Jaunumi :

LJF valde ir apstiprinājusi Latvijas valsts izlases sastāvu konkūrā pieaugušajiem 2023.gadam ar mērķi sportistiem piedalīties komandu starptautiskajās sacensībās.

Komandas sastāvs:

Kristaps Neretnieks, Laura Penele, Santa Šteinberga, Aleksandrs Šakurovs, Anna Arhipova.

Par izlases galveno treneri apstiprināti Nauris Laizāns, par treneri Kristaps Neretnieks, kuru pienākumos ietilpst izlases sastāva veidošana un attīstīšana, sportistu sagatavošanās programmu izstrāde un realizācija.

Par izlases veterinārārstiem apstiprināti Nauris Laizāns (ortpēdija, sporta medicīna), Dana Laizāne (iekšķīgās slimības), Diāna Dadzīte (manuālā terapija).

Par izlases vadītāju apstiprināta Ilze Jansone, kuras galvenie pienākumi - komandas darba menedžments, atbalstītāju piesaiste, publicitātes veidošana u.c.

Izlases komandai paredzēts rīkot kopīgas treniņnometnes, kā arī iespēju robežās piesaistīt pieredzējušus trenerus no citām valstīm.

LJF 2023.gadam tika piešķirtas no LOK LOV sastāvā 1 zelta un 2 bronzas vietas, kuras pēc atlases kritērijiem un sportistu vecuma (attiecas uz LOV bronzas sastāvu) apstiprinātas Kristapam Neretniekam, Laurai Penelei, Santai Šteinbergai.

Komandas sportistiem jāiesniedz savā pašvaldībā lūgums par finansiālu atbalstu, saskaņojot to ar LJF.

Kopīgi centīsimies piesaistīt sadarbības partnerus, sponsorus un atbalstītājus.

Tiks veidotas arī Latvijas valsts izlases komandas bērniem, junioriem un jaunajiem jātniekiem, ja sportisti būs gatavi startēt atbilstošos maršrutos.

LJF valde ir apstiprinājusi izmaiņas nolikumā “Latvijas Republikas labākais jātnieks konkūrā”, kuras tiks pubicētas līdz 11.01.2023.

Ieviešot minētas aktivitātes, jāšanas sports attīstīsies, piesaistīs jaunus interesentus un atbalstītājus, gūs plašāku popularitāti un atpazīstamību sabiedrībā, kā arī veicinās sportisko izaugsmi.

LJF prezidents Agris Blaus

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX