Sacensību grafiks : ARHĪVS :

2024

 sac.gr.2024.04.22.xls (37.50 KB)

22.04. Apstiprinu :
                                                                                                                                                                                        LJF prezidents     Agris Blaus

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2024.g.

SACENSĪBAS LATVIJĀ     STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS
Datums   Sacensību nosaukums vieta Datums Sacensību nosaukums Valsts
Janvāris
               
06.01.       06.01.    
07.01.       04.-07.01. CSI2*, CSIYH1* Dubai (UAE)
             
             
13.01.       13.01.    
14.01.       9-14.01. CSI4*-W, CSI2*, CSIYH1* Abu Dhabi (UAE)
             
             
20.01. * (PĀRCELTS uz 27-28.01.) Ziemas kauss konkūrā, fināls Inčukalns 20.01.    
21.01.       21.01.    
             
             
27.01.   LJF klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 27.01.    
27.-28.01. * Ziemas kauss konkūrā, fināls Inčukalns 25.-28.01. CSIO4*, CSI1*, CSIYH1*, CSIOY, CSIOJ, CSIOCH SHARJAH, UAE
        31.01.-04.02. CSI2*; CSIAm-A Sopota, Polija
Februāris
               
03.02.       03.02.    
04.02.       04.02.    
             
             
10.02.   Gada noslēguma pasākums Berģi 07.-11.02. CSIO5*-LLN, CSI2*, CSIJ-A, CSICh-A Abu Dhabi (UAE)
11.02.   LJF klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 11.02.    
             
             
17.02. * Ziemas sacensības konkūrā Kleisti 17.02.    
18.02.       15.-18.02. H.H Sharjah Ruler Cup 2023 - CSI5*-W, CSI2* Sharjah, UAE
             
             
24.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Inčukalns 24.02.    
25.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Inčukalns 21.-25.02. CSI4*-W LF, CSI1*; CSIAm-A Krakova, Polija
             
Marts
          29.02.-3.03. CSI3* Abu Dhabi, UAE
02.03. * LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 02.03.    
03.03. * LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 03.03.    
             
             
09.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Inčukalns 09.03.    
10.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Inčukalns 10.03.    
             
             
16.03.       14.-17.03. CDI3*, CDI1*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 Upaja, Somija
17.03.       15.-17.03. CSI5*, CSIU25 Parīze, Francija
             
23.03.            
24.03.       20.-24.03. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* incl. 8yo Lier (BEL)
23.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 21.-24.03. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* 6yo, CSIYH1* 7yo, CSIP Busto Arsizio, ITA
24.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 22.-24.03. CDI3*, CDI1*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 Vroclava, Polija
           
             
30.03.       30.03.    
31.03.       27.-31.03. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* 6yo, CSIYH1* 7yo Gorla Minore (ITA)
             
Aprīlis
             
06.04. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Kleisti 01.-07.04. CSI4*, CSIYH1* Valensija, Spānija
07.04. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Kleisti 03.-07.04. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* 6yo, CSIYH1* 7yo Gorla Minore (ITA)
             
             
13.04. * (PĀRCELTS uz 20-21.04.) LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 13.04.    
14.04. * (PĀRCELTS uz 20-21.04.) LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 10.-14.04. CSI2* Glinik Zaborowski (POL)
             
20.04.   Branku pavasaris 2024 Cenu pag.      
20.04. * LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 20.04.  
21.04. * LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 19.-21.04. CDI3*, CDI1*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 Gosciszow, Polija
             
        22.-28.04. CSI5*, CSI2*, CSIYH1* incl. 8yo, CSIAm-A Fontainebleau (FRA)
27.04. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 24.-28.04. CSIOCh, CSIOJ, CSIOY, CSIU25-A Zduchovice, CZE
28.04. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 25.-28.04. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Zelona Gora, Polija
             
Maijs
04.05. * LJF sacensības pajūgu braukšanā (CAN 1*) Atvases        
04.05.   JSK Lejnieki Sacensības Konkūrā Lejnieki      
04.05. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 03.-05.05. CDI3*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 Radzionkow, Polija
05.05. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 02.-05.05. CSI2*, CSIYH1* Boguslowice, Polija
05.05.   (ATCELTS) Jura staļļu kauss 2024 Grobiņa      
             
             
11.05. * LJF kauss konkūrā 2.posms Inčukalns 8.-12.05. CSI3*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIU25-A Szilvásvárad (HUN)
12.05. * LJF kauss konkūrā 2.posms Inčukalns 8.-12.05. CSI2*, CSIYH1*, CSIOY-NC-Y, CSIOJ-NC-Y, CSIOCh-NC-Y, CSIOP-NC-Y Drammen (NOR)
             
             
18.05.   Starptautiskas sacensības modernajā pieccīņā "Rīga Open 2024" Kleisti 18.05. Starptautiskas sacensības modernajā pieccīņā "Rīga Open 2024" Rīga, Latvija
18.05. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 15.-19.05. CSIO3*-NC-EEF RQ, CSI1* Uggerhalne, Dānija
19.05. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 16.-19.05. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A Budapešta, Ungārija
19.05.   Salaspils Zirgu diena 2024 Salaspils      
             
             
25.05. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 25.05.    
26.05. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 25.-26.05. CDI1*, CDI-W,CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP,CDIU25 Pērnava, Igaunija
        30.05.-02.06. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIP Pērnava, Igaunija
Jūnijs
               
             
01.06.   Ūsiņa kauss 2024 Jēkabpils nov. 01.06.    
02.06.   Ūsiņa kauss 2024 Jēkabpils nov. 30.05.-02.06. CAI3*, CAI2* Pērnava, Igaunija  
             
        06.-09.06. CSIO3*-NC EEF,CSI1*, CSIYH1* Drammen, Norvēģija
06.-09.06. * CSI2*/ CSIY/ CSIJ/ CSICh/ CSIU25 Inčukalns 06.-09.06. CSI2*/ CSIY/ CSIJ/ CSICh/ CSIU25 Inčukalns, Latvija
06.-09.06. * CDI1*, CDI-W,CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP Kleisti 06.-09.06. CDI1*, CDI-W,CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP Rīga, Latvija
        06.-09.06. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Lack, Polija
             
             
12.-16.06. * CSI2*-W/ CSI1*/ CSIYH1* Rīga Kleisti 12.-16.06. CSI2*-W/ CSI1*/ CSIYH1* Rīga Rīga, Latvija
16.06.       13.-16.06. CSIO4*, CSI1* Sopota, Polija
        13.-16.06. CDI3*, CDI1*,CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 Upaja, somija
             
             
22.06.   Salaiņu Jāņu kauss Siguldas nov. 20.-23.06. CDI3*,CDI1*,CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP, CDIU25 Sopota, polija
23.06.       20.-23.06. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIJ-A, CSIU25-A Olomuc, Čehija
        21.-23.06. CDI3*, CDI2*, CDI1*,CDI-W,CDIYH,CDIY, CDIJ,CDICh-A Brno, Čehija
             
             
28.-30.06. * LR Nacionālais čempionāts konkūrā Kleisti 26.-30.06. CSIO3*-W,CSI1*, CSIYH1* Prāga, Čehija
29.06.   Treniņsacensības Mūrnieku kauss 2024 Salacgrīva 29.06.    
             
Jūlijs
               
06.07.   JSK Lejnieki Sacensības Konkūrā Lejnieki      
06.07. * LR Nacionālais čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē Klesti 06.07.    
07.07. * LR Nacionālais čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē Klesti 07.07.    
06.-07.07. * CAI2*-H1 CAI2*-P1 Inčukalns 06.-07.07. CAI2*-H1 CAI2*-P1 Inčukalns, Latvija
             
        11.-14.07. CAI3*, CAI2* Ksiaz, Polija
12.-14.07. * Vislatvijas zirgu dienas Inčukalns 11.-14.07. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Biskupiec, Polija
14.07.       11.-14.07. CSIO3-W-NC EEF SF, CSI1*, CSIYH1* Budapešta, Ungārija
             
             
             
20.07.   Tukuma novada atklātais čempionāts konkūrā Tukums 20.07.    
20.-21.07.   KRUSTPILS KAUSS 2024 konkūrā Jēkabpils nov. 15.-21.07. CH-EU-Y-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Ch-S Kronenberga, Nīderlande
21.07.   Sacensības konkūrā "Bokalderi" Liepas pag.      
             
             
27.07. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 26.07.-06.08. Olimpiskās spēles -S-D Parīze, Francija
28.07. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 25.-28.07. CH-EU-J-D, CH-EU-Ch-D, CH-EU-P-D Opglabbek, Beļģija
        22.-28.07. CH-EU-U25-H-A 1 Flyinge, Zviedrija
Augusts
               
             
02.-04.08. * Iejādes festivāls Inčukalns 03.08.    
03.08.   (PĀRCELTS uz 31.08.) “Kandavas kauss 2024” Kandava 04.08.    
03.-04.08.   Jaunbērziņu kauss pajūgu braukšanā 2024 Jaunbērziņi      
             
             
10.08. * LJF kauss konkūrā 5.posms Burtnieki 10.08.    
11.08. * LJF kauss konkūrā 5.posms Burtnieki 11.08.    
             
17.08.   Kocēnu kauss 2024 konkūrā Kocēni      
17.08. * Sacensības konkūrā Pāces kauss - "Kalēji" 2024. Talsu nov.      
17.08. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 3.posms Kleisti 17.08.    
18.08. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 3.posms Kleisti 18.08.    
18.08.   Sacensības konkūrā "Bokalderi" Liepas pag.      
             
             
23.-25.08. * Jauniešu kauss konkūrā Inčukalns 24.08.    
23.-25.08. * Baltijas Kauss pajūgu braukšanā. LR Nacionālais čempionāts pajūgu braukšanā Kocēni 25.08.    
             
             
31.08.   “Kandavas kauss 2024” Kandava 29.08.-01.09. CDI1*, CDI-W, CDIYH,CDIY, CDIJ,CDICh-A,CDIP, CDIU25 Bialy Las, Polija
31.08.   Drostalu kauss iejādē Iecavas nov. 26.08.-01.09. CSI5*, CSI3*, CSI2* open, CSI1* Brisele, Beļģija
Septembris
01.09.   Drostalu kauss konkūrā Iecavas nov.   01.09.    
             
             
             
07.09. * LJF kauss konkūrā 6.posms Inčukalns 04.-08.09. CH-EU-A4 Szilvasvarad, Ungārija
08.09. * LJF kauss konkūrā 6.posms Inčukalns 05.-08.09. CSIO4*-NC EEF Final, CSIYH1* Varšava, Polija
             
14.09.   Salaiņu RUDENS kauss Siguldas nov.      
14.09.   Aviekstes kauss konkūrā 2024 Lēdmanes pag.      
14.09. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 14.09.    
15.09. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 11.-15.09. CSI2*-W, CSI1*, CSIYH1* Vazgaikiemis, Lietuva
             
         
             
20.-22.09. * Jauniešu kauss konkūrā fināls Inčukalns 21.09.    
22.09.       18.-22.09. CH-M-YH-S Lanaken, Beļģija
             
             
28.09.   Zirgu skate “Rudens Pērle 2024” Kleisti      
28.09. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 28.09.    
29.09. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 29.09.    
             
Oktobris
               
05.10.       04.-06.10. CDI-W Tallina, Igaunija
06.10.       04.-06.10. CSI2*-W, CSIU25-A Tallina, Igaunija
             
             
12.10. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 12.10.    
13.10. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 13.10.    
             
             
19.10. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 19.10.    
20.10. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 18.-20.10. CDI3*, CDI1*,CDI-W, CDIY, CDIj Vroclava, Polija
             
             
26.10. * Ziemas kauss konkūrā 1.posms Inčukalns 24.-27.10. CSI5* Helsinki, Somija
27.10. * Ziemas kauss konkūrā 1.posms Inčukalns 24.-27.10. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Vroclava, Polija
        24.-27.10. CDI3* Helsinki, Somija
Novembris
               
02.11.       02.11.    
03.11.       03.11.    
             
             
09.11. * Ziemas kauss konkūrā 2.posms Inčukalns 09.11.    
10.11. * Ziemas kauss konkūrā 2.posms Inčukalns 10.11.    
             
             
16.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 16.11.    
17.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 13.-17.11. CSI3*-W,CSIAm-A Varšava, Polija
             
             
23.11.   LJF klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 23.11.    
24.11.       24.11.    
             
             
30.11.       30.11.    
Decembris
01.12.         01.12.    
             
             
07.12. * Ziemas kauss konkūrā fināls Inčukalns 07.12.    
08.12. * Ziemas kauss konkūrā fināls Inčukalns 04.-08.12. CSI4*-W, CSIAm-A Poznaņa, Polija
             
             
14.12.   LJF Ziemassvētku sacensības iejādē  un paralimpiskajā iejādē Kleisti 14.12.    
15.12.       15.12.    
         
             
21.12.       21.12.    
22.12.       18.-22.12. CSI4*, CSIYH1* Frankfurte, Vācija
             
             
28.12.       28.12.    
29.12.       26.-30.12. CSI5*-W, CSI2* Mechelen, Beļģija
        26.-30.12. CDI-W Mechelen, Beļģija
*  - ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks — 2024

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX