Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : IEJĀDE 2023 : 30.09.2023. SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTA IEJĀDES DISCIPLĪNĀ „„DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2023” - „Drostalas”, Iecavas pag. :

Shēma Nr.1A

 
SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTA IEJĀDES DISCIPLĪNĀ „„DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2023”
REZULTĀTU   PROTOKOLS
30.09.2023. „Drostalas”, Iecavas pag.       Tiesnesis   Anita Mangale
              Tiesnesis   Tatjana Maļikova
N.p.k. Vārds Uzvārds GR.  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
                %      
Shēma Nr.1A – zīmējums Nr.1 /20x40m/ (bērni 2008- 2011.dz.g.)
1 Odrija Zviedre B Chabrina Linda Arāja SK "Drostalas" 120.5 66.944   120.5 66.944
2 Kate Šulce B Kingly Cloud Anitra Eglīte Zirguskola 120.0 66.667   120.0 66.667
2 Kate Zaumane B Akapella Ginta Zaumane SK "Drostalas" 120.0 66.667   120.0 66.667
2 Melānija Špakovska B Quite Remarkable Linda Arāja SK "Drostalas" 120.0 66.667   120.0 66.667
3 Anna Kalnciema B Golfs Tukuma JSK Tukuma JSK 119.5 66.389   119.5 66.389
3 Kate Putnika B Timpex Šokolāde J. Sviridenkova z/s Ekvi 119.5 66.389   119.5 66.389
3 Marta Eglīte B Sumar M.Žagata z/s Ekvi 119.5 66.389   119.5 66.389
8 Marta Marija Plūmiņa B Kressa Baiba Grīvīte JSK Equus Cordis 118.5 65.833   118.5 65.833
9 Alise Domniece B Sharon163 Andrejs Poļakovs Biedrība "Dārtes zirgi" 118.0 65.556   118.0 65.556
9 Tīna Tērauda B Smaida - Tukuma JSK 118.0 65.556   118.0 65.556
9 Katrīna Arāja B Reality Linda Arāja SK "Drostalas" 118.0 65.556   118.0 65.556
12 Elīza Bērziņa B Electra Airy Ingrīda Blūma Zirguskola 117.5 65.278   117.5 65.278
13 Marta Roznere B My Fair Lady II Linda Arāja SK "Drostalas" 116.5 64.722   116.5 64.722
14 Rūta Fala B Apache JJ J.Lapiņa/J.Evelons RVA 115.0 63.889   115.0 63.889
14 Izabella Didža B Cool Chica JJ A.Didža RVA 115.0 63.889   115.0 63.889
16 Elizabete Kojagasi B Timpex Šokolāde J.Sviridenkova z/s Ekvi 113.0 62.778   113.0 62.778
17 Loreta Beāte Ābola B Mama Mia Elīna Skudra SIA "Future Horse" 111.5 61.944   111.5 61.944
18 Klaudija Vavžņaka B Žī Ilze Krūmiņa JSK EquiLat 110.5 61.389   110.5 61.389
19 Nora Litčenko B Chabrina Linda Arāja SK "Drostalas" 107.5 59.722   107.5 59.722
20 Denīze Dīce B Charon 163 Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi" 107.0 59.444   107.0 59.444
21 Dženifera Nolberga B Heres Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi" 106.0 58.889   106.0 58.889
22 Sofiko Maisuradze B Kolsteins Obolensky Ilze Krūmiņa JSK EquiLat 101.5 56.389   101.5 56.389
22 Liena Jēkabsone B Voore Ravo J.Zauere JSK "Reiteri" 101.5 56.389   101.5 56.389
24 Deina Dudaša B Little Bite of Spice Sanita Veite Vidzemnieki 99.0 55.000   99.0 55.000
25 Karlīna Paula Veite B Portinella Daiga Graudiņa SV Dressage 97.0 53.889   97.0 53.889
25 Karlīna Paula Veite B Imporio Zet Karlīna Paula Veite SV Dressage 97.0 53.889   97.0 53.889
27 Lote Rutkovska B Partoss Vita Logina Agrofirma Tērvete 90.0 50.000   90.0 50.000
  Šarlote Drinka B Chicago Linda Arāja SK "Drostalas" izsl.     izsl.  
Shēma Nr.1A – zīmējums Nr.1 /20x40m/ (“Open”)
1 Laura Ķere Am Da Gucci Laura Ķere SIA FITO-AL 124.5 69.167   124.5 69.167
2 Jasmīna Jukna J Lizetta Santa Jukna Zirguskola 122.0 67.778   122.0 67.778
3 Marina Žagata PA Victory Blacky Žanna Taraseviča z/s Ekvi 120.5 66.944   120.5 66.944
3 Marina Žagata PA Tiramisu M.Žagata z/s Ekvi 120.5 66.944   120.5 66.944
5 Anna Šadovska JJ Dolina Elita Šadovska SIA "Future Horse" 114.5 63.611   114.5 63.611
         
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX