Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : KONKŪRS 2023 : 14-16.07.2023. LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2023 - kopvērtējums :

Juniori līdz 18.g.v. un jaunie jātnieki līdz 21.g.v.

 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2023
14-16.07.2023. Kleisti, Rīga
 Piedalās juniori līdz 18.g.v. un jaunie jātnieki līdz 21.g.v. 
Vieta Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda I.diena II diena Kopā
1 Līva Dreimane 3 Picasso 2007 LWB A Pichachu De Muze Kopernik N. Dreimane JJSK Meždruvas-1 21 25 46
2 Nellija Anna Kārkliņa 3 Cardemon 2014 Latvijas Chicos Son Fedijs Agris Kārkliņš SIA MonReCor 16 10 26
3 Sofija Baikulova 3 Centebo 2009 LS Centuryo Bold Indian Dārta Nikuļceva SK Baltic Royal Team 18 8 26
4 Odrija Roberta Brālēna 3 Cielava 2012 LS Calliano Le Cowando O. Brālena Jauno Jātnieku skola 25   25
5 Beatrise Kisiela 3 Tender van de Kleiberg Z 2014 ZANG Tangelo van de Zuuthoeve Clinton J.Kisiels JSS Kleisti 2 21 23
6 Evelīna Vētra 3 Baltic Gucci L 2016 SK B Captain Norman Leon Cavallo Star SIA AGROLINA "Golden Equestrian Club" 3 18 21
7 Elizabete Voika 3 Ayers Rock 2015 Deutsches  Araldik Timbaly Kristīna Zeltkalne-V Jauno Jātnieku skola 5 16 21
8 Sendija Setkovska 3 Amaranth 2009 LS Acobat III Lear Jeļena Dorošenko Equestrian Park Silameži 6 14 20
9 Jana Zēberga 2 Self Lucky 2010 LWB Serrano Lacantus J. Zēberga JSK "Baltic Equestrian Team" 7 12 19
10 Paula Pikāne 2 Frančeska 2014 LS Friscati Salana-Radiants Lantes Muiža z/s Lielceri 14 5 19
11 Laura Skuja 2 Dakota 2015 LS Diploms Furioso Anna Beļska Seile Z/S PRIEŽKALNI 12 4 16
12 Elizabete Krista Juraša 2 Agilera 2015 LS Aromats Gudvils SIA Burtnieku Zirgau SIA Burtnieku Zirgaudzētava 8 7 15
13 Nikita Aleksejevs 3 First Devil 2016 Westfale For Pleasure Arpeggio Ivars Ozols Equestrian Park Silameži 4 6 10
14 Agate Ļevčenoka 2 Val di Sole 2007 Latvijas Valdajs Legato Dace Samuša JSK Princis 10   10
15 Pēteris Pētersons 3 Lingstons 2016 LS Lacapo Neapoļ SIA Princis JSK Princis 1   1
  Šarlīna Matuzone 2 Gvidons juniors 2009 LS Gvidons Valsis Mārīte Škapare Lejnieku JSK      
  Marta Līva Tomasa 3 Altairs 2012 LW Alfanss Kalderons Elīna Tomasa z/s Lielceri      

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX