Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : KONKŪRS 2023 : 14-16.07.2023. LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2023 - kopvērtējums :

Bérni

 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2023
14-16.07.2023. Kleisti, Rīga
 Piedalās bērni līdz 14.g.v. 
Vieta Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda I.diena II diena III diena Kopā
1 Jelizaveta Reznuka 3 Adeliene 2005 KWP JOHNNY BOY II TOPAS Tatjana Reznuka Ropažu JK 6 18 25 49
2 Žanete Bitmane 4 Gisborns 2015 LS Geliuss Laval II M.Pinte Brocēnu un Saldus JK 16 25 7 48
3 Renāte Ozola 4 Laquino W 2015 HOLST Larius W Quinar Kristīne Ozola Equestrian Park Silameži 14 12 21 47
4 Evelīna Vidiņeviča 4 A Candy Crush 2017 LSK Argvandello - Sintija Vidiņeviča JSK Princis 21 16 10 47
5 Lāsma Vasiļjeva 4 Rītausma 2012 Latvijas Ravito Regress Lāsma Vasiļjeva Kalnsētas Jātnieku Klubs 25 3 16 44
6 Karlīna Dzirniece 4 Noah de L'eau 2015 CLS Numero Uno Mr.Blue O.Dzirnieks z/s Lielceri 18 14 6 38
7 Marija Pevko 4 Campio Mar 2008 LS Kvatro Luzot M.Pevko z/s Lielceri 10 21 5 36
8 Loreta Ivanova 4 Pandors 2012 LS Princis Daions SIA Princis JSK Princis 8 6 18 32
9 Poļina Obrazeja 4 Rubens 2018 LS Rekord Bankets Santa Zaltane SK Baltic Royal Team 12 2 14 28
10 Polina Obuhova 4 Sandora 2015 LS Sultans Daro Diana Ščigoleva JSK Kriķi 3 5 12 20
11 Pauline Van Engelande 4 Heraldika 2008 LWB Kalderons Hermess N. Dreimane JJSK Meždruvas-1 4 7 8 19
12 Sofija Juška 4 Lance 2011 OLD Lordanos Ginsberg Nords Andersons Zirgu māja Baltezers 5 12   17
13 MARIJA KLĒRA DARMUDASA 4 Atticus 2013 UN Octavio Ginus Gunita Skaldere-Darm Jauno Jātnieku skola 7 8   15
14 Armands Kociņš 4 Barrisia 2006 KWPN Cavalier Leandro Eva Kociņa Equestrian Park Silameži 1 5   6
15 Santa Zemnicka-Eglīte 4 Vėjas 2014 LT     Ligita Zemnicka-Eg SIA SG equestrian 2     2
16 Patrīcija Dzirniece 4 San Marko Z 2008 -     O.Dzirniece z/s Lielceri   1   1

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX