Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 9.04.2022. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 9.04.

 

LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

  09.04.2022. SC Kleisti, Rīga                  

STARTA PROTOKOLS

    Paralimpik
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,10 1 Maksims Griščenko PA 1999 Pastors 2002 Lat     LJF  
    Vidējā balva I - (2022)             
11,45 1 Ilva Lazdiņa PA 2000 Flamenco 2010 Reinzemes Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
Mazā balva - (2022)             
11,53 1 Jūlija Kmita PA 1980 Lazzam 2012 LS LANSELOTS Lobby-B Jūlija Kmita Ropažu JK
12,01 2 Tatjana Malikova PA   Bartolomeo 2014 OLD Beaulieu Ako R. Ruķeris RJSK
12,09 3 Sanita Auniņa PA   Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe JSS Kleisti
    Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test - Juniors (2022)
12,17 1 Luīze Dinsdorfa PA 2003 Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants Svens Dinsdorfs Ropažu JK
    Pārtraukums 20 min.
  Final Competition for 6-year old horses            
12,45 1 Everita Daubure PA 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
    Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test - Juniors (2022)  
12,53 2 Iveta Daubure Am 1970 Donrado 2006 Latvijas Dimants Didzis A.Mainiece LSVK "Harmonija"
13,01 3 Terēze Rozenberga PA 1984 Rostoka 2016 LS Rituāls Calano II Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
13,09 4 Dagnija Ārgule OC 1989 Russian Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
Pārtraukums 20 min.
13,37 5 Darja Brigida PA 1996 Lando 2005 LV Levo Arums Biedŗība "LJF" JSS
    Shēma Nr.3- Team Competition Test - Juniors (2022)
13,45 1 Anna Marija Romašečkina PA 1995 Lola 2010 LS Levantos I Levis A.M.Romašečkina RJSK
13,53 2 Anda Cukermane J 2005 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
14,01 3 Elina Rubene J 2005 Darling 2007 LT Ritm   Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
    Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test - Juniors (2022)
14,09 6 Everita Daubure PA 1998 Kadija 2013 LS Kelvins Daions D.Ramiņa LSVK "Harmonija"
    Pārtraukums 20 min.
Shēma Nr.2- Individual Children Test  (2022)   (amatieri)
14,37 1 Diāna Kazina Am 1987 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
Shēma Nr.2- Team Competition Children Test  (2022)   (amatieri)
14,44 2 Darja Jariga Am 2001 Champion Story 2014 LS Chevers Landgold A.Jariga Mežstrazdiņi
Shēma Nr.2- Team Competition Children Test  (2022)   (“Open”)
14,51 1 Ilze Vītoliņa     Lilly af Boruplund 2007 knabstr.       Erceni
Preliminary Competition for 5-year old horses            
14,58 1 Jūlija Kmita PA 1980 Indigo-A.V 2017 LWB I-Improve Daions Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs
15,05 2 Everita Daubure PA 1998 Colibri 2017 LS     G.Zaķe LSVK "Harmonija"
    Shēma Nr.1A - Pteliminary Children Test A /20x60m/  
15,12 1 Antoņina Skudra Am 1984 Bucefals 2013 LWB Dimants II Sarmis Antoņina Skudra Ropažu JK
    Pārtraukums 25 min.
Shēma Nr.1- Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/  (amatieri)
15,44 1 Laura Bokta Am 2000 Galaktika 2011 LS Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve Rīgas JSK
15,50 2 Jekaterina Zeigliša Am 1969 Burshy 2008 -     A.Mangale RJSK
15,56 3 Alise Berga-Kirilova Am 1987 Estelle 2012 SWB De la Gardie Egerlaender Maria Rickardsson Erceni
16,02 4 Aleksandra Karebo Am 1986 Polo 2016 LS Perkins Power Kalvadoss Aleksandra Karebo Z/S Tīraines Staļļi
16,08 5 Ina Vītola Am 1974 Vizards 2016 LSB Volframs II Delfīns Ina Vītola Z/S Tīraines Staļļi
    Shēma Nr.1- Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/  (bērni 2007-2010.dz.g.)  
16,14 1 Sindija Cukermane B 2009 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
    Pārtraukums 10 min.
    Shēma Nr.1- Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/  (bērni 2007-2010.dz.g.)  
16,30 2 Anna Nikola Pence B 2007 Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
    Shēma Nr.1- Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/  (“Open”)  
16,36 1 Anastasija Novikova JJ 2002 Praga 2014 Ukr Akkord Babuin JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs
16,42 2 Elīza Loca J 2006 Flamenco 2010 Reinzemes Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
16,48 3 Evita Jansone Am 2002 Le Grands 2007 LS Lopess   E. Jansone JSK Princis
16,54 4 Everita Daubure PA 1998 Bagbir 2012 bud Bentos - Gita Zaķe LSVK "Harmonija"
Pārtraukums 10 min.
    Shēma Nr.1- Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/  (“Open”)  
17,00 1 Sofija Kaidanova B 2012 Teodor 2004 RISTAND     Julija Zaiceva JSK Laimīgais pakavs
    Shēma Nr.1A-Nacionālā shēma, zīmējums Nr.2 /20x40m/  (bērni 2007-2010 dz.g.)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
17,06 1 Jelizaveta Sailere B 2010 Jumbo Van De Ambachthoeve 2009 BWP Canturano Z Ferro Anna Ščogoļa  
17,12 2 Maija Odaja B 2010 Lipis 2013 HL Lipica Rite On Line Marija Jesavkina Ekvi
17,18 3 Hanna Mālniece B 2010 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
Pārtraukums 10 min.
17,34 4 Daniils Košeļevs B 2008 Lemann 2007 OLD Levantos I Amadeuss A.Mangale RJSK
17,40 5 Darja Žagata B 2011 Lipis 2013 HL Lipica Rite On Line Marija Jesavkina Ekvi
17,46 6 Andželīna Teļžanska B 2007 Saragossa 2015 ENG     Jūlija Zaiceva RJSK
17,52 7 Beata Rendeniece B 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
Pārtraukums 10 min.
Shēma Nr.1A-Nacionālā shēma, zīmējums Nr.2 /20x40m/  (open)
18,08 1 Jana Garanča PA 1975 Basņa 2003 -     Jana Garanča z/s Ekvi
18,14 2 Ilma Kūle J 2005 Bagbir 2012 bud Bentos - Gita Zaķe  
18,20 3 Karīna Zariņa Am 2002 King London 2018 LS Catalino Corall D.Druva-Krūte LSVK "Harmonija"
18,26 4 Alla Voronova PA 1968 Colibri 2017 LS     G.Zaķe JSS Kleisti
18,32 5 Olga Ozoliņa PA 1982 RobinHood 2006 Lietuvos     Oksana Rutkovska  
Pārtraukums 10 min.
Shēma Nr.1A-Nacionālā shēma, zīmējums Nr.2 /20x40m/  (poniju jātnieki)
18,46 1 Milana Limankina B 2011 Teodor 2004 RISTAND     Julija Zaiceva Laimīgais pakavs
18,52 2 Līva Skuja B 2012 Zibens Makvins            
18,58 3 Milana Mihačova B 2013 Princese            
19,04 4 Amelija Lukjanova B 2015 Zibens Makvins            
    Paralimpik -  Special Olimpyc BI
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
19,30 1 Dainis Vjaters PA 1996 Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka Tīraines stalli
  2 Rihards Teteris JJ 1998 Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka ZS TIRAINES STALLI

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX