Kursi un semināri : ARHĪVS : 2022 :

10-11.09.2022. Seminārs jātniekiem pie Justinas Vanagaites / Clinic with Justina Vanagaite - JJS / Young Riders school, Latvia

 Seminars jatniekiem pie Justinas Vanagaites.docx (12.96 KB)

 Clinic Justina Vanagaite.docx (13.00 KB)

Seminārs jātniekiem pie Justinas Vanagaites

Kad: 10.-11.septembris

Kur: Jauno jātnieku skola, Latvija

 

Justina Vanagaite ir viena no labākajām Lietuvas sportistēm iejādes disciplīnā. TIkko atgriezusies no debijas čempionāta Herningā ar jaunu pieredzi un vēlmi dalīties ar zināšanām, lai palīdzētu jātniekiem sasniegt labākus rezultātus. Divu dienu garumā piedāvājam treniņus pie Justinas gan iejādes, gan konkūra jātniekiem visos līmeņos. Treniņi notiks individuāli pa 45 - 60 min katram jātniekam (one to one interaction).

 

Dalības maksa:

1 diena: 70 EUR
2 dienas: 120 EUR

Boksa īre: 20 EUR dienā vai 35 EUR par abām dienām (boksā salmu pakaiši)

 

Pieteikumi: līdz 8. septembrim

Pieteikumus sūtīt uz e-pastu info@latvianhorses.lv ar jātnieka vārdu, uzvārdu un prasmju līmeni. Rēķins tiks nosūtīts pēc pieteikuma saņemšanas.

What: Clinic with Justina Vanagaite

When: September 10 to 11, 2022

Where: Young Riders school, Latvia

 

One of the best dressage riders in Lithuania. Justina just returned from debut championship in Herning with a great experience, ready to share some tips and tricks to get your dressage riding to the top level.

Riders of all levels can apply, also jumping riders are welcomed. Each rider will have individual session of 45 – 60 minutes, one to one interaction.

We invite foreign riders to participate as well.

Price:

1 day – 70 EUR
2 days – 120 EUR

Box rent: 20 EUR per day or 35 EUR for both days (straw bedding)

Apply by: September 8, 2022

Application should be sent to info@latvianhorses.lv with riders name and level. An invoice will be sent to the participant’s email.

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX