Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2024 : 18-19.05.2024. LJF KAUSS IEJĀDĒ – 2.posms - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 19.05.

 

LJF kauss iejādē – II.posms

                 

STARTA PROTOKOLS

19.05.2024. SC Kleisti, Rīgā                  
                       
Shēma Nr.1 - Preliminary Competition Children Test B (2022) (“Open”)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9.00 1 Svetlana Rudmieze PA Huligan 2014 LS Lasido I Hector J. Beskhmelnitskaya JSS "Kleisti"
9.06 2 Līna Krūmiņa J Quando 2018 LS Quel Craneur   Vita Roze JSB "Lagoss Dressage"
9.11 3 Mona Luīze Vītoliņa J Atlantīda 2017 LS Amulets LS1788 Lagoss H219 Laura Ezerniece JSB "Lagoss Dressage"
9.17 4 Veronika Teplova B Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF Rīgas JSK
9.22 5 Anna Marija Nikiforova J Buenos Gines 2016 LS Buenos Dias Rubino Rosso J.Ustinova JSK Mežstrazdiņi
9.28 6 Kristiāna Helmane J Spartaks N 2017 LSB San Paijs Sorento Baiba Grīvīte JSK Equus Cordis
9.33 7 Elīna Krūmiņa PA Akello 2013 LS Amaranth Stolpegardens Castello Aleksandra Pana JSS "Kleisti"
9.39 8 Sabīne Grīnberga PA Adlers 2018 LV Amarant Lolita Jūlija Zoriča JK Erceni
     
Shēma Nr.1 - Preliminary Competition Children Test B (2022) (amatieri)
  N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9.45 1 Ilze Vītoliņa Am Lily 2007 knabstr. Apollon Figaro Ilze Vītoliņa JK Erceni
9.51 2 Anastaisja Smirnova Am Don De Fieros 2010 LS De Lordo Daims B.Dinsberga JSS "Kleisti"
9.56 3 Maryia Sharapa Am Cordinator De Pro 2015 LV Consensus Robin Z I. Užakina JSS "Kleisti"
10.02 4 Dina Lukša Am Pasifiks 2009 LS Passi Princis Dina Lukša JSK Temperaments
     
    Shēma Nr.1 - Preliminary Competition Children Test B (2022) (“Open”)
10.07 9 Odrė Baleišytė B Donnerklang 9 2013 DRP       Svajoti
10.13 10 Svetlana Rudmieze PA Cocossini's Son 2016 HL Cocossini Hector A. Brjuhanova JSS "Kleisti"
     
Pārtraukums 25 min.,  I (op) apbalvošana  zirgos
Shēma Nr.1 - Preliminary Competition Children Test B (2022) (bērni)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10.43 1 Odrė Baleišytė B Donnerklang 9 2013 DRP       Svajoti
10.49 2 Keita Štrausa B Londay Light 2004 LS Londonderry Airport Agnese Rozīte JSK Temperaments
10.54 3 Dāvis Karpovs B Edward I Von Seeder 2014 ESH Everdale LUDWIG VON BAYERN I.Karpova JSS "Kleisti"
11.00 4 Milada Elksniņa B Flamenco 2010 LS Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
11.06 5 Marija Beskhmelnitskaya B Huligan 2014 LS Lasido I Hector J. Beskhmelnitskaya JSS "Kleisti"
11.11 6 Sijana Timinska B Buenos Gines 2016 LS Buenos Dias Rubino Rosso J.Ustinova JSK Mežstrazdiņi
11.17 7 Hanna Mālniece B Royal Ocean 2014 LS Rainy Day Blues Londonderry Ieva Mālniece z/s Lielceri
11.22 8 Anna Kalnciema B Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss   Tukuma JSK
    Pārtraukums 20 min.,  I (b)(am) apbalvošana  zirgos
Paralimpiskā iejāde
11.48 1 Rihards Snikus PA Rising Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule Z/S Tīraines Staļļi
11.56 1 Maksims Griščenko PA Ronda 2002 LS     LJF JSS "Kleisti"
 
Shēma Nr.1 - Poniju jātnieki (skatīt zīmējumu Nr.1), laukums 20x40m
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
12.06 1 Karlīna Paula Veite P Little Bite of Spice 2018 LS     Sanita Veite JSK SV DRESSAGE
12.12 2 Ance Fogele P Eiro 2004 LS Eho Ahpel 434 Sanita Veite JSK SV DRESSAGE
12.18 3 Marija Shirshova P Džimmijs Juniors 2013 PL Džimmijs Margo I. Shirshova JSK Kriķi
 apbalvošana  zirgos

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX