Kursi un semināri : ARHĪVS : 2021 :

18.03.2021-... KRIEVIJAS STARPTAUTISKĀS OLIMPISKĀ UNIVERSITĀTE (RIOU) AICINA PIETEIKTIES MĀCĪBĀM MAĢISTRA STUDIJU PROGRAMMĀ 2021/2022 MĀCĪBU GADĀ - RUS

 420990/MSA Application 2021-2022.docx (92.08 KB)

KRIEVIJAS STARPTAUTISKĀS OLIMPISKĀ UNIVERSITĀTE (RIOU) AICINA PIETEIKTIES MĀCĪBĀM MAĢISTRA STUDIJU PROGRAMMĀ 2021/2022 MĀCĪBU GADĀ.


Maģistra studiju programma sporta menedžmentā (MSA) ir starptautiska augstākā līmeņa studiju programma angļu valodā. MSA piedāvā iespējas uzlabot zināšanas un iemaņas sporta menedžmentā, saistībā ar Olimpisko kustību un Olimpiskajām spēlēm.

Nacionālo Olimpisko komiteju asociācija (ANOC) izsludina konkursu uz trijām RIOU stipendijām, mācību maksas, dzīvošanas un ceļa izdevumu segšanai. Pieteikties laipni aicināti Nacionālo Olimpisko komiteju, Sporta federāciju administratori kā arī sportisti un citi interesenti ar Bakalaura grādu.

ANOC trīs stipendiju ieguvējus nosauks 2021. gada aprīļa sākumā, kad stipendiju ieguvējiem būs jāpabeidz pieteikšanās studijām RIOU mājas lapā elektroniski.

PIETEIKŠANĀS TERMIŅŠ LATVIJAS OLIMPISKAJĀ KOMITEJĀ (LOK) IR 2021. GADA 18. MARTS, KA JĀSŪTA UZ E-PASTU MARUTA.TAIMA@OLIMPIADE.LV.

Pieteikuma dokumenti:
- Pieteikuma forma
- CV (angļu valodā);
- Motivācijas vēstule (angļu valodā);
- Pases kopija;
- Izglītības diploma un sekmju izraksta kopija (angļu valodā);
- Angļu valodas prasmju apliecinošs dokuments (minimālais līmenis C1);

Latvijas Olimpiskā komiteja atbalstīs vienu kandidātu.

Plašāka informācija par RIOU MSA programmu
http://www.olympicuniversity.ru/en/web/msa-eng1/home

Informācija par pieteikšanos un pieteikuma dokumentiem
Maruta Taima (maruta.taima@olimpiade.lv; tālrunis 26423519)

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX