Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : KONKŪRS 2023 : 30.09.2023. Branku rudens 2023 - “Celmi”, Cenu pag., Jelgavas nov. :

Maršruts Nr.3 šķēršļu augstums līdz 100/110 cm ar handikapu (Art.274.2.5.)

 

Branku Rudens 2023
Maršruts Nr 3 - 100 cm Sacensības 2 fāzēs
Rezultāti
Vieta NPK Vards Uzvards Zirga vards Klubs Laiks 2 Fāze Soda P laiks Soda P maršruts Soda P kopā
1 35 Vanessa Samuševa Eldorada JSK Gaita Vecumnieki 31.36 0 0 0
2 5 Guntars Trautmanis Seidy JK “Skudru Stallis” 32.14 0 0 0
3 19 Keita Bandeniece Phoenix Z/s lielceri 32.50 0 0 0
4 33 Elīna Kaimiņa Canova Equus anima 34.00 0 0 0
5 8 Amanda Laine Buholce Cornelija "Ūsiņš" 34.15 0 0 0
6 36 Paula Vitauska Rikardo JK““Skudru staļļi““ 34.70 0 0 0
7 2 Krista Bušere Kavallo Future Horse 35.03 0 0 0
8 30 Evelīna Vidiņeviča A Cendy Crush JSK Princis 35.10 0 0 0
9 38 Katrīna Asare Cellija JSK Princis 35.31 0 0 0
10 34 Mārtiņš Pilders Falkon A/S Agrofirma Tērvete 36.19 0 0 0
11 27 Jānis Rimeiks Romika JSK MONTEPALS 36.60 0 0 0
12 13 Elza Buša Golden Boy GG RJSK 36.80 0 0 0
13 32 Linda Josta Argvandello JSK Royal Sport 37.02 0 0 0
14 31 Anete Japina Nika JSK Princis 37.06 0 0 0
15 11 Santa Vibāne Cinevilla JSK Princis 37.61 0 0 0
16 21 Sintija Grundštoka Niklāvs SIA FITO-AL 40.94 0 0 0
17 4 Anna Annija Alsiņa Cherry Bomb Tīraines staļļi 42.45 0 0 0
18 24 Santa Šorņikova-Blīgzna Mio Kapaza Z SIA “Future Horse” 44.03 1 0 1
19 16 Kate Dreimane Šerifs Biedrība "Ūsiņš" 35.36 0 4 4
20 20 Evelīna Roze Chokolade SIA Fito AL 35.52 0 4 4
21 25 Krista Bušere Diminka Future Horse 36.16 0 4 4
22 14 Luīze Grosbaha Talant Agrofirma Tērvete 37.19 0 4 4
23 10 Aleksandrs Censonis Lakkarakki Spin Equestrian park silameži 37.39 0 4 4
24 9 Elza Eihmane Silexta Equestrian Park Silameži 37.40 0 4 4
25 7 Paula Evelīna Kauliņa Charisma Jsk Gongs 42.90 0 4 4
26 17 Dāvis Jasis Denvera Biedriba Ūsiņš 32.91 0 8 8
27 3 Monta Pareiza Condinoss Brocēnu un Saldus JK 38.05 0 8 8
28 1 Sintija Grundštoka Čardaš SIA FITO-AL 40.96 0 8 8
29 28 Monta Pareiza Owild Will Hickok Brocēnu un Saldus JK 42.70 0 8 8
30 26 Ieva Dorbe Ravela JSK MONTEPALS 31.61 0 12 12
31 12 Kristiāna Auziņa Bluka Lorans JSK Princis 35.37 0 12 12
32 6 Linda Josta Frederico JSK Royal Sport 39.83 0 12 12
33 18 Vanessa Samuševa Kerris JSK Gaita Vecumnieki 35.12 0 16 16
34 22 Gerda Madara Ziemele Allcando JSK Zāgkalni 46.43 3 16 19
35 39 Justīne Treija La Rocca Lielceri 50.00 6 28 34
Izsl 15 Dana Marta Grauzermane Leo Lissimo Kandavas jātnieku klubs “Stafete”   0 8 8
Izsl 23 Sintija Semeņkova Lords JSK Kriķi   0 12 12
Izsl 29 Marta Marhileviča Kosta JSK Princis   0 12 12
Izsl 37 Rasa Baltkalne Meggena-Nemo SG Equestrian   0 8 8

Branku Rudens 2023
Maršruts Nr 3 - 110 cm Sacensības 2 fāzēs
Rezultāti
Vieta NPK Vards Uzvards Zirga vards Klubs Laiks 2 Fāze Soda P laiks Soda P maršruts Soda P kopā
1 9 Renāte Ozola Laquino W Equestrian Club Silameži 33.86 0 0 0
2 12 Deina Paula Dakša Consuella JSK Princis 34.20 0 0 0
3 1 Katrīna Asare Cellija JSK Princis 34.90 0 0 0
4 18 Katrīna Asare Corenta JSK Princis 35.47 0 0 0
5 6 Elīna Kaimiņa Canova Equus anima 36.20 0 0 0
6 14 Loreta Ivanova Pandors JSK Princis 32.81 0 4 4
7 3 Marta Marhileviča Kosta JSK Princis 34.20 0 4 4
8 4 Evelīna Vidiņeviča A Cendy Crush JSK Princis 35.18 0 4 4
9 5 Anete Japina Nika JSK Princis 35.20 0 4 4
10 16 Santa Vibāne Camelija JSK Princis 35.53 0 4 4
11 13 Katrīna Tauriņa Nikole JSK Princis 36.62 0 4 4
12 17 Linda Josta Krakow JSK Royal Sport 38.10 0 4 4
13 8 Poļina Obuhova Sandora JSK kriki 33.63 0 8 8
14 15 Anete Brokāne Nilans JSK Princis 37.20 0 8 8
15 10 Aleksandrs Censonis Cielava Equestrian park silameži 37.30 0 8 8
16 2 Linda Josta Argvandello JSK Royal Sport 39.53 0 8 8
17 11 Anna Annija Alsiņa Andželika z/s “Tīraines staļļi” 39.64 0 8 8
18 7 Mārtiņš Pilders Falkon A/S Agrofirma Tērvete 57.06 9 4 13
A/K 19 Aleksandrs Censonis Cielava Equestrian park silameži 39.61 0 4 4

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX