LJF RUDENS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ |
|
|
19.11.2022. SC Kleisti, Rīgā |
|
|
|
|
|
|
|
|
STARTA PROTOKOLS |
|
|
Lielā balva - (2022) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
10.00 |
1 |
Elza |
Zaķe |
PA |
A Splash Of Class |
2009 |
Westf |
Arthur |
Grannus |
SIA Laksta |
SK "Drostalas" |
|
|
Shēma Nr.3- Team Competition Test - Juniors (2022) |
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
10.08 |
1 |
Letīcija |
Politere |
J |
Kalando |
2012 |
LS |
Calano II |
Legato |
SIA "HM Agro" |
LBTU |
10.16 |
2 |
Elina |
Rubene |
J |
Lenn'Art |
2015 |
LS |
Blesibergs Liwius |
|
Nataļja Stepanova |
Mežstrazdiņi |
10.24 |
3 |
Patrīcija |
Baranovska |
J |
Licenciado JF |
2007 |
PRE |
Sevillano JF |
Licenciada XI |
Iveta Baranovska |
Z/s Lielceri |
10.32 |
4 |
Anna Marija |
Romašečkina |
PA |
Don Dr Fieros |
|
|
|
|
|
RJSK |
|
|
Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem LB III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma Nr.2- Individual Competition Children Test (2003) |
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
11.00 |
1 |
Deina |
Zalāne |
Am |
La Valetta |
2015 |
LS |
Land Cruiser |
Vintas |
Dagnija Zalāne |
JK Erceni |
11.07 |
2 |
Darja |
Brigida |
PA |
Broš |
2016 |
UJ |
Optimist |
Amarant |
Antonina Gaivoronska |
JSS Kleisti |
11.14 |
3 |
Aiga |
Marčenoka |
Am |
Radimants |
2013 |
LS |
Rhadamanthus |
Daims |
A.Marčenoka |
JSK "Reiteri" |
11.21 |
4 |
Ieva |
Mālniece |
Am |
Royal Ocean |
2014 |
LS |
Rainy Day Blues |
Londonderry |
Ieva Mālniece |
Z/s Lielceri |
|
|
Pārtraukums 20 min. |
|
|
|
|
|
|
|
|
11.48 |
6 |
Anastasija |
Naidenko |
B |
Silver Cannon |
2011 |
ESH |
Silver Draem |
Lakmuss |
N. Naidenko |
RJSK |
11.55 |
7 |
Daniils |
Košeļevs |
B |
Lemann |
2007 |
OLD |
Levantos I |
Amadeuss |
A.Mangale |
RJSK |
12.02 |
8 |
Anna Nikola |
Pence |
B |
Lavanda |
2005 |
LS |
Levo |
Valgums |
LJF |
RJSK |
12.09 |
9 |
Jolanta |
Rotberga |
Am |
Bagbir |
2012 |
Don |
Bentos |
Gasan |
SIA Laksta |
Valmiermuižas Jātnieku Skola |
|
|
Pārtraukums 25 min., apbalvošana bez zirgiem |
|
|
|
|
|
|
|
Jaunzirgu shēmas Preliminary shēma - 7.g.v. |
|
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
12.41 |
1 |
Dagnija |
Ārgule |
PA |
Russian Gold |
2015 |
LWB |
Rainy Day Blues |
Princis |
Dagnija Ārgule |
LSVK "Harmonija" |
|
Jaunzirgu shēmas Preliminary shēma - 6g.v. |
|
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
12.48 |
1 |
Inesa |
Zemliana |
PA |
Dalassa |
2016 |
LV |
Donnerbube II |
Aromats |
JSK "Laimīgais pakav |
Laimīgais pakavs |
|
Jaunzirgu shēmas - 4g.v. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
12.55 |
1 |
Diana |
Manson |
PA |
Diarada |
2018 |
LS |
Da Silva |
Reilijs |
J.Dukaļska |
JSK Kriki |
13.02 |
2 |
Elza |
Zaķe |
PA |
Top Gun V |
2018 |
OLD |
Top Gear |
Fürst Romancier |
|
SK "Drostalas" |
13.09 |
3 |
Tatjana |
Malikova |
PA |
SAN SALVADOR |
2018 |
WB |
Salano |
Ako |
Raimonds Ruķeris |
RJSK |
|
|
Pārtraukums 30 min. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma Nr.1- Nacionālā shēma (20x40m) - (bērni), zīmējums Nr.1 |
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
13.46 |
1 |
Patrīcija |
Dalbiņa |
B |
Alfa Romeo |
2005 |
- |
Aristei |
|
- |
Tukuma JSK |
13.52 |
2 |
Hanna |
Mālniece |
B |
Royal Ocean |
2014 |
LS |
Rainy Day Blues |
Londonderry |
Ieva Mālniece |
Z/s Lielceri |
13.58 |
3 |
Marija |
Shirshova |
B |
Džimmijs Juniors |
2013 |
PL |
Džimmijs |
Margo |
I. Shirshova |
JSK Kriķi |
14.04 |
4 |
Estere |
Bicāne |
B |
Alfa Romeo |
2005 |
- |
Aristei |
|
- |
Tukuma JSK |
|
|
Pārtraukums 20 min., apbalvošana bērniem bez zirgiem |
|
|
|
|
|
|
|
Shēma Nr.1- Nacionālā shēma (20x40m) - (amatieri + open), zīmējums Nr.1 |
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
14.30 |
1 |
Elīza |
Loca |
J |
Donrado |
2006 |
Latvijas |
Dimants |
Didzis |
A.Mainiece |
LSVK "Harmonija" |
14.36 |
2 |
Sintija Elizabete |
Apsīte |
JJ |
Furst Rappenberg |
2017 |
HAN |
Furstenball |
Don Bedo I |
- |
JSK "Reiteri" |
14.42 |
3 |
Laura |
Bokta |
Am |
Galaktika |
2011 |
LWB |
Gaspars |
Bleisbergs Liwius |
M. Baltgalve |
Rīgas JSK |
14.48 |
4 |
Sandija |
Ulanoviča |
Am |
Alegria |
2015 |
LS |
Amaranth |
Gvarneri |
S.Ulanoviča |
Tukuma JSK |
|
|
Pārtraukums 15 min. |
|
|
|
|
|
|
|
|
15.09 |
5 |
Anastasija |
Smirnova |
Am |
Doctor Wayne |
2004 |
LS |
Don Weltmeyer |
Alamo |
Agnese Dedze |
JJS Kleisti |
15.15 |
6 |
Jekaterina |
Zeigliša |
Am |
Leksus |
2017 |
LS |
Bleisbergs Liwius |
Kelvins |
J.Zeigliša |
RJSK |
15.21 |
7 |
Marija |
Timofejeva |
J |
Prelūdija |
2011 |
Latvijas |
Paparaci |
Lefēna |
Igor Khasin |
Z/S Tīraines Staļļi |
15.27 |
8 |
Anna Marija |
Romašečkina |
PA |
Rebecca R |
|
|
|
|
|
RJSK |
|
|
Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem |
|
|
|
|
|
|
|
Shēma No.1A (20x40m) - (poniju jātnieki), zīmējums Nr.1.2 |
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
15.53 |
1 |
Marija |
Shirshova |
B |
Džimmijs Juniors |
2013 |
PL |
Džimmijs |
Margo |
I. Shirshova |
JSK Kriķi |
15.58 |
2 |
Sofija Anna |
Filonova |
B |
Teodor |
2004 |
RISTAND |
|
|
Julija Zaiceva |
RJSK |
16.03 |
3 |
Marta |
Ķempe |
B |
Ramzess |
2016 |
POK |
Rajur |
- |
S. Dombrovska |
SK "Reiteri" |
|
|
Pārtraukums 15 min. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma No.1A (20x40m) - (bērni), zīmējums Nr.1.2 |
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
16.23 |
1 |
Evelīna Eva |
Cikmača |
B |
Crystal Cloud |
2010 |
LV |
Kadilak |
Landgold |
A.Šteinberga |
Agates Sports |
16.28 |
2 |
Sofja |
Glušaņina |
B |
Gvineta |
2001 |
LS |
Gurman |
Ladors |
A.Mangale |
LJF |
16.33 |
3 |
Anastasija |
Truševa |
B |
Dimants |
2001 |
Rheinlande |
|
|
A.Mainiece |
Harmonija |
16.38 |
4 |
Veronika |
Teplova |
B |
Hiltons |
2000 |
LW |
Hamlets |
Doms |
LJF |
LJF |
16.43 |
5 |
Širlija Una |
Svece |
B |
Crystal Cloud |
2010 |
LV |
Kadilak |
Landgold |
A.Šteinberga |
Agates Sports |
|
|
Pārtraukums 15 min. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma No.1A (20x40m) - (open), zīmējums Nr.1.1 |
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
17.03 |
1 |
Elina |
Rubene |
J |
Bunvenit |
2016 |
OLD |
Buenos Dias |
Cyrano |
Jūlijā Ustinova |
Mežstrazdiņi |
17.08 |
2 |
Agate |
Grantiņa |
J |
Flat White |
2017 |
- |
|
|
|
JSK "Reiteri" |
17.13 |
3 |
Valērija |
Begma |
J |
Gvineta |
2001 |
LS |
Gurman |
Ladors |
A.Mangale |
RJSK |
|
Shēma No.1A (20x40m) - (amatieri), zīmējums Nr.1.1 |
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
17.18 |
1 |
Keita Amanda |
Rava |
JJ |
Arika Arteckbella |
2015 |
- |
Amaranth |
Calando IV |
Kaspars Rava |
JSK "Reiteri" |
17.23 |
2 |
Lita |
Jēkabsone |
Am |
Flat White |
2017 |
- |
|
|
|
JSK "Reiteri" |