Tiesneši : Latvijas Jātnieku federācijas amatpersonas pajūgu braukšanā :

PĀRBAUDES TESTS NACIONĀLĀS KATEGORIJAS AMATPERSONĀM PAJŪGU BRAUKŠANĀ

 420999/uzsaukums_TESTS_pajugu_brauksana.doc (34.00 KB)

PĀRBAUDES TESTS NACIONĀLĀS KATEGORIJAS AMATPERSONĀM PAJŪGU BRAUKŠANĀ

 

Aicinām esošās amatpersonas (nacionālās kategorijas sacensību tiesnešus http://www.leflatvia.lv/web/?id=410224) pieteikties pārbaudes testam, lai veiksmīgi turpinātu pildīt pienākumus nacionālās kategorijas tiesneša statusā.

 

Personām, kuras vēlas papildināt nacionālo amatpersonu kolektīvu (tiesneši, maršruta sastādītāji, stjuarti), aicinām pieteikties pārbaudes testam, lai iegūtu nacionālās kategorijas amatpersonas statusu pajūgu braukšanā.

 

Aicinām pieteikties statusa iegūšanai arī esošos sacensību tiesnešus, kuri turpmāk vēlas sacensībās pildīt arī maršruta sastādītāja vai stjuarta pienākumus.PIETEIKUMA ANKETA (pieteikšanās līdz 1. martam)

https://forms.gle/LPXEwjDAipyVZbAv6

 

  • Pārbaudes tests ir sagatavots pamatojoties uz LJF reglamentējošajiem noteikumiem, FEI vispārējiem, FEI Veterinārajiem un FEI pajūgu braukšanas sacensību noteikumiem.
  • Pārbaudes tests sastāv no 75 jautājumiem.
  • Lai tests tiktu veiksmīgi nokārtots, nepieciešams atbildēt pareizi uz 80% jautājumu.


Pārbaudes testa veikšanas laiks tiks saskaņots individuāli.

 

Atgādinām, ka personas, kuras ir ieguvušas FEI amatpersonu statusu pajūgu braukšanā (tiesnesis, maršruta sastādītājs, stjuarts, tehniskais delegāts) un statuss ir derīgs, nacionālā amatpersonas kvalifikācija nav nepieciešama.


Jautājumu gadījumā sazināties pajugu.padome@gmail.com

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX