Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : IEJĀDE 2023 : 30.09.2023. SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTA IEJĀDES DISCIPLĪNĀ „„DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2023” - „Drostalas”, Iecavas pag. :

Starta kārtība

 
SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTA IEJĀDES DISCIPLĪNĀ „„DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2023”
STARTA PROTOKOLS
30.09.2023. „Drostalas”, Iecavas pag.
Shēma Nr.3  -  Preliminary Competition Test-Juniors (2022)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Divcīņa
9.00 1 Sirina Kruse PA Avantage 2014 DSP Arctic Larius Henning Kruse Hanseatischer Reitclub e.V  
9.08 2 Anna Karlīna Ramiņa B Doloresa 2012 LS De Lordo Abats M.Ramiņš JSK "Reiteri"  
9.16 3 Sofija Tarasova J Camerons 2013 LS Kedriks Calliano Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage"  
9.24 4 Viktorija Kiveļonoka PA Donnerdarley 2015 LWB Donnerbube II Don Weltmeyer Oksana Rutkovska Rīgas JSK  
Shēma Nr.2   - Team Competition  Children Test  (2022) (bērni 2008- 2011.dz.g.)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
9.32 1 Anna Karlīna Ramiņa B Doloresa 2012 LS De Lordo Abats M.Ramiņš JSK "Reiteri"  
9.39 2 Elizabete Makarova B Rolls Royce 2015 LS Regress Remarks Elizabete Makarova JSB "Lagoss Dressage" D
9.46 3 Patrīcija Paula Švarcberga B Ravito 2009 LS RADALYN (Rodo) Apollo Patrīcija Bembere JSB "Lagoss Dressage"  
Shēma Nr.3  -  Preliminary Competition Test-Juniors (2022)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
9.53 5 Sirina Kruse PA Macron 2016 HAN Morricone Belissimo M Henning Kruse Hanseatischer Reitclub e.V  
Pārtraukums 20 min., apbalvošana zirgos SII, SII B
Shēma Nr.2   - Team Competition  Children Test  (2022) (“Open”)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
10.21 1 Sirina Kruse PA Macron 2016 HAN Morricone Belissimo M Henning Kruse Hanseatischer Reitclub e.V  
10.28 2 Anete Ance Berkmane J Landess 2014 LS Laso Disko Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi" D
10.35 3 Luīze Dinsdorfa JJ Golden Lucky 2018 LS Grindeks   E. Kazašvilli Ropažu JK  
10.42 4 Viktorija Kiveļonoka PA Amadelio 2017 LWB Donnerdarley Avellynus Viktorija Kiveļonoka Rīgas JSK  
10.49 5 Jolanta Lapiņa Am Apache JJ 2014 LWB Aromāts Gudvils J.Lapiņa/J.Evelons RVA  
10.56 6 Sabīne Andersone Am Caruzo 2003 LS Cattio Dēmons S. Andersone Jauno Jātnieku skola  
11.03 7 Elizabete Karjuse JJ Clinker 2014 LS Colard Ishor Edmunds Karjuss Ropažu JK  
11.10 8 Sirina Kruse PA Avantage 2014 DSP Arctic Larius Henning Kruse Hanseatischer Reitclub e.V  
11.17 9 Lūcija Kalniņa-Kozuļaka Am Aida 2012 LS Akapulko Dēmons (Dovod) L. Kalniņa-Kozuļaka Stallis Bērīts  
Pārtraukums 20 min., apbalvošana zirgos
Shēma Nr.1   -Nacionālā shēma , zīmējums Nr.2 /20x40m/ (bērni 2008- 2011.dz.g.)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
11.45 1 Evelīna Jansone B Nordens 2009 Latvijas Nicky Des Bruyeres Daions Sanita Veite SV Dressage  
11.51 2 Katrīna Poļakova B Sharon163 2006 -     Andrejs Poļakovs Biedrība "Dārtes zirgi" D
11.57 3 Arta Oliņa B Partoss 2017 LS Princis Ramses Vita Logina Agrofirma Tērvete D
12.03 4 Laura Feldmane B Golfs 2006 -     Tukuma JSK Tukuma JSK  
12.09 5 Anna Kalnciema B Smaida 2012 PV Sapards Eho - Tukuma JSK  
12.15 6 Marta Ķempe B Ramzess 2016 LV Rajur   S. Dombrovska JSK "Reiteri"  
12.21 7 Evelīna Jansone B Sabrina   -     Evelīna Jansone Z/S Azaidi  
12.27 8 Darja Žagata B Sumar 2018 Don Sumbar Mangaļi 8 M.Žagata z/s Ekvi D
Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos
Shēma Nr.1   -Nacionālā shēma , zīmējums Nr.2 /20x40m/ (“Open”)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
13.00 1 Anete Ance Berkmane J Landess 2014 LS Laso Disko Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi" D
13.06 2 Daiga Meģe Am Kefaļ 2010 Hanover Kovbojs Halif Daiga Meģe SIA "Future Horse" D
13.12 3 Everita Daubure PA Amuleta 2017 LS Aromāts Autors SIA Burtnieku Zirgau LSVK "Harmonija"  
13.18 4 Lūcija Kalniņa-Kozuļaka Am Aida 2012 LS Akapulko Dēmons (Dovod) L. Kalniņa-Kozuļaka Stallis Bērīts  
13.24 5 Ina Vītola PA Vizards 2016 LSB Volframs II Delfīns Ina Vītola Zirguskola D
13.30 6 Anete Gaura J Latinos 2013 Latvijas s Lakmuss Arods Anda Vilsone Zirguskola D
13.36 7 Laura Ķere Am Da Gucci 2019 Īru tinker     Laura Ķere SIA FITO-AL D
13.42 8 Jolanta Lapiņa Am Cool Chica JJ 2018 LWB Cool Crack Z Gudvils A.Didža RVA  
13.48 9 Gabriela Dakare Am Rocco-Roderick 2015 Latvijas Robins Cristal Lady Rihards Dakars Stallis Bērīts  
13.54 10 Kristiāna Helmane J Astorija 2019 LSB Amadejs Kangars Baiba Grīvīte JSK Equus Cordis  
14.00 11 Andra Balule Am Kressa 2017 LSB Crēzs Samts Baiba Grīvīte JSK Equus Cordis  
14.06 12 Keita Amanda Rava Am Arika Arteckbella 2015 - Amaranth Calando IV K.Rava JSK EquiLat D
14.12 13 Marta Alise Augucēviča J Chicago 2007 LS Capricio Guido Linda Arāja SK "Drostalas" D
14.18 14 Ksenija Šišļaņņikova J Andiago Z 2014 ZANG Andiamo Carthago Olga Kutajeva JSK Mežstrazdiņi  
14.24 15 Kristiāna Strode J Debija 2013 LW Dancing Princ   Marina Žagata z/s Ekvi D
14.30 16 Paula Burgmane J Vinny-M 2011 LS Maksimilijāns Profets Lolita Purmale Zirga Sapnis  
14.36 17 Everita Daubure PA Adamite 2019 LWB Akventino Vintas E.Daubure LSVK "Harmonija"  
Pārtraukums 20 min., apbalvošana zirgos
Shēma Nr.1A – zīmējums Nr.1 /20x40m/ (bērni 2008- 2011.dz.g.)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
15.02 1 Denīze Dīce B Charon 163 2014 LS Laso Disko Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi"  
15.07 2 Dženifera Nolberga B Heres 2017 POK     Dārtes zirgi Biedrība "Dārtes zirgi"  
15.12 3 Rūta Fala B Apache JJ 2014 LWB Aromāts Gudvils J.Lapiņa/J.Evelons RVA  
15.17 4 Karlīna Paula Veite B Portinella 2017 SK Prado Max Hojgard Daiga Graudiņa SV Dressage  
15.22 5 Izabella Didža B Cool Chica JJ 2018 LWB Cool Crack Z Gudvils A.Didža RVA  
15.27 6 Sofiko Maisuradze B Kolsteins Obolensky 2011 Žemaitijas     Ilze Krūmiņa JSK EquiLat  
15.32 7 Kate Šulce B Kingly Cloud 2018 Latvijas s Kiborgs Candy Queen Anitra Eglīte Zirguskola D
15.37 8 Alise Domniece B Sharon163 2006 -     Andrejs Poļakovs Biedrība "Dārtes zirgi"  
15.42 9 Elīza Bērziņa B Electra Airy 2017 SK Eksperts Hamlets Ingrīda Blūma Zirguskola D
16.03 10 Loreta Beāte Ābola B Mama Mia 2017 POK Vinnijs Pūks   Elīna Skudra SIA "Future Horse"  
16.08 11 Anna Kalnciema B Golfs 2006 -     Tukuma JSK Tukuma JSK  
16.13 12 Tīna Tērauda B Smaida 2012 PV Sapards Eho - Tukuma JSK  
16.18 13 Klaudija Vavžņaka B Žī 2010 Welsa Kooijuster Samme Pitchwood Moonshine Ilze Krūmiņa JSK EquiLat  
16.23 14 Kate Putnika B Timpex Šokolāde 2017 SK Timpex Canyon Leonardo J. Sviridenkova z/s Ekvi D
16.28 15 Šarlote Drinka B Chicago 2007 LS Capricio Guido Linda Arāja SK "Drostalas"  
16.33 16 Deina Dudaša B Little Bite of Spice 2018 -     Sanita Veite Vidzemnieki  
16.38 17 Marta Marija Plūmiņa B Kressa 2017 LSB Crēzs Samts Baiba Grīvīte JSK Equus Cordis  
16.43 18 Lote Rutkovska B Partoss 2017 LS Princis Ramses Vita Logina Agrofirma Tērvete  
16.48 19 Liena Jēkabsone B Voore Ravo 2019 Igaunijas Rotser 742 E Raksel J. Zauere JSK "Reiteri" D
16.53 20 Elizabete Kojagasi B Timpex Šokolāde 2017 SK Timpex Canyon Leonardo J. Sviridenkova z/s Ekvi  
16.58 21 Kate Zaumane B Akapella 2007 LS Audi Quattro Pedro Ginta Zaumane SK "Drostalas" D
17.03 22 Marta Roznere B My Fair Lady II 2002 Velsas pon Karlsfalts Caruso RWR 7 Lady V RW 853 Linda Arāja SK "Drostalas"  
17.08 23 Melānija Špakovska B Quite Remarkable 2016 LS Quel Craneur Remarks Linda Arāja SK "Drostalas"  
17.13 24 Katrīna Arāja B Reality 2007 LS Remarks Apollo Linda Arāja SK "Drostalas"  
17.18 25 Nora Litčenko B Chabrina 2004 SWB Chess Briar Linda Arāja SK "Drostalas"  
17.23 26 Karlīna Paula Veite B Imporio Zet 2005 Latvijas Iglesias Zeb-Element ZV1 Karlīna Paula Veite SV Dressage  
17.28 27 Marta Eglīte B Sumar 2018 Don Sumbar Mangaļi 8 M.Žagata z/s Ekvi D
17.33 28 Odrija Zviedre B Chabrina 2004 SWB Chess Briar Linda Arāja SK "Drostalas" D
17.38 29 Evelīna Eva Cikmača B Rīgas Relikvija 2014 Latvijas s Rememberme-Remo Liedels Andra Šteinberga Agates Sports D
Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem
Shēma Nr.1A – zīmējums Nr.1 /20x40m/ (“Open”)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
18.03 1 Marina Žagata PA Victory Blacky 2018 LS Valdajs Mozus Žanna Taraseviča z/s Ekvi D
18.08 2 Milāna Mihačova P Zibens Makvīns 2009 ponijs . . Edīte Žvīgule JSK Īriss  
18.13 3 Everita Daubure PA Amuleta 2017 LS Aromāts Autors SIA Burtnieku Zirgau LSVK "Harmonija"  
18.18 4 Širlija Una Svece J Ruby Rose 2016 LS REKORD Salana-Radiants Igors Sadovskis Agates Sports  
18.23 5 Anna Šadovska JJ Dolina 2018 - Lanselot Dāvids Elita Šadovska SIA "Future Horse" D
18.28 6 Laura Ķere Am Da Gucci 2019 Īru tinker     Laura Ķere SIA FITO-AL D
18.33 7 Jasmīna Jukna J Lizetta 2007 LS Lemings Zevs II Santa Jukna Zirguskola  
18.38 8 Milāna Mihačova P Princese 2018 SK Smiļģis   Edīte Žvīgule JSK Īriss  
18.43 9 Everita Daubure PA Adamite 2019 LWB Akventino Vintas E.Daubure LSVK "Harmonija"  
18.48 10 Marina Žagata PA Tiramisu 2017 LS Timpex Canyon Ideal M.Žagata z/s Ekvi D
Apbalvošana zirgos

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX