Kursi un semināri :

Koučings sportistiem un treneriem - Ieva Pelše - Online konsultācijas

 Ieva Pelse koucings sporta.docx (54.37 KB)

Labdien! Izvēlējos Jums uzrakstīt, jo saskatu iespējamu abpusēju sadarbību jeb redzu, ka teorētiski Jūsu organizācijai varētu būt noderīgs manis sniegtais pakalpojums.

Mans vārds ir Ieva Pelše un esmu personības izaugsmes trenere sportā jeb Erickson sertificēts koučs, kas specializējas darbā ar sportistiem.

Īsumā , ko dod Erickson koučings sportistiem:

Dažas no galvenajām priekšrocībām ietver:

1. Uzlabots sniegums: koučings palīdz sportistiem noteikt viņu stiprās un vājās puses, izvirzīt mērķus un izstrādāt stratēģijas, lai uzlabotu sniegumu. Tas koncentrējas uz prasmju, domāšanas veida un vispārējo sportisko spēju uzlabošanu.

2. Garīgā izturība: Eriksona koučings palīdz sportistiem attīstīt garīgo izturību, noturību un spēju tikt galā ar spiedienu un neveiksmēm. Tas māca viņiem saglabāt koncentrēšanos, motivāciju un pārliecību sarežģītās situācijās.

3. Mērķu noteikšana: koučings palīdz sportistiem izvirzīt skaidrus, konkrētus un sasniedzamus mērķus. Tas palīdz viņiem izveidot rīcības plānus un izsekot virzībai uz viņu mērķiem, palielinot motivāciju un panākumus

4. Pārliecības veidošana: Eriksona apmācība palīdz sportistiem vairot pašapziņu un ticību savām spējām. Tā pievēršas šaubām par sevi, bailēm no neveiksmes un negatīvām sarunām ar sevi, ļaujot sportistiem sasniegt labākus rezultātus.

5. Stresa pārvaldība: Eriksona koučings nodrošina sportistus ar paņēmieniem, kā pārvaldīt stresu, trauksmi un ar sniegumu saistītu spiedienu. Tas palīdz viņiem izstrādāt pārvarēšanas stratēģijas un saglabāt līdzsvarotu domāšanas veidu augsta spiediena situācijās.

6. Komunikācijas un līderības prasmes: koučingā koncentrējas uz efektīvas komunikācijas un vadības prasmju attīstīšanu sportistiem. Tas uzlabo viņu spēju labāk trādāt ar treneriem, komandas biedriem un citām ieinteresētajām personām, tādējādi uzlabojot komandas dinamiku un sniegumu.

Kopumā Erickson koučings nodrošina sportistiem nepieciešamos rīkus, stratēģijas un atbalstu, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu gan laukumā, gan ārpus tā.

Pieminēšu arī faktu par sporta un ‘’ārpussporta dzīves’’ jomu balansu, kas mēdz ietekmēt kopējo situāciju un veikumu,kam arī koučingā tiek pievērsta uzmanība, ja ir tāda vajadzība.

Īsumā par mani, kāpēc es to daru:

Pati esmu savulaik nodarbojusies ar vieglatlētiku, diemžēl traumu dēļ pāragri noslēdzot sportiskās gaitas, kam sekoja daudzi gadi sportā kā fizioterapeitei, strādājot gan dažādās basketbola komandās un valsts izlasēs dažādiem vecumiem, gan indivuduāli strādāju gan ar tenisistiem, futbolistiem, hokejistiem, volejbolistiem u.c. Augsto latiņu sporta sasniegumiem esmu izjutusi jau no agras bērnības,mans brālis bija hokejists un tika draftēts NHL. Šo rakstu, lai būtu lielāks priekšstats, kāpēc strādāju sportā un kāpēc man ir aicinājums piepildīt savas sportiskās ambīcijas , palīdzot sportistiem, piepildīt viņējās. Mentālajam faktoram soprtā ir milzīga nozīme, un esmu gatava sniegt savu ieguldījumu kā sertificēta Erickson International personības izaugsmes trenere. Gribētu uzreiz akcentēt, ka , lai arī pasaulē koučings sen jau vairs nav retums, Latvijā vēl šis nav izprasts līdz galam, un tiek jaukts ar citām profesijām kā mentorings, konsultants vai salīdzināts ar psihologa darbu, bet tas tā nav. Koncepts ir cits un katrai profesijai sava loma. Un pēc savu klientu- sportistu vai sporta treneru atsauksmēm, varu teikt, ka koučingam viennozīmīgi ir vieta profesionālajā spotā un atlēta ‘’instrumentu’’ arsenālā.

Piedāvāju:

Piedāvāju individuālo koučingu sportistiem un treneriem, atsevišķos gadījumos jauno atlētu vecākiem.

Formāts – online konsultācijas, ar iespēju izskatīt iespēju darboties klātienē pēc vienošanās.

 

Ja ir interese, gaidīšu ziņu un vienosimies par detaļām.

Ar cieņu,

Ieva Pelše,

Tel.+37126621696,

E-pasts: ievapelse1@gmail.com

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX