Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 13-14.08.2022. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ, LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM un BĒRNIEM (IEJĀDE), LR Nacionālais čempionāts paralimpiskajā iejādē - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 13.08

 

LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ

 
  13.08.2022. SC Kleisti, Rīgā                      

STARTA PROTOKOLS

 
  Paralimpiskā iejāde              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
8,15 1 Mareks Jedinaks 61 1974 1974 Princis Narcis 2008 LWB Passi Nazjif Ritma Jedinaka Para Equestrian Support Fund Individual Test
  Lielā balva - (2022)              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
9,00 1 Elza Zaķe 1 PA 1991 A Splash Of Class 2009 WE Arthur Grannus SIA Laksta SK "Drostalas"  
9,08 2 Raimonda Palionytė 2 PA 1985 Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė Lietuva  
    Pārtraukums 15 min., apbalvošana LB zirgos              
  Vidējā balva I  (2022)              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
9,31 1 Airisa Penele 3 PA 1970 Quince 2013 Hann Quaterhall Wolkenstein II Airisa Penele Z/s Lielceri  
9,39 2 SANDRA SYSOJEVA 4 PA 1983 FOUND BOY 2014 Oldenburg Foundation Furstenball Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS  
9,47 3 Olga Korolenko 5 PA 1976 Grindeks 2014 LWB Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu JK  
9,55 4 Indra Gabaliņa 6 PA 1971 Aston Martin 2013 LS Arsenāls Monsoro INDRA GABALIŅA JSS Kleisti  
10,03 5 Olga Šakurova 7 PA 1982 Falestra 2014 OLD Fidertanz Jerome-E N. Šakurova RJSK  
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana VB zirgos              
  Mazā balva - (2022)              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
10,31 1 Gunita Šumska-Žagata 8 PA 1984 Dustinov 2008 KWPN Ustinov Amaretto I Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri  
10,39 2 Jūlija Kmita 9 PA 1980 Lazzam 2012 LS LANSELOTS Lobby-B Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs  
10,47 3 Deimantė Budnikaitė 10 PA 1993 Largo II MG 2014 LT jojamsi Labradoras II MG Chanas Deimantė Budnikaitė Vjk  
  Mazā balva - (2022)- Jaunie jātnieki              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
10,55 1 Sintija Elizabete Apsīte 11 JJ 2004 Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska JSK "Reiteri"  
11,03 2 Letīcija Politere 12 J 2004 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU  
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana  MB JJ zirgos              
  Shēma Nr.3 - Team Competition Test – Juniors (2022) - Juniori              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
11,36 1 Anda Cukermane 13 J 2005 Pajero 2001 LS Poju Hokejs Antra Cukermane GREEN HORSE  
11,44 2 Elina Rubene 14 J 2005 Darling 2007 LT Ritm   Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi  
11,52 3 Barbora Jakilaitė 15 J 2004 What A Man MP 2015 Dutch warm     Barbora Jakilaitė Hobby horse  
12,00 4 Yeva Bilokrynytska 16 J 2005 Elbrus 2008 OLD Lancer III Landgraf I Olena Lytvynenko Z/s Lielceri  
12,08 5 Milda Lisauskaitė 17 J 2006 SeaCloud 5 2010 Oldenburg Sir Donnerhall I Meerrose Milda Lisauskaitė Idgi Sport  
    Pārtraukums 8 min.              
12,24 6 Letīcija Politere 18 J 2004 Kalando 2012 LS Calano II Legato SIA "HM Agro" LLU  
12,32 7 Anda Cukermane 20 J 2005 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE  
12,40 8 Elina Rubene 21 J 2005 Lenn'Art 2015 LS Blesibergs Liwius   Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi  
12,48 9 Barbora Jakilaitė 22 J 2004 Bartolomeo 2014 OLD Beaulieu Ako R. Ruķeris Hobby horse  
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana Juniori zirgos              
  Shēma Nr.3 - Team Competition Test – Juniors (2022) - Open              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
13,21 1 Dagnija Ārgule 24 PA 1989 Russian Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"  
13,29 2 Deimantė Budnikaitė 25 PA 1993 Largo II MG 2014 LT jojamsi Labradoras II MG Chanas Deimantė Budnikaitė Vjk  
13,37 3 Anastasia Bakhareva 26 PA 1996 Volador PM 2015 PRE Ismaeli Revoltoso XXIX A. Bakhareva JSS Kleisti  
13,45 4 Margarita Tila 33 PA   Lando              
13,53 5 Gundega Krīgere 28 PA 1986 Cauper Currency 2014 LS Coleo Calvados 87 Inita Krīgere GKSPORT  
14,01 6 Kornelija Zubrytė 29 JJ 2002 Picasso Ice 2014 Hanover Ice Age Picadon Kornelija Zubrytė Idgi Sport  
14,09 7 Luīze Dinsdorfa 30 JJ 2003 Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants Svens Dinsdorfs Ropažu JK  
14,17 8 Anna Marija Romašečkina 31 PA 1995 Lola 2010 LS Levantos l Levis A.M.Romašečkina RJSK  
14,25 9 Kristīna Rozīte 32 PA 1975 Graciuss 2012 LS Gaspars Calliano Guntis Vīnavs JSB "Lagoss Dressage"  
14,33 10 Ennī Žuka 27 PA 1993 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments  
14,41 11 SANDRA SYSOJEVA 34 PA 1983 Maxima Bella 2016 Oldenburg Millenium Christ Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS  
  Jaunzirgu shēma 7 g.v. zirgiem              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
14,55 1 Everita Daubure 23 PA 1998 Russian Gold 2015 LS Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"  
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana zirgos              
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A  (2022)  - Bērni              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
15,37 1 Anna Karlīna Ramiņa 35 B 2010 Doloresa 2012 LS De Lordo Abats M.Ramiņš JSK "Reiteri"  
15,43 2 Daniils Košeļevs 41 B 2008 Lemann 2007 OLD Levantos I Amadeuss A.Mangale RJSK  
15,49 3 Jasmine Martinova 36 B 2008 Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK  
15,55 4 Sindija Cukermane 42 B 2009 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE  
16,01 5 Patrīcija Baranovska 38 B 2008 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano JF Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri  
16,07 6 Līna Krūmiņa 39 B 2008 Del Doro 2015 LS Daramis Don Weltmeyer Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage"  
16,13 7 Anastasija Naidenko 40 B 2008 Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK  
16,19 8 Beatrisa Rendeniece 43 B 2007 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK  
16,25 9 Sofija Gribkova 37 B 2007 Phoenix van de Kempenhoebe 2015 BWP Apache Weltmeyer J.Vanagaite Vjk  
16,31 10 Ursula Korvel 44 B 2007 Sir Paul 2005 Wurttember Sandro Hit Patriarch J.Vanagaite Vilniaus jojimo klubas  
16,37 a/k Odrė Baleišytė 45 B 2011 Advokatas 2010 mixed     Loreta Augaitytė Svajoti  
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana zirgos              
  Jaunzirgu shēma 6 g.v. zirgiem              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
17,13 1 Everita Daubure 46 PA 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"  
17,20 2 SANDRA SYSOJEVA 34 PA 1983 Maxima Bella 2016 Oldenburg Millenium Christ Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS  
17,27 3 Olga Korolenko 47 PA 1976 Ardento 2016 LWB Apriori Deriks Svens Dinsdorfs Ropažu JK  
    Pārtraukums 5 min.              
  Shēma Nr.2- Team Competition Children Test   (2022) /20x60m/ - Open              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
17,39 1 Marija Šavolskytė 48   2005 Phoenix van de Kempenhoebe 2015 BWP Apache Weltmeyer J.Vanagaite Vjk  
17,46 2 Sofija Tarasova 49 B 2007 Camerons 2013 LS Kedriks Calliano Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage"  
17,53 3 Stefanija Mechetina 50 J 2006 San Calida 2008 OLD San Amour Calido A. MECHETIN JSS Kleisti  
18,00 4 Kornelija Zubrytė 51 JJ 2002 Picasso Ice 2014 Hanover Ice Age Picadon Kornelija Zubrytė Idgi Sport  
  Shēma Nr.2- Team Competition Children Test   (2022) /20x60m/ - Amatieri              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
18,07 1 Darja Jariga 52 Am 2001 Champion Story 2014 LS Chevers Landgold A.Jariga Mežstrazdiņi  
18,14 2 Diāna Kazina 53 Am 1987 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments  
18,21 3 Deina Zalāne 54 Am 2003 La Valetta 2015 LS Land Cruiser Vintas Dagnija Zalāne JK Erceni  
18,28 4 Aiga Marčenoka 55 Am 1985 Radimants 2013 LS Rhadamanthus Daims A.Marčenoka JSK "Reiteri"  
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana zirgos              
  Jaunzirgu shēma 5 g.v. zirgiem              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
19,05 1 Elza Zaķe 56 PA 1991 Don Cuker 2017 LS Decurio Centuryo Elza Zaķe SK "Drostalas"  
19,12 2 Everita Daubure 57 PA 1998 Colibri 2017 LS     G.Zaķe LSVK "Harmonija"  
  Jaunzirgu shēma 4 g.v. zirgiem              
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Nr. Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
19,19 1 Deimantė Budnikaitė 58 PA 1993 Nibbit 2018 KWPN Spielberg Florencio Deimantė Budnikaitė Vjk  
19,26 2 Luize Dinsdorfa 59 JJ 2003 Golden Lucky 2018 LS Grindeks   E. Kazašvilli Ropažu jātnieku klubs  
19,33 3 SANDRA SYSOJEVA 60 PA 1983 FERERRO ROCHER 2018 Oldenburge Valverde Foundation Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX