Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 30.04.2022. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS PAVASARA SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.2, Shēma Nr.1

 

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS PAVASARA SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

    REZULTĀTU   PROTOKOLS      
                Tiesnesis C Sandra Karisa
30.04.2021. SC "Kleisti", Rīga       Tiesnesis M Diāna Suvorova/A.Mangale
N.p.k. Vārds Uzvārds GR.  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļuda Summa %
C % vieta B % vieta
Shēma Nr.2- Team Competition Children Test  (2022) - /40.-,30.-,20.-/
1 Sofija Tarasova B Camerons Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage" 168,50 67,400 1 168,5 67,400 1   337,0 67,400
2 Agnese Rozīte PA De Granda Agnese Rozīte JSK Temperaments 167,00 66,800 2 160,0 64,000 2   327,0 65,400
3 Iveta Titova Am Hopefull Viktorija Baufale LSVK "Harmonija" 166,50 66,600 3 157,0 62,800 3   323,5 64,700
4 Diāna Kazina Am Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 164,50 65,800 4 154,0 61,600 4   318,5 63,700
Shēma Nr.1- Preliminary Competition Children Test A (2022) /20x60m//40.-,30.-,20.-/
1 Daiga Ramiņa Am Sers Rikijs I.Dreiblats Tukuma JSK 137,00 68,500 4 137,0 68,500 2   274,0 68,500
2 Patrīcija Bembere Am Ravito Patrīcija Bembere JSB "Lagoss Dressage" 135,50 67,750 5 138,0 69,000 1   273,5 68,375
3 Sofija Tarasova B Camerons Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage" 137,50 68,750 2 135,5 67,750 3   273,0 68,250
4 Anastasija Naidenko B Silver Cannon N. Naidenko RJSK 139,00 69,500 1 131,0 65,500 5   270,0 67,500
5 Laura Bokta Am Galaktika M. Baltgalve Rīgas JSK 135,50 67,750 5 133,0 66,500 4   268,5 67,125
6 Odrija Popele B Laburdžini Gita Zaķe Kleisti 135,50 67,750 5 131,0 65,500 5   266,5 66,625
7 Līna Krūmiņa B Del Doro Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage" 137,50 68,750 2 128,0 64,000 11   265,5 66,375
8 Kristiāna Kaniņa Am Adeira Gaļina Sjarki Tīraines stalli 134,50 67,250 9 130,0 65,000 8   264,5 66,125
9 Jasmīna Martinova B Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 135,50 67,750 5 128,5 64,250 10   264,0 66,000
10 Kristiāna Helmane B Sorento Zeta Baiba Grīvīte ALJK 129,00 64,500 15 130,5 65,250 7   259,5 64,875
11 Alise Daukste OC Sorento Gina Baiba Grīvīte ALJK 131,50 65,750 12 128,0 64,000 11   259,5 64,875
12 Daniils Košeļevs B Kali Deila A.Mangale RJSK 132,00 66,000 11 127,5 63,750 13   259,5 64,875
13 Sabrina Itkina B Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 134,00 67,000 10 125,5 62,750 14   259,5 64,875
14 Anna Nikola Pence B Lavanda LJF RJSK 129,50 64,750 14 129,5 64,750 9   259,0 64,750
15 Antonina Skudra Am Bucefals   Ropažu JK 130,50 65,250 13 123,5 61,750 15   254,0 63,500
16 Marija Timofejeva OC Prelūdija Igor Khasin Z/S Tīraines Staļļi 128,00 64,000 16 122,5 61,250 16   250,5 62,625
17 Sabīne Pastare B Gvineta A.Mangale RJSK 126,50 63,250 17 119,5 59,750 17   246,0 61,500
18 Jolanta Rotberga Am Bagbir SIA Laksta Valmiermuižas Jātnieku Skola 126,00 63,000 18 115,5 57,750 19   241,5 60,375
19 Jekaterina Zeigliša Am Burshy A.Mangale RJSK 124,00 62,000 19 116,0 58,000 18   240,0 60,000
20 Antonina Skudra Am Perlas   Ropažu JK 120,50 60,250 20 110,5 55,250 20   231,0 57,750
a/k Jūlija Čumbajeva OC Vanhelija Jūlija Čumbajeva RJSK 113,00 56,500 a/k 113,0 56,500 a/k   226,0 56,500
                           
                           
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina            

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX