Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : KONKŪRS 2023 : 19.08.2023. Jāšanas sporta sacensības šķēršļu pārvarēšanā Kandavas kauss 2023 - „Piltiņi”, Matkules pag., Tukuma nov. :

Starta kārtība

 Kandava 19.augusts.docx (53.10 KB)

Starta kārtība

Maršruts Nr.1 Vadības maršruts divās fāzēs. Pirmajā fāzē iekļauti tādi elementi kā apstāšanās, volti, kavalešu rinda, serpentīns u.c. Otrajā fāzē , kura nav obligāta – lēkši un krustiņi līdz 50 cm. Dalībnieki var turpināt otru fāzi pēc izv

Vārds

Uzvārds

Grupa

Zirga vārds

Dz. gads

Šķirne

Tēvs

Mātes tēvs

Zirga īpašnieks

Komanda

1.     Liene

Kleinšmite

Juniori līdz 18 g.v.

Silfīda

2007

LSB

Saimons

Fabiāns

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

2.     Letīcija

Pīra

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Pipro

2009

POK

Džimmijs

---

Z/s Rubeņi

JSK Morfijs

3.     Paula

Buta

Bērni līdz 14 g.v.

Lakijs

2010

LS

Lenors LS1695

Avots LS1656

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

4.     Evelīna

Zubaviča

Bērni līdz 14 g.v.

Erots Ra

2018

SK

Eho

Roderix

I. Forstmane

biedrība "Dubultspēks"

5.     Undīne

Zandere

Juniori līdz 18 g.v.

Pandors

2013

ponijs

Pumpurs

Antonio

Evita Zandere

JSK Montepals

6.     Anna

Šnepste

Juniori līdz 18 g.v.

Livonija

2003

Latvijas

Lambordžini

Varjags

Ita Purmale

biedrība "Dubultspēks"

7.     Adelīna Līna

Makovska

Bērni līdz 14 g.v.

Lemaretta

2007

LS

Levantos I

Amadeuss

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

8.     Šarlote

Ulmane-Dankere

Bērni līdz 14 g.v.

Silfīda

2007

LSB

Saimons

Fabiāns

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

9.     Melnija

Kolkovska

Bērni līdz 14 g.v.

Torro

2010

Žemaitukų

Daiga Podēna

JK "Skudru Stallis"

10.    Lauma

Lazdiņa

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Rikarda

2008

velsas pon

Rakt's Rocky

Tetworth crimson Lake

Daiga Podēna

JK "Skudru Stallis"

11.    Tīna

Burnevica

Bērni līdz 14 g.v.

Ekstra

2014

-

Emir

Hans Herbst

zirgaudzētava "Kalēji"

12.    Dana

Austruma

Tautas klase

Carinda

2015

OLD

Corall

Rends

Lelde Mironoviča

Kandavas JK STAFETE

13.    Emīlija

Zvirbule

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Neo

2017

KP

Asnate Ādamsone

"Asnates JSK"

14.    Megija

Embutniece

Juniori līdz 18 g.v.

Lakijs

2010

LS

Lenors LS1695

Avots LS1656

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

15.    Kristiāna

Zuzāne

Bērni līdz 14 g.v.

Silfīda

2007

LSB

Saimons

Fabiāns

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

16.    Elīza

Girucka

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Maserati

2018

LS

Mozus

Linda Andersone

"Asnates JSK"

17.    Evita

Prole

Juniori līdz 18 g.v.

Pandors

2013

ponijs

Pumpurs

Antonio

Evita Zandere

JSK Montepals

18.    Marta

Vārpiņa

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Magnolija

2010

2.gr.ponij

Albert

Inese Dimitrijeva

"Asnates JSK"

19.    Zanda

Vanaga

Amatieri

RENE COAVILLA

2018

Baltic Han

COMPLIMENT

Grafas

Ivo Pavlušenko

Hīrons Z

20.    MADARA

SKRUBE

Bērni līdz 14 g.v.

SAN CLER GINGER SPACE

2008

GYPSY COB

-

-

Līga Pavlušenko

Hīrons Z

21.    Elizabete

Celma

Bērni līdz 14 g.v.

Silfīda

2007

LSB

Saimons

Fabiāns

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

Maršruts Nr.2 Šķēršļu augstums 60 cm. Ideālais laiks. Bez ierobežojumiem

Vārds

Uzvārds

Grupa

Zirga vārds

Dz. gads

Šķirne

Tēvs

Mātes tēvs

Zirga īpašnieks

Komanda

1.     Kristiāna

Kravale

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Rikarda

2008

velsas pon

Rakt's Rocky

Tetworth crimson Lake

Daiga Podēna

JK "Skudru Stallis"

2.     Lizete

Lipšāne

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Mūkas

2011

ŽM

Šamas

Ritmas

L. Pētersone

JSK Princis

3.     Ance

Freidenfelde

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Maestro

2017

Maksis

Aija Freidenfelde

JSK Lejnieki

4.     Anna

Vārpiņa

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Magnolija

2010

2.gr.ponij

Albert

Inese Dimitrijeva

"Asnates JSK"

5.     Dana

Austruma

Tautas klase

Carinda

2015

OLD

Corall

Rends

Lelde Mironoviča

Kandavas JK STAFETE

6.     Tīna

Krautmane

Bērni līdz 14 g.v.

Lakijs

2010

LS

Lenors LS1695

Avots LS1656

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

7.     Kate

Vīndedze

Juniori līdz 18 g.v.

Erots Ra

2018

SK

Eho

Roderix

I. Forstmane

biedrība "Dubultspēks"

8.     Laura Viktorija

Rumberga

Juniori līdz 18 g.v.

Calvin Klein

2019

LS

Captein

Anaheima

Inese Dimitrijeva

"Asnates JSK"

9.     Melnija

Kolkovska

Bērni līdz 14 g.v.

Torro

2010

Žemaitukų

Daiga Podēna

JK "Skudru Stallis"

10.    Beāta Ella

Liepiņa

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Phoenix

2019

WPB

Cadlanvalley King Elation

Casperhof's Freddy

Juris Liepiņš

JSK Montepals

11.    Tīna

Burnevica

Bērni līdz 14 g.v.

Mercury

2014

AR

Caesar

Mums Memory

Hans Herbst

zirgaudzētava "Kalēji"

12.    Mia Snovdropa Dragon

Villemse

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Noodle

2012

2.gr.ponij

-

-

Elīza Mētere

JSK Montepals

13.    Katrīna

Ullas

Bērni līdz 14 g.v.

Princese

2005

LV

Jānis Rimeiks

JSK Montepals

14.    Estere Līva

Andrejenko

Amatieri

Radano

2019

LS

Romeo

Daions

Jānis Rimeiks

JSK Montepals

15.    Kadrija

Hartmane

Amatieri

Sadko

2019

2.gr.ponij

Maksis

Eho

Jānis Rimeiks

JSK Montepals

16.    Sāra

Šlusare

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Neo

2017

KP

Asnate Ādamsone

"Asnates JSK"

17.    Natālija

Žubure

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Kandava

2018

-

Maksis

Irtišs

Asnate Ādamsone

"Asnates JSK"

18.    Emilija

Seļezneva

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Mūkas

2011

ŽM

Šamas

Ritmas

L. Pētersone

JSK Princis

19.    Marta

Megne

Bērni līdz 14 g.v.

Lady

2012

LWB

Legato

Donnerbube II

Liene Fridrihberga

Ventspils Jāšanas Sporta Klubs

20.    Lana

Barkāne

Bērni līdz 14 g.v.

Lakijs

2010

LS

Lenors LS1695

Avots LS1656

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

21.    Zanda

Vanaga

Amatieri

RENE COAVILLA

2018

Baltic Han

COMPLIMENT

Grafas

Ivo Pavlušenko

Hīrons Z

22.    Una

Zariņa

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Antare

2009

LSK

Antonio

Liene Fridrihsberga

Ventspils Jāšanas Sporta Klubs

23.    Dana

Austruma

Tautas klase

Loretta

2011

LS

Vivaldi(Lanselots)

Šahs H172

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

24.    Diāna

Lazdiņa

Bērni līdz 14 g.v.

Lubimčik Latgalii

2014

LR

Gubernators

Asnate Ādamsone

"Asnates JSK"

25.    Estere

Vītola

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Maestro

2017

Maksis

Aija Freidenfelde

JSK Lejnieki

26.    Marta

Vārpiņa

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Magnolija

2010

2.gr.ponij

Albert

Inese Dimitrijeva

"Asnates JSK"

27.    Kitija

Burtniece

Juniori līdz 18 g.v.

Erots Ra

2018

SK

Eho

Roderix

I. Forstmane

biedrība "Dubultspēks"

28.    Laura Viktorija

Rumberga

Juniori līdz 18 g.v.

Maserati

2018

LS

Mozus

Linda Andersone

"Asnates JSK"

29.    MADARA

SKRUBE

Bērni līdz 14 g.v.

SAN CLER GINGER SPACE

2008

GYPSY COB

-

-

Līga Pavlušenko

Hīrons Z

 

 


Maršruts Nr.3 Šķēršļu augstums 80 cm. Art. 274.2.5. Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāfinišē abās fāzēs. Bez ierobežojumiem

Vārds

Uzvārds

Grupa

Zirga vārds

Dz. gads

Šķirne

Tēvs

Mātes tēvs

Zirga īpašnieks

Komanda

1.     Rēzija Rasa

Tetere

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Loretta

2011

LS

Vivaldi(Lanselots)

Šahs H172

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

2.     Kristiāna

Kravale

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Rikarda

2008

velsas pon

Rakt's Rocky

Tetworth crimson Lake

Daiga Podēna

JK "Skudru Stallis"

3.     Ieva

Dorbe

Amatieri

Realdo S

2018

LS

Regress

Avandro

Jānis Rimeiks

JSK Montepals

4.     Jānis

Rimeiks

Pieaugušie

Andora

2019

LS

Ako

Roderix (Rodeo)

Jānis Rimeiks

JSK Montepals

5.     Anabella

Pāža

Juniori līdz 18 g.v.

Roksalana

2017

LS

Regress

Avandro HN

I/u Ivetas zirgi

Kandavas JK STAFETE

6.     Kitija

Burtniece

Juniori līdz 18 g.v.

Livonija

2003

Latvijas

Lambordžini

Varjags

Ita Purmale

biedrība "Dubultspēks"

7.     Tīna

Lagzdiņa

Tautas klase

Lemaretta

2007

LS

Levantos I

Amadeuss

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

8.     Amēlija

Stankēviča

Bērni līdz 14 g.v.

Quantico

2018

LS

Lavilons

Querides

Sarmīte Strazdiņa

JSK Lielkažoki 1

9.     Kristiāna

Kalnozola

Bērni līdz 14 g.v.

Dance of Illusion

2012

LSK

Dancing Prince

----

S.Ratniece

JSK Morfijs

10.    Laura Viktorija

Rumberga

Juniori līdz 18 g.v.

Calvin Klein

2019

LS

Captein

Anaheima

Inese Dimitrijeva

"Asnates JSK"

11.    Elvita

Prokofjeva

Amatieri

Cool Ledy

2018

LS

Cool Boy

Lampions

Elvita Prokofjeva

JK "Skudru Stallis"

12.    Mia Snovdropa Dragon

Villemse

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Noodle

2012

2.gr.ponij

-

-

Elīza Mētere

JSK Montepals

13.    Undīne

Zandere

Juniori līdz 18 g.v.

Fortissima

2017

LS

Fumo Twirre Mp

Centesimo

Evita Zandere

JSK Montepals

14.    Katrīna

Ullas

Bērni līdz 14 g.v.

Princese

2005

LV

Jānis Rimeiks

JSK Montepals

15.    Estere Līva

Andrejenko

Amatieri

Remarko

2014

LS

Radalyn

Grossadmiral

Estere Andrejenko

JSK Montepals

16.    Kadrija

Hartmane

Amatieri

Sadko

2019

2.gr.ponij

Maksis

Eho

Jānis Rimeiks

JSK Montepals

17.    Elvita

Prokofjeva

Amatieri

Cool Ledy

2018

LS

Cool Boy

Lampions

Elvita Prokofjeva

JK "Skudru Stallis"

18.    Natālija

Žubure

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Kandava

2018

-

Maksis

Irtišs

Asnate Ādamsone

"Asnates JSK"

19.    Samanta

Brance

Pieaugušie

Lubimčik Latgalii

2014

LR

Gubernators

Asnate Ādamsone

"Asnates JSK"

20.    Aija

Luse

Amatieri

Arico

2018

LS

Alibi

Lear

Iveta Janelsiņa

JSK EquiLat

21.    Sidnija

Freimane

Tautas klase

Divolla

2019

LS

Donnerbube II

Aromats

S. Freimane

Talsu JS

22.    Līga

Pētersone

Tautas klase

Cikanda

2017

LWB

Caraoki

Neapoļ

SIA Princis

JSK Princis

23.    Marta

Megne

Bērni līdz 14 g.v.

Lady

2012

LWB

Legato

Donnerbube II

Liene Fridrihberga

Ventspils Jāšanas Sporta Klubs

24.    Nikola

Trautmane

Juniori līdz 18 g.v.

Seidy

2015

LV

Saimons

Legato

kristine Trautmane

JK "Skudru Stallis"

25.    Una

Zariņa

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Antare

2009

LSK

Antonio

Liene Fridrihsberga

Ventspils Jāšanas Sporta Klubs

26.    Kate

Vīndedze

Juniori līdz 18 g.v.

Livonija

2003

Latvijas

Lambordžini

Varjags

Ita Purmale

biedrība "Dubultspēks"

27.    Sāra

Šlusare

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Neo

2017

KP

Asnate Ādamsone

"Asnates JSK"

28.    Reičela

Koha

Amatieri

Čikāga

2016

Latvijas s

chevers

Austrija

ilvija koha

Ventspils Jāšanas Sporta Klubs

29.    Kristiāna

Kravale

Jātnieki ar 1.grupas ponijiem

Royal Dawn

2019

LSK

Roderix (Rodeo)

Dancing Princ

Zaiga Kravale

JK "Skudru Stallis"

30.    Dana Marta

Grauzermane

Tautas klase

Leo Lissimo

2017

LS

Leopolds

Ladiesman

Iveta Janelsiņa

Kandavas JK STAFETE

31.    Ieva

Dorbe

Amatieri

Ravela

2018

LS

Ravens

Louis J

Guna Zegnere

JSK Montepals

32.    Rēzija Rasa

Tetere

Jātnieki ar 2.grupas ponijiem

Regoletta

2018

LS

Rembrants

Levantos I

I/u Ivetas zirgi

Kandavas JK STAFETE

33.    Marta

Jansone

Juniori līdz 18 g.v.

Red Grace

2013

LWB

Regress

Antonio

Agnese Jansone

JSK Demora

34.    Laura Viktorija

Rumberga

Juniori līdz 18 g.v.

Maserati

2018

LS

Mozus

Linda Andersone

"Asnates JSK"

 


 

Šķēršļu augstums 100 cm. „Kandavas kauss” Akumulācijas sacensības uz laiku ar džokeri līdz 110 cm Art.269.5. Bez ierobežojumiem

Vārds

Uzvārds

Grupa

Zirga vārds

Dz. gads

Šķirne

Tēvs

Mātes tēvs

Zirga īpašnieks

Komanda

1.     Guntars

Trautmanis

Amatieri

Seidy

2015

LV

Saimons

Legato

kristine Trautmane

JK "Skudru Stallis"

2.     Dana Marta

Grauzermane

Tautas klase

Leo Lissimo

2017

LS

Leopolds

Ladiesman

Iveta Janelsiņa

Kandavas JK STAFETE

3.     Eva

Fībiga-Zikova

Tautas klase

Casanova

2018

Latvijas

Call Me Black

Rektors

Sergejs Zikovs

SIA "Jura staļļi"

4.     Sidnija

Freimane

Tautas klase

Riviera Paradise

2017

SK

Regress

Pelynas

S. Freimane

Talsu JS

5.     Tīna

Lagzdiņa

Tautas klase

Lemaretta

2007

LS

Levantos I

Amadeuss

Uldis Pāža

Kandavas JK STAFETE

6.     Anabella

Pāža

Juniori līdz 18 g.v.

Roksalana

2017

LS

Regress

Avandro HN

I/u Ivetas zirgi

Kandavas JK STAFETE

7.     Parisa Anna

Kaņepe

Juniori līdz 18 g.v.

Relax DMG

2014

LS

Regress

Amigo

Dana M. Grauzermane

Kandavas JK STAFETE

8.     Amēlija

Stankēviča

Bērni līdz 14 g.v.

Quantico

2018

LS

Lavilons

Querides

Sarmīte Strazdiņa

JSK Lielkažoki 1

9.     Linards

Brikulis

Juniori līdz 18 g.v.

Larkenda

2015

LS

LAVILONS

Querides

Sarmite Strazdina

JSK Lielkažoki 1

10.    Beāte Beta

Makovska

Amatieri

Regoletta

2018

LS

Rembrants

Levantos I

I/u Ivetas zirgi

Kandavas JK STAFETE

11.    Kristiāna

Kalnozola

Bērni līdz 14 g.v.

Dance of Illusion

2012

LSK

Dancing Prince

----

S.Ratniece

JSK Morfijs

12.    Lāsma

Vasiļjeva

Bērni līdz 14 g.v.

Rītausma

2012

Latvijas

Ravito

Regress

Lāsma Vasiļjeva

Kalnsētas Jātnieku Klubs

13.    Undīne

Zandere

Juniori līdz 18 g.v.

Fortissima

2017

LS

Fumo Twirre Mp

Centesimo

Evita Zandere

JSK Montepals

14.    Ieva

Prūse

Amatieri

Dance

2015

LS

Audi Quattro

Māris Prūsis

JSK Potenciāls

15.    Ieva

Dorbe

Amatieri

Ravela

2018

LS

Ravens

Louis J

Guna Zegnere

JSK Montepals

16.    Jānis

Rimeiks

Pieaugušie

Romika

2017

LS

Romeo

Calano II

Jānis Rimeiks

JSK Montepals

17.    Ieva

Prūse

Amatieri

Dance

2015

LS

Audi Quattro

Māris Prūsis

JSK Potenciāls

18.    Aleksa Laura

Kļaviņa

Amiatieri

Rubelhali

2017

LS

Rainy day blues

I.Amoliņš

JSK Lejnieki

19.    Estere Līva

Andrejenko

Amatieri

Remarko

2014

LS

Radalyn

Grossadmiral

Estere Andrejenko

JSK Montepals

20.    Kerija

Zute

Tautas klase

Cadrills

2007

LWB

Kapteinis Cukurs

Leons

SIA Princis

JSK Princis

21.    Estere

Grīvane

Jaunie jātnieki līdz 21 g.v.

Spark

2008

LS

Serrano

Daugavietis

Daija Grīvane

JSK EquiLat

22.    Santa

Vibāne

Amatieri

Camelija

2016

LS

Caraoki

Caliano

SIA Princis

JSK Princis

23.    Katrīna

Asare

Jaunie jātnieki līdz 21 g.v.

Cellija

2017

LS

Kapteinis Cukurs

Bleisbergs Liwius

SIA Princis

JSK Princis

24.    Adīna

Fridrihsberga

Amatieri

Aflex

2010

-

Antonio

Avandro

Liene Fridrihsberga

Ventspils Jāšanas Sporta Klubs

25.    Marta

Jansone

Juniori līdz 18 g.v.

Red Grace

2013

LWB

Regress

Antonio

Agnese Jansone

JSK Demora

26.    Reičela

Koha

Amatieri

Čikāga

2016

Latvijas s

chevers

Austrija

ilvija koha

Ventspils Jāšanas Sporta Klubs

27.    Sidnija

Freimane

Tautas klase

La Besta

2015

LS

Bleisbergs Liwius

Daugavietis

Sarmite Barte

Talsu JS

28.    Dana Marta

Grauzermane

Tautas klase

Rose Gabriel

2016

LS

Regress

Grāds

Iveta Pāža

Kandavas JK STAFETE

29.    Eva

Fībiga-Zikova

Tautas klase

Unlimited Star

2016

Hanover

Ucello

Calypso

Sofija Grīnvalde

SIA "Jura staļļi"

30.    Amēlija

Stankēviča

Bērni līdz 14 g.v.

Lirika

2017

LS

LAVILONS

Querides

Sarmite Strazdina

JSK Lielkažoki 1

31.    Linards

Brikulis

Juniori līdz 18 g.v.

Landgolds

2015

LS

LAVILONS

Lear

Sarmite Strazdina

JSK Lielkažoki 1

 


 

Maršruts Nr.5 Šķēršļu augstums līdz 115 cm. Art.238.2.1. Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem

Vārds

Uzvārds

Grupa

Zirga vārds

Dz. gads

Šķirne

Tēvs

Mātes tēvs

Zirga īpašnieks

Komanda

1.     Linards

Brikulis

Juniori līdz 18 g.v.

Larkenda

2015

LS

LAVILONS

Querides

Sarmite Strazdina

JSK Lielkažoki 1

2.     Eva

Fībiga-Zikova

Tautas klase

Casanova

2018

Latvijas

Call Me Black

Rektors

Sergejs Zikovs

SIA "Jura staļļi"

3.     Amēlija

Stankēviča

Bērni līdz 14 g.v.

Lirika

2017

LS

LAVILONS

Querides

Sarmite Strazdina

JSK Lielkažoki 1

4.     Dana Marta

Grauzermane

Tautas klase

Rose Gabriel

2016

LS

Regress

Grāds

Iveta Pāža

Kandavas JK STAFETE

5.     Santa

Vibāne

Amatieri

Camelija

2016

LS

Caraoki

Caliano

SIA Princis

JSK Princis

6.     Lāsma

Vasiļjeva

Bērni līdz 14 g.v.

Rītausma

2012

Latvijas

Ravito

Regress

Lāsma Vasiļjeva

Kalnsētas Jātnieku Klubs

7.     Sidnija

Freimane

Tautas klase

La Besta

2015

LS

Bleisbergs Liwius

Daugavietis

Sarmite Barte

Talsu JS

8.     Deina Paula

Dakša

Juniori līdz 18 g.v.

Consuella

2015

LATV

Caraoki

Carpaccio

A.Dakša

JSK Princis

9.     Parisa Anna

Kaņepe

Juniori līdz 18 g.v.

Relax DMG

2014

LS

Regress

Amigo

Dana M. Grauzermane

Kandavas JK STAFETE

10.    Katrīna

Asare

Jaunie jātnieki līdz 21 g.v.

Cellija

2017

LS

Kapteinis Cukurs

Bleisbergs Liwius

SIA Princis

JSK Princis

11.    Estere

Grīvane

Jaunie jātnieki līdz 21 g.v.

Spark

2008

LS

Serrano

Daugavietis

Daija Grīvane

JSK EquiLat

12.    Linards

Brikulis

Juniori līdz 18 g.v.

Landgolds

2015

LS

LAVILONS

Lear

Sarmite Strazdina

JSK Lielkažoki 1

13.    Eva

Fībiga-Zikova

Tautas klase

Unlimited Star

2016

Hanover

Ucello

Calypso

Sofija Grīnvalde

SIA "Jura staļļi"

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX