Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 30.04.2022. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS PAVASARA SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība

 

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS PAVASARA SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

    30.04.2022. SC Kleisti, Rīgā              

STARTA PROTOKOLS

    Lielā balva (2022) /100.-,70.-, 50.-/
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,00 1 Elza Zaķe PA A Splash Of Class 2009 WE Arthur Grannus SIA Laksta SK "Drostalas"
    Vidējā balva Nr.I  (2022) /70.-,50.-,40.-/        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,10 1 Agnese Rozīte PA Funky 2010 KWPN Zengis Khan Welt Hit II Andis Kukainis JSK Temperaments
Mazā balva (2022) /70.-, 50.-,40.-/        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,20 1 Julija Kmita   Lazzan           Ropažu JK
10,28 2 Olga Šakurova PA Falestra 2014 OLD Fidertanz Jerome-E N. Šakurova RJSK
10,36 3 Julija Kosova PA Kaivo 2013 LS Kronoss Vaihe J.Kozmenkova Z/s Lielceri
10,44 4 Olga Korolenko PA Grindeks 2014 LWB Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu JK
10,52 5 Sanita Auniņa PA Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe JSS Kleisti
11,00 6 Tatjana Malikova PA Bartolomeo 2014 OLD Beaulieu Ako R. Ruķeris RJSK  
11,08 7 Elza Zaķe PA Coco Chanel 2011 LS Karnetto Hamlets Gita Zaķe SK "Drostalas"
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana  zirgos LB, VBI, MB          
    Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test – Juniors (2022) - /50.-,40.-30.-/        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,45 1 Elina Rubene J Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II A.Oskins Mežstrazdiņi
11,53 2 Darja Brigida J Lando   LS       RJSK
12,01 3 Ennī Žuka PA Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
12,09 4 Anna Marija Romašečkina PA Lola 2010 LS Levantos l Levis A.M.Romašečkina RJSK
12,17 5 Terēze Rozenberga PA Rostoka 2016 LS Rituāls Calano II Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
12,25 6 Viktorija Kiveļonoka PA Donner Darley 2015 LWB Donnerbube II Don Weltmeyer V.Kiveļonoka RJSK
12,33 7 Vineta Kusiņa PA Marendo 2008 Lat Mio Gols V.Kusiņa Veti Active
12,41 8 Elina Rubene J Darling 2007 LT Ritm   Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
12,49 9 Alise Muižniece J Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Uldis Muižnieks JSK Temperaments
12,57 10 Kristīna Rozīte PA Graciuss 2012 LS Gaspars Calliano Guntis Vīnavs JSB "Lagoss Dressage"
13,05 11 Luize Dinsdorfa JJ Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants Svens Dinsdorfs JK Ropaži
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos        
    Shēma Nr.2- Team Competition Children Test  (2022) - /40.-,30.-,20.-/        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
13,40 1 Iveta Titova Am Hopefull 2012 KWPN Cardento Guidam Viktorija Baufale LSVK "Harmonija"
13,47 2 Diāna Kazina Am Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
13,54 3 Sofija Tarasova B Camerons 2013 LS Kedriks Calliano Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage"
14,01 4 Agnese Rozīte PA De Granda 2017 latv. Donnerbube II Aromats Agnese Rozīte JSK Temperaments
    Shēma Nr.1- Preliminary Competition Children Test A (2022) /20x60m//40.-,30.-,20.-/        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
14,10 1 Patrīcija Bembere Am Ravito 2009 LS RADALYN (Rodo) Apollo Patrīcija Bembere JSB "Lagoss Dressage"
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana SII zirgos        
    Shēma Nr.1- Preliminary Competition Children Test A (2022) /20x60m//40.-,30.-,20.-/        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
14,40 1 Līna Krūmiņa B Del Doro 2015 LS Daramis Don Weltmeyer Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage"
14,47 2 Sofija Tarasova B Camerons 2013 LS Kedriks Calliano Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage"
14,54 3 Jasmīna Martinova B Čibas 2014 LTU Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
15,01 4 Sabīne Pastare B Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
15,08 5 Anna Nikola Pence B Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
15,15 6 Daniils Košeļevs B Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
15,22 7 Anastasija Naidenko B Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
15,29 8 Sabrina Itkina B Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
15,36 9 Odrija Popele B Laburdžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe Kleisti
15,43 10 Kristiāna Helmane B Sorento Zeta 2012 LSB Sorento Magnets Baiba Grīvīte ALJK
15,50 11 Antonina Skudra Am Bucefals           Ropažu JK
    Pārtraukums 10 min.        
16,07 12 Patrīcija Dalbiņa B Sers Rikijs 2015 LS Sapards Saldo I.Dreiblats Tukuma JSK  
16,14 13 Jolanta Rotberga Am Bagbir 2012 Don Bentos Gasan SIA Laksta Valmiermuižas Jātnieku Skola
16,21 14 Laura Bokta Am Galaktika 2011 LS Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve Rīgas JSK
16,28 15 Kristiāna Kaniņa Am Adeira 2015 LS ABC Clerus Daions Gaļina Sjarki Tīraines stalli
16,35 16 Estere Bicāne B Sers Rikijs 2015 LS Sapards Saldo I.Dreiblats Tukuma JSK
16,42 17 Jekaterina Zeigliša Am Burshy 2008 -     A.Mangale RJSK
16,49 18 Alise Daukste OC Sorento Gina 2011 LSB Sorento Granīts Baiba Grīvīte ALJK
16,56 19 Jūlija Čumbajeva OC Vanhelija 2012 LS     Jūlija Čumbajeva RJSK
17,03 20 Marija Timofejeva OC Prelūdija 2011 LS Paparaci Lefēna Igor Khasin Z/S Tīraines Staļļi
17,10 21 Antonina Skudra Am Perlas           Ropažu JK
Pārtraukums 30 min., apbalvošana bez zirgiem
    Paralimpik          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda  
17,45 1 Dainis Vjaters PA Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka Tīraines stalli Special Olimpyc BI
  2 Rihards Snikus PA King Of The Dance 2008 Latvijas Kadilak Kings Irina Andrusa Tīraines staļļi Freestyle grade 1
  3 Niklāvs Senkāns JJ Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi Special Olimpyc BI
  4 Maksims Griščenko PA Pastors 2002 Lat     LJF undefined  
  5 Rihards Teteris JJ Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka ZS TIRAINES STALLI Special Olimpic BI

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX