Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2024 : LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2024 - kopvērtējums :

Zirgi līdz 6/7 g.v.

 
LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2024
 Piedalās zirgi līdz 6/7 g.v.    
Vieta Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda I.p. II.p. III.p. IV.p. Kopā
1 Anna Annija Alsiņa 2 Cecīlija 2017 LS Cananero Levantos l Raimonds Ruķeris Z/S Tīraines Staļļi 21 16 18 9 55
2 Anna Annija Alsiņa 2 Nibolenky 2018 KWPN Ibolensky No Limit A. Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 18 12 8 21 51
3 Linda Josta 7 Contango L 2017 LWB Call Me Black - Linda Josta JSK Royal Sport 9 18 16   43
4 Terēze Oliņa 7 Checkers 2017 LS Chelder Kvartet SIA Grantini Horses "Golden Equestrian Club" 14 14 14 7 42
5 Eva Fibiga-Zikova 7 Casanova 2018 Ls Call Me Black Rektors S.Zikovs SIA" Jura Staļļi   3 21 14 38
6 Maira Leja 1 Mr.Impressive 2017 KWPN Impressive VDL Cantos A.Brālēns SIA MonReCor 10 5   18 33
7 Anna Annija Alsiņa 2 SAN SALVADOR 2018 WB Salano Ako Raimonds Ruķeris Z/S Tīraines Staļļi 6 8 12 8 28
8 Laura Penele 1 Diarado Hope 2018 LWB Iniesta D Robsons L.Penele z/s Lielceri 16 6 6   28
9 Markuss Roberts Vasiļjevs 2 Nemthago 2018 KWPN Comthago Indoctro A. Vasiļjevs JSK Mustangs 3 21     24
10 Monta Pareiza 7 Kemal 2017 Ls Consensus Liverpuļ Z.Judeiķe Ose Brocēnu un Saldus JK     10 10 20
11 Laura Penele 1 Mazzeltof 2017 KWPN Grodino Ircolando L.Penele z/s Lielceri     7 12 19
12 Ilona Juraša 8 Arnica 2018 LS Aromāts Rektors SIA Burtnieku Zirgau JSK "Burtnieku rotors" 8 9     17
12 Aleksandrs Censonis 1 Cielava 2018 Ls Stolpegardens Castello Ludvigs Ilva šalme ZBZ Premium Club 4 4 9   17
14 Paula Pikāne 2 Miss Montreal 2017 KWPN Freeman Indorado Lantes Muiža z/s Lielceri       16 16
15 Maira Leja 1 Antanja Des Terdrix Z 2018 ZANG Arezzo VDL Cantos Sia Norfa SIA MonReCor 7 7     14
16 Anna Annija Alsiņa 2 Con Feliche 2018 LS Colibri Friscati A. Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 12       12
17 Terēze Oliņa 7 Inteligent Boy-N 2017 LS I-Improve Numero Uno SIA Grantini Horses "Golden Equestrian Club" 5 1 5   11
18 Kristīne Egle 7 Magnifigue WW 2017 KWPN Irvington VDL Hold Up Premier K.Egle, G.Egle SK TOP SPORT   10     10
19 Andis Vārna 1 Balou de Rovel-S 2018 OLD Balou de Rouet Quidam de Revel S.Maspāne z/s Lielceri     3 6 9
20 Anna  Salmiņa 2 Antanja Des Terdrix Z 2018 ZANG Arezzo VDL Cantos Sia Norfa JSC Kaijas     4   4
21 Elizabete Krista Juraša 7 Akord Dancer 2018 LS Aromāts Autors SIA Burtnieku Zirgau JSK "Burtnieku rotors" 2       2
21 Elīna Kaimiņa 1 Cinderella 2017 LWB Comilfo Plus Z Socrate De Chivre KN Sports SIA SIA "Equus Anima   2     2
  Maira Leja 1 Darco N 2018 LWB Darco For Fun Z Caraoki Annija Elīza Stabiņa SIA MonReCor         0

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX