Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 13-14.08.2022. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ, LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM un BĒRNIEM (IEJĀDE), LR Nacionālais čempionāts paralimpiskajā iejādē - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 14.08.

 

LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ

 
  14.08.2022. SC Kleisti, Rīgā                    

STARTA PROTOKOLS

 
                           
  Paralimpiskā iejāde              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
8,00 1 Maksims Griščenko PA 1999 Ronda 2002 -     LJF undefined  
  Jaunzirgu shēma 6 g.v. zirgiem              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
8,30 1 Everita Daubure PA 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"  
8,37 2 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 Maxima Bella 2016 Oldenburg Millenium Christ Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS  
8,44 3 Olga Korolenko PA 1976 Ardento 2016 LWB Apriori Deriks Svens Dinsdorfs Ropažu JK  
    Pārtraukums 15 min., apbalvošana bez zirgiem              
  Lielā balva - brivās izvēles programma (2022)              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
9,05 1 Raimonda Palionytė PA 1985 Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė Lietuva  
9,13 2 Elza Zaķe PA 1991 A Splash Of Class 2009 WE Arthur Grannus SIA Laksta SK "Drostalas"  
    Pārtraukums 3 min.              
  Vidējā balva Nr.I  - brivās izvēles programma (2022)              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
9,24 1 Indra Gabaliņa PA 1971 Aston Martin 2013 LS Arsenāls Monsoro INDRA GABALIŅA JSS Kleisti  
9,32 2 Olga Korolenko PA 1976 Grindeks 2014 LWB Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu JK  
9,40 3 Olga Šakurova PA 1982 Falestra 2014 OLD Fidertanz Jerome-E N. Šakurova RJSK  
9,48 4 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 FOUND BOY 2014 Oldenburg Foundation Furstenball Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS  
9,56 5 Airisa Penele PA 1970 Quince 2013 Hann Quaterhall Wolkenstein II Airisa Penele Z/s Lielceri  
    Pārtraukums 5 min.              
  Jaunzirgu shēma 7 g.v. zirgiem              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
10,09 2 Everita Daubure PA 1998 Russian Gold 2015 LS Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"  
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana LB VB zirgos              
  Mazā balva - brivās izvēles programma (2022)              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
10,47 1 Deimantė Budnikaitė PA 1993 Largo II MG 2014 LT jojamsi Labradoras II MG Chanas Deimantė Budnikaitė Vjk  
10,55 2 Gunita Šumska-Žagata PA 1984 Dustinov 2008 KWPN Ustinov Amaretto I Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri  
11,03 3 Jūlija Kmita PA 1980 Lazzam 2012 LS LANSELOTS Lobby-B Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs  
  Mazā balva - brivās izvēles programma (2022) - Jaunie jātnieki              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
11,11 1 Letīcija Politere J 2004 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU  
11,19 2 Sintija Elizabete Apsīte JJ 2004 Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska JSK "Reiteri"  
    Pārtraukums 5 min.              
  Jaunzirgu shēma 5 g.v. zirgiem              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
11,32 1 Elza Zaķe PA 1991 Don Cuker 2017 LS Decurio Centuryo Elza Zaķe SK "Drostalas"  
11,39 2 Everita Daubure PA 1998 Colibri 2017 LS     G.Zaķe LSVK "Harmonija"  
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana  MB zirgos, jauzirgiem - bez zirgiem              
  Shēma Nr.3 - brivās izvēles programma (2022) - Juniori              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Z.N Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
12,16 1 Anda Cukermane 13 J 2005 Pajero 2001 LS Poju Hokejs Antra Cukermane  
12,24 2 Elina Rubene 14 J 2005 Darling 2007 LT Ritm   Nataļja Stepanova  
12,32 3 Barbora Jakilaitė 22 J 2004 Bartolomeo 2014 OLD Beaulieu Ako R. Ruķeris  
12,40 4 Letīcija Politere 18 J 2004 Kalando 2012 LS Calano II Legato SIA "HM Agro"  
12,48 5 Yeva Bilokrynytska 16 J 2005 Elbrus 2008 OLD Lancer III Landgraf I Olena Lytvynenko  
    Pārtraukums 10 min.              
13,06 6 Milda Lisauskaitė 17 J 2006 SeaCloud 5 2010 Oldenburg Sir Donnerhall I Meerrose Milda Lisauskaitė  
13,14 7 Anda Cukermane 20 J 2005 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane  
13,22 8 Elina Rubene 21 J 2005 Lenn'Art 2015 LS Blesibergs Liwius   Nataļja Stepanova  
13,30 9 Barbora Jakilaitė 15 J 2004 What A Man MP 2015 Dutch warm     Barbora Jakilaitė  
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos              
  Shēma Nr.3 - brivās izvēles programma (2022) - open              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
14,03 1 Daiga Grāvīte PA 1978 Quenotte 2015 OLD Quinterus L Diamond Hit Daiga Grāvīte Z/s Lielceri  
14,11 2 Gundega Krīgere PA 1986 Cauper Currency 2014 LS Coleo Calvados 87 Inita Krīgere GKSPORT  
14,19 3 Ennī Žuka PA 1993 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments  
14,27 4 Dagnija Ārgule PA 1989 Russian Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"  
14,35 5 Anna Marija Romašečkina PA 1995 Lola 2010 LS Levantos l Levis A.M.Romašečkina RJSK  
14,43 6 Anastasia Bakhareva PA 1996 Volador PM 2015 PRE Ismaeli Revoltoso XXIX A. Bakhareva JSS Kleisti  
14,51 7 Luīze Dinsdorfa JJ 2003 Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants Svens Dinsdorfs Ropažu JK  
14,59 8 Kornelija Zubrytė JJ 2002 Picasso Ice 2014 Hanover Ice Age Picadon Kornelija Zubrytė Idgi Sport  
15,07 9 Kristīna Rozīte PA 1975 Graciuss 2012 LS Gaspars Calliano Guntis Vīnavs JSB "Lagoss Dressage"  
15,15 10 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 Maxima Bella 2016 Oldenburg Millenium Christ Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS  
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos              
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  B  (2022)  - Bērni              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Z.N Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
15,48 1 Anna Karlīna Ramiņa 35 B 2010 Doloresa 2012 LS De Lordo Abats M.Ramiņš JSK "Reiteri"
15,54 2 Daniils Košeļevs 41 B 2008 Lemann 2007 OLD Levantos I Amadeuss A.Mangale RJSK
16,00 3 Jasmine Martinova 36 B 2008 Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
16,06 4 Sindija Cukermane 42 B 2009 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
16,12 5 Patrīcija Baranovska 38 B 2008 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano JF Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri
16,18 6 Līna Krūmiņa 39 B 2008 Del Doro 2015 LS Daramis Don Weltmeyer Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage"
16,24 7 Anastasija Naidenko 40 B 2008 Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
16,30 8 Beatrisa Rendeniece 43 B 2007 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
16,36 9 Sofija Gribkova 37 B 2007 Phoenix van de Kempenhoebe 2015 BWP Apache Weltmeyer J.Vanagaite Vjk
16,42 10 Ursula Korvel 44 B 2007 Sir Paul 2005 Wurttember Sandro Hit Patriarch J.Vanagaite Vilniaus jojimo klubas
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana  zirgos              
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A  (2022)  - Amatieri              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
17,13 1 Laura Bokta Am 2000 Galaktika 2011 LWB Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve RJSK  
17,19 2 Valērija Guste Am 2002 Dream Rose 2017 LS De Lordo Samba Hit Valērija Guste JSK "Reiteri"  
17,25 3 Jolanta Rotberga Am 1995 Bagbir 2012 Don Bentos Gasan SIA Laksta Valmiermuižas Jātnieku Skola  
17,31 4 Sabīne Andersone Am 1985 Caruzo 2003 LS Cattio Dēmons S. Andersone Young Riders School Latvia  
17,37 5 Daiga Ramiņa Am 1971 Sers Rikijs 2015 Latvijas Sapards Saldo Imants Dreiblats Tukuma JSK  
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A  (2022)  - Open              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
17,43 1 Odrė Baleišytė B 2011 Safaras 2010 mixed     Loreta Augaitytė Svajoti  
17,49 2 Deimantė Budnikaitė PA 1993 Nibbit 2018 KWPN Spielberg Florencio Deimantė Budnikaitė Vjk  
17,55 3 Ursula Korvel B 2007 Sir Paul 2005 Wurttember Sandro Hit Patriarch J.Vanagaite Vilniaus jojimo klubas  
18,01 4 Marija Šavolskytė   2005 Phoenix van de Kempenhoebe 2015 BWP Apache Weltmeyer J.Vanagaite Vjk  
18,07 5 Elīza Loca J 2006 Donrado 2006 LS Dimants Dante Didzis A.Mainiece LSVK "Harmonija"  
18,13 6 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 FERERRO ROCHER 2018 Oldenburge Valverde Foundation Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS  
18,19 7 Amelija Bašarina J 2006 Avenīte 2014 LV Alberto Irasir S.Spūle Z/S Tīraines Staļļi  
18,25 8 Marija Timofejeva J 2006 Prelūdija 2011 Latvijas Paparaci Lefēna Igor Khasin Z/S Tīraines Staļļi  
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez  zirgiem              
  Shēma Nr.2- Individual Competition Children Test   (2022) /20x60m/ - Open              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
18,51 1 Kornelija Zubrytė JJ 2002 Picasso Ice 2014 Hanover Ice Age Picadon Kornelija Zubrytė Idgi Sport  
18,58 2 Sofija Tarasova B 2007 Camerons 2013 LS Kedriks Calliano Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage"  
19,05 3 Stefanija Mechetina J 2006 San Calida 2008 OLD San Amour Calido A. MECHETIN JSS Kleisti  
  Shēma Nr.2- Individual Competition Children Test   (2022) /20x60m/ - Amatieri              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
19,11 1 Diāna Kazina Am 1987 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments  
19,18 2 Deina Zalāne Am 2003 La Valetta 2015 LS Land Cruiser Vintas Dagnija Zalāne JK Erceni  
19,25 3 Patrīcija Baranovska B 2008 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano JF Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri  
19,32 4 Aiga Marčenoka Am 1985 Radimants 2013 LS Rhadamanthus Daims A.Marčenoka JSK "Reiteri"  
    Apbalvošana bez zirgiem              

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX