Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : KONKŪRS 2023 :

7.10.2023. Popes Pilskalna zirgi Kauss 2023 - Pope, Ventspils nov.

 

Starta kārtība:

Maršruts Nr. 1 un maršruts Nr. 2 sāksies plkst. 9:00 un norisināsies vienlaicīgi.                                                                           

Maršruts Nr. 1 – Vadības maršruts divās fāzēs.

Pirmajā fāzē iekļauti tādi elementi kā soļi, rikši, plaši rikši, apstāšanās, volti, kavalešu rinda, serpentīni.

Otrajā fāzē, kura ir fakultatīva jeb neobligāta - lēkši, 3 šķēršļi līdz 50 cm.

Maršruts Nr. 2 – 60 cm. Ideālais laiks. Bez ierobežojumiem.

Sacensības ar laika normu, kura tiek dēvēta par „ideālo laiku”. Soda punkti par „ideālā laika” nesasniegšanu vai pārsniegšanu netiek piešķirti. Pārējās kļūdas tiek vērtētas pēc tabulas A. Augstāku vietu iegūst sportists, kura rezultāts – soda punkti, starpība starp uzrādīto laiku un „ideālo laiku”- ir vismazākais, pārējie sportisti tiek sarindoti pēc soda punktiem un laika starpību. Gadījumā, ja soda punkti un starpība ir vienādi, augstāku vietu izcīna  dalībnieks, kurš nav pārsniedzis ideālo laiku.

Maršruts Nr. 3 –  80 cmArt. 238.2.1. Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem.

Maršruts Nr. 4 - 80 cm, Stafete “Ak mēs abi divi”.  Bez ierobežojumiem.

Komandu biedri sacensību laukumā ieiet kopā. Maršrutā piedalās divi sportiskie pāri (2 zirgi un 2 jātnieki), maršrutu lec abi reizē, bet viens sportiskais pāris lec šķēršļus ar nepāra skaita numuru (respektīvi 1, 3, 5, 7, 9), bet otrs sportiskais pāris lec šķēršļus ar pāra skaita numuru (respektīvi 2, 4, 6, 8, 10). Dalībnieks, kurš lec šķēršļus ar pāra numuriem sacensību laikā nedrīkst atrasties priekšā savam komandas biedram. Par šī noteikuma neievērošanu, par katru reizi, komandai tiek piešķirti 4 soda punkti. Par uzvarētāju kļūst komanda, kura  maršrutu veic nopelnot vismazāk soda punktu. Vienādu soda punktu gadījumā, klasifikācija notiek ņemot vērā uzrādīto laiku. Viena komandas biedra izslēgšana nozīmē komandas izslēgšanu.

Maršruts Nr. 5 – 100 cmArt. 269. 5, Akumulācijas sacensības ar džokeri uz laiku. Bez ierobežojumiem.

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX