Sacensību grafiks : ARHĪVS :

2023

 sac.gr.2023.projekts.23.02.06-2.xls (34.50 KB)

                                                                                                                                             Apstiprinu :
LJF prezidents                    Agris Blaus

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2023.g. (PROJEKTS)

6.02

SACENSĪBAS LATVIJĀ

   

STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS

Datums   Sacensību nosaukums vieta Datums Sacensību nosaukums Valsts
Janvāris
               
01.01.       01.01.    
             
             
07.01.       07.01.    
08.01.       08.01.    
             
             
14.01.       10.-15.01. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
15.01.       11.-15.01. CSI4*-W, CSI2*, CSIYH1* ABU DHABI (UAE)
             
             
21.01.       17.-22.01. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
22.01.       18.-22.01. CSIO5*, CSI2*, CSIJ-A, CSICh-A ABU DHABI (UAE)
             
             
28.01.       24.-29.01. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
29.01.       29.01.    
             
Februāris
               
04.02. * LJF Ziemas sacensības konkūrā Kleisti 02.-05.02. CSI2*, CSI1*, CSIAm-A Sopota Arena (Polija)
05.02.       02.-05.02. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Valencia (Spānija)
             
             
11.02.   LJF Klasifikācijas sacensības iejādē paralimpiskajā iejādē Kleisti 09.-12.02. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Lier (BEL)
12.02.       09.-12.02. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Valencia (Spānija)
             
             
18.02.       14.-19.02. CSI3*,CSI18, CSIYH1* Oliva (Spānija)
19.02.       16.-19.02. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Lier (BEL)
             
             
25.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Kleisti 21.-26.02. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
26.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Kleisti 26.02.    
             
Marts
               
04.03. * LR Ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 02.-05.03. CSI3*-W LF, CSI1*, CSIAm-A Krakova (Polija)
05.03. * LR Ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 05.03.    
             
             
11.03.            
12.03.            
        07.-12.03. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
        12.03.    
             
             
18.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Kleisti 14.-19.03. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
19.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Kleisti 19.03.    
             
             
25.03. * LR Ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 23.-26.03. CDI3*, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP, CDIU25 Upaja (Somija)
26.03. * LR Ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 21.-26.03. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
             
Aprīlis
               
01.04.       31.03-02.04. CPEDI3* Deauville (Francija)
02.04.       02.04.    
             
             
08.04. * Pavasara sacensības konkūrā Inčukalns 08.04.    
09.04.       09.04.    
             
             
15.04. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 10.-14.04. CDI3*, CDI-W, CDIYH,CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIU25 Olomouc (Čehija)
16.04. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 11.-16.04. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
             
             
22.04.   Popes Pilskalna kauss 2023 konkūrā Ventspils nov. 18.-23.04. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
23.04.       20.-23.04. CSI2*, CSIYH1* Zelona Gora (Polija)
             
             
29.04.   LJF Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 29.04.    
29.04.   Sacensības konkūrā Jura staļļu kauss 2023 Grobiņas pag. 30.04.    
         
Maijs
               
06.05.   Salaspils sacensības 2023 Salaspils      
06.05. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 06.05.    
07.05. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 07.05.    
06.05.-07.05.   Valmiermuižas pavasaris 2023 Valmiermuiža      
             
13.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 11.-14.05. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Michalovice (Polija)
14.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 14.05.    
             
             
20.05. * JJS sacensības konkūrā Inčukalns 17.-21.05. CSI2*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A Vazgaikiemis (Lietuva)
21.05.       21.05.    
             
             
27.05.   LJF Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 24.-28.05. CSI2*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIAm-A Kunkiai (Lietuva)
27.05.   JSK Lejnieku kausa izcīņa konkūrā Lejnieki 26.-28.05. CDI2*, CDI-W, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP Toominga (igaunija)
        26.-28.05. CAI3*, CAI2*, CAI1* Boguslawice (Polija)
Jūnijs
               
03.06.       01.-04.06. CDI3*, CDI-W, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A, CDIP Brno (Čehija)
03.06. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 04.06.    
04.06. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti      
             
             
10.06. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 08.-11.06. CSI4*, CSI1*, CSIYH1* Poznaņa (Polija)
11.06. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 11.06.    
             
             
             
17.06.   Ūsiņa kauss 2023 Jēkabpils nov. 13.-18.06. CDIOY, CDIY, CDIJ, CDIOJ, CDICh-A, CDIP Hagen a.T.W (Vācija)
17.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 15.-18.06. CSIO5*-NC EUD1 Sopota (Polija)
18.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 16.-18.06. CPEDI3* Kronenberga(Holande)
             
24.06.       24.06.    
25.06.       25.06.    
             
Jūlijs
               
30.06.-02.07. * Jauniešu kauss konkūrā Inčukalns      
01.07. * LR Nacionālais čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 01.07.    
02.07. * LR Nacionālais čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 02.07.    
             
        06.-09.07. CAI3*, CAI2* Ksiaz (Polija)
08.07.   JSK Lejnieki sacensības konkūrā Lejnieki 06.-09.07. CDI2*, CDI-W Kunkiai (Lietuva)
09.07.       05.-09.07. CSIO3*-W, CSI1*, CSIYH1* Prāga (Čehija)
        06.-09.07. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Jakubowice (Polija)
             
14.07. * LR Nacionālais čempionāts konkūrā Kleisti 10.-16.07. CH-EU-Y-S, CH-EU-J-S, CH-EU-Ch-S Gorla Minora (Itālija)
15.07. * LR Nacionālais čempionāts konkūrā Kleisti 16.07.    
16.07. * LR Nacionālais čempionāts konkūrā Kleisti      
           
20.-23.07. * CSI2*-W, CSIYH1* Rīga 20.-23.07. CSI2*-W, CSIYH1* Rīga (Latvija)
23.07.       23.07.    
             
             
27.-30.07. * CDI1*, CDI2*, CDIJ,CDIY, CDICh-A,CDIP, CDIYH Rīga 27.-30.07. CDI1*,CDI2*,CDIJ,CDIY,CDICh-A,CDIP,CDIYH Rīga (Latvija)
29.07.   Krustpils kauss Jēkabpils nov. 30.07.    
             
Augusts
               
05.08. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 05.08.    
06.08. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 06.08.    
             
             
12.08. * Tukuma novada atklātais čempionāts konkūrā 2023 Tukums 09.-13.08. CSI1*, CSIOJ, CSICh-A, CSIOCh,CSIP, CSIU25 Y J Kunkiai (Lietuva)
12.08.   Drostalu kauss iejādē Iecavas nov. 13.08.    
13.08.   Drostalu kauss konkūrā Iecavas nov. 13.08.    
             
19.08.   Kocēnu Kauss 2023 konkūrā Kocēni      
19.08.   Kandavas kauss 2023 Kandava      
19.08. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 3.posms Kleisti 16.-20.08. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICh-A,CSIP Kunikai (lietuva)
20.08. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 3.posms Kleisti 17.-20.08. CDI2*, CDI-W, CDIYH, CDIY, CDIJ, CDICh-A,CDIP Bialy Las (Polija)
             
25.-27.08. * Baltijas Kauss pajūgu braukšanā. LR Nacionālais čempionāts pajūgu braukšanā Kocēni      
26.08.   Sacensības konkūrā Pāces kauss - "Kalēji" 2023. Talsu nov. 26.08.    
27.08.   D’equus M Kauss konkūrā Talsu nov. 29.08.-03.09. CH-EU-S Milano San Siro (Itālija)
             
Septembris
               
02.09. * LJF kauss konkūrā 5.posms Kleisti 04.-10.09. CH-EU-PED Riesenbeck (Vācija)
03.09. * LJF kauss konkūrā 5.posms Kleisti 04.-10.09. CH-EU-D Riesenbeck (Vācija)
             
             
09.09.   Aviekstes kauss konkūrā Ogres nov. 08.-10.09. CAIO4* W Cup Q, CAI3*, CAI2* Barowko (Polija)
09.09. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 10.09.    
10.09. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti      
09.09.-10.09.   Valmiermuižas kauss 2023 Valmiermuiža      
             
16.09.       14.-17.09. CSIO4*, CSIYH1* Var;sava, (Polija)
17.09.       17.09.    
         
             
23.09.   Zirgu skate “Rudens Pērle 2023” Kleisti 21.-24.09. CH-M-YH-S Lanakena (Beļģija)
23.09. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 24.09.    
24.09. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti      
             
             
29.09.-01.10. * CSI2*-W Rīga 29.09.-01.10. CSI2*-W Rīga, Latvija
Oktobris
01.10.         01.10.    
             
             
07.10. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 06.-08.10. CSI2*-W Tallina (igaunija)
08.10. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 08.10.    
             
             
14.10. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 12.-15.10. CSI2*, CSIYH1* Vroclava (Polija)
15.10. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 15.10.    
             
             
21.10. * Ziemas kauss, 1.posms Inčukalns 17.-22.10. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
22.10.       19.-22.10. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* Michalowice (Polija)
             
             
28.10. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 27.-29.10. CDI3*, CDI2*,CDI-W, CDIY, CDIJ,CDICh-A,CDIP Vroclava (Polija)
29.10. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 29.10.    
             
Novembris
               
04.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 31.10.-05.11. CSI2*, CSI1*, CSYH18  
05.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 05.11.    
             
             
11.11.       11.11.    
12.11.       12.11.    
             
             
18.11.   LJF Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 14.-19.11. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Spānija)
19.11.       16.-19.11. CSI5*, CSI2* Prāga (Čehija)
        16.-19.11. CSI2*-W, CSI1*, CSIAm-A Varšava (Polija)
             
25.11.       23.-26.11. CSI2* Barczewo (Polija)
25.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 26.11.    
26.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti      
             
Decembris
               
02.12.       02.12.    
03.12.       03.12.    
             
             
09.12.   LJF Ziemassvētku sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 07.-10.12. CSI3*, CSI1*, CSIYH1*, CSIAm-A Poznaņa (Polija)
09.12. * Ziemas kauss, 2.posms Inčukalns 10.12.    
             
             
16.12.   Ziemassvētku kauss (sporta svētku pasākums) Kleisti 12.-17.12. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* Oliva (Polija)
17.12.       17.12.    
             
             
23.12.       23.12.    
24.12.       24.12.    
             
             
30.12.       30.12.    
31.12.       31.12.    
             
             
20.01.2024. * Ziemas kauss, fināls Inčukalns      
*  - ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks — 2023

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX