Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : IEJĀDE 2023 : 30.09.2023. SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTA IEJĀDES DISCIPLĪNĀ „„DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2023” - „Drostalas”, Iecavas pag. :

Shēma Nr.1

 
SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTA IEJĀDES DISCIPLĪNĀ „„DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2023”
REZULTĀTU   PROTOKOLS
30.09.2023. „Drostalas”, Iecavas pag.         Tiesnesis C Anita Mangale    
                Tiesnesis B Tatjana Maļikova  
N.p.k. Vārds Uzvārds GR.  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
              C % vieta B % vieta      
Shēma Nr.1   -Nacionālā shēma , zīmējums Nr.2 /20x40m/ (bērni 2008- 2011.dz.g.)
1 Elizabete Makarova B Rolls Royce Elizabete Makarova JSB "Lagoss Dressage" 185.0 68.519 1 188.0 69.630 1   373.0 69.074
2 Laura Feldmane B Golfs Tukuma JSK Tukuma JSK 178.5 66.111 2 182.0 67.407 2   360.5 66.759
3 Marta Ķempe B Ramzess S. Dombrovska JSK "Reiteri" 168.5 62.407 3 181.0 67.037 3   349.5 64.722
4 Anna Kalnciema B Smaida - Tukuma JSK 166.0 61.481 5 179.0 66.296 4   345.0 63.889
5 Evelīna Jansone B Nordens Sanita Veite SV Dressage 165.0 61.111 6 173.0 64.074 5   338.0 62.593
6 Evelīna Jansone B Sabrina Evelīna Jansone Z/S Azaidi 167.5 62.037 4 169.0 62.593 6   336.5 62.315
7 Katrīna Poļakova B Sharon163 Andrejs Poļakovs Biedrība "Dārtes zirgi" 161.5 59.815 7 164.5 60.926 7   326.0 60.370
8 Arta Oliņa B Partoss Vita Logina Agrofirma Tērvete 160.0 59.259 8 162.0 60.000 8   322.0 59.630
Shēma Nr.1   -Nacionālā shēma , zīmējums Nr.2 /20x40m/ (“Open”)
1 Everita Daubure PA Adamite E.Daubure LSVK "Harmonija" 192.5 71.296 1 186.5 69.074 1   379.0 70.185
2 Everita Daubure PA Amuleta SIA Burtnieku Zirgau LSVK "Harmonija" 185.5 68.704 2 185.5 68.704 3   371.0 68.704
3 Anete Ance Berkmane J Landess Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi" 180.0 66.667 4 186.5 69.074 1   366.5 67.870
4 Paula Burgmane J Vinny-M Lolita Purmale Zirga Sapnis 184.5 68.333 3 176.5 65.370 5   361.0 66.852
5 Jolanta Lapiņa Am Cool Chica JJ A.Didža RVA 173.2 64.130 6 178.7 66.167 4 1 351.8 65.148
6 Daiga Meģe Am Kefaļ Daiga Meģe SIA "Future Horse" 174.5 64.630 5 172.5 63.889 7   347.0 64.259
7 Anete Gaura J Latinos Anda Vilsone Zirguskola 167.5 62.037 9 173.5 64.259 6   341.0 63.148
8 Ksenija Šišļaņņikova J Andiago Z Olga Kutajeva JSK Mežstrazdiņi 168.0 62.222 8 172.0 63.704 8   340.0 62.963
9 Ina Vītola PA Vizards Ina Vītola Zirguskola 169.0 62.593 7 170.0 62.963 10   339.0 62.778
10 Andra Balule Am Kressa Baiba Grīvīte JSK Equus Cordis 163.5 60.556 12 172.0 63.704 8   335.5 62.130
11 Laura Ķere Am Da Gucci Laura Ķere SIA FITO-AL 164.0 60.741 10 170.0 62.963 10   334.0 61.852
12 Marta Alise Augucēviča J Chicago Linda Arāja SK "Drostalas" 164.0 60.741 10 165.0 61.111 12   329.0 60.926
13 Keita Amanda Rava Am Arika Arteckbella K.Rava JSK EquiLat 149.0 55.185 13 162.5 60.185 13   311.5 57.685
14 Kristiāna Helmane J Astorija Baiba Grīvīte JSK Equus Cordis 147.0 54.426 15 160.5 59.426 14 2 307.4 56.926
15 Kristiāna Strode J Debija Marina Žagata z/s Ekvi 149.0 55.185 13 157.5 58.333 15   306.5 56.759
                   
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX