Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 :

LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ un PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ – 2022 - kopvērtējums

LR ZČ iejādē 2022
      kopvērtējums    
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs I posms II posms III posms Kopā:
Lielais aplis        
1 Elza Zaķe A Splash Of Class SIA Laksta SK "Drostalas" 67,745 63,478   131,223
2 Jeļena Tretjakova Idaļgo J.Tretjakova LSVK "Harmonija" 62,647 0,000   62,647
Vidējais aplis        
1 Airisa Penele Quince Airisa Penele Z/s Lielceri 68,922 68,578   137,500
2 Tatjana Maļikova Salano Raimonds Ruķeris Rīgas JSK 69,069 67,598   136,667
3 Olga Korolenko Grindeks Ellada Kazašvilli Ropažu JK 66,029 66,324   132,353
4 Ilva Lazdiņa Flamenco A.Mainiece LSVK "Harmonija" 65,931 61,961   127,892
Mazais aplis        
1 Elza Zaķe Coco Chanel Gita Zaķe SK "Drostalas" 66,275 66,814   133,089
2 Indra Gabaliņa Aston Martin I.Gabaliņa JSS Kleisti 65,245 0,000   65,245
3 Gunita Šumska-Žagata Dustinov V Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri 0,000 64,608   64,608
4 Kristiana Politere LUPE LLU LLU 64,412 0,000   64,412
5 Sanita Auniņa Lambordžini Gita Zaķe JSS Kleisti 0,000 61,225   61,225
6 Diana Suvorova Cardello A.Oskins LSVK "Harmonija" 55,980 0,000   55,980
Jaunie jātnieki        
1 Sintija Elizabete Apsīte Rhadamanthus S.Dombrovska SK "Reiteri" 66,927 66,667   133,594
2 Stefanija Mechetina SAN DIAMANTINO Alexander Mechetin JSS Kleisti 0,000 62,549   62,549
3 Letīcija Politere Laso LLU LLU 62,135 0,000   62,135
3 Ieva Renāte Pētersone Karlo I.R.Pētersone SK "Reiteri" 0,000 59,706   59,706
Shēma III
1 Olga Šakurova Falestra N. Šakurova RJSK 70,611 71,364   141,975
2 Terēze Rozenberga Rostoka Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 69,556 66,924   136,480
3 Anna Marija Romašečkina Lola Anna Romašečkina RJSK 67,278 65,859   133,137
4 Everita Daubure Hercogs A.Mainiece LSVK "Harmonija" 66,944 65,152   132,096
5 Tatjana Maļikova Bartolomeo Raimonds Ruķeris Rīgas JSK 65,667 64,495   130,162
6 Dagnija Ārgule Russian Gold Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija" 62,500 62,424   124,924
7 Beatrise Dinsberga Don De Fieros B.Dinsberga GKSPORT 64,556 59,596   124,152
8 Iveta Daubure Jumbo Van De Ambachthoeve A.Ščogoļa LSVK "Harmonija" 61,500 57,732   119,232
9 Ennī Žuka Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 67,611 0,000   67,611
10 Everita Daubure Kadija D.Ramiņa LSVK "Harmonija" 64,667 0,000   64,667
Juniori
1 Yeva Bilokrynytska Elbrus Olena Lytvynenko Z/s Lielceri 69,000 67,929   136,929
2 Anda Cukermane Roxandra Antra Cukermane GREEN HORSE 62,889 63,384   126,273
3 Elina Rubene Darling Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi 62,667 59,091   121,758
4 Letīcija Politere Kalando SIA "HM Agro" LLU 68,833 0,000   68,833
5 Stefanija Mechetina SAN DIAMANTINO Alexander Mechetin JSS Kleisti 68,667 0,000   68,667
Shēma II AM        
1 Deina Zalāne La Valetta Dagnija Zalāne JK Erceni 68,300 67,222   135,522
2 Aiga Marčenoka Radimants A.Marčenoka JSK "Reiteri" 68,700 64,907   133,607
3 Sintija Ģīle Royal Ocean Iveta Janelsiņa JSK Temperaments 68,800 64,352   133,152
4 Kristiāna Ramiņa Kadija Daiga Ramiņa Tukuma JSK 66,600 63,426   130,026
5 Keita Filatova Don Diamond - JSK "Reiteri" 65,300 63,333   128,633
1 Sirina Kruse Macron Henning Kruse Equestrian Park Silameži 70,300 0,000   70,300
2 Diāna Kazina Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 64,900 0,000   64,900
3 Daiga Grāvīte Quenotte Daiga Grāvīte Z/s Lielceri 64,400 0,000   64,400
4 Justīne Vārpa Dark Double Dee J.Vārpa RJSK 60,700 0,000   60,700
Shēma II OC        
1 Patrīcija Baranovska Licenciado JF Iveta Baranovska Z/s Lielceri 70,400 70,648   141,048
2 Sintija Elizabete Apsīte Dolly V S.E.Apsīte SK "Reiteri" 67,200 69,074   136,274
3 Olga Korolenko Ardento Svens Dinsdorfs Ropažu JK 68,300 65,185   133,485
4 Diana Suvorova Prīma J.Rapoports LSVK "Harmonija" 66,200 0,000   66,200
5 Dagnija Ārgule Russian Gold Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija" 66,100 0,000   66,100
6 Sandra Stepuro Amerika Sandra Stepuro Dailiojo jojimo mokykla 62,700 0,000   62,700
7 Elina Rubene Lenn'Art Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi 62,500 0,000   62,500
8 Jasmine Martinova Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 56,500 0,000   56,500
9 Anna Nikola Pence Lavanda LJF RJSK 55,500 0,000   55,500
Shēma I bērni        
1 Patrīcija Baranovska Licenciado JF Iveta Baranovska Z/s Lielceri 71,300 70,093   141,393
2 Daniils Košeļevs Kali Deila A.Mangale RJSK 67,200 68,611   135,811
3 Odrija Popele Lambordžini Gita Zaķe Kleisti 66,100 67,315   133,415
4 Anastasija Naidenko Silver Cannon N. Naidenko RJSK 67,300 65,278   132,578
5 Sabrina Itkina Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 65,600 66,389   131,989
6 Jasmine Martinova Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 65,100 66,574   131,674
7 Sindija Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 64,300 64,907   129,207
8 Hanna Mālniece Gvineta A.Mangale RJSK 60,500 63,148   123,648
9 Anna Karlīna Ramiņa Doloresa M.Ramiņš JSK "Reiteri" 66,200 0,000   66,200
10 Anna Nikola Pence Lavanda LJF RJSK 0,000 64,259   64,259
11 Patrīcija Dalbiņa Alfa Romeo - Tukuma JSK 64,100 0,000   64,100
12 Sabīne Pastare Gvineta A.Mangale RJSK 63,200 0,000   63,200
13 Estere Bicāne Alfa Romeo - Tukuma JSK 61,800 0,000   61,800
Shēma I OC        
1 Jeļizaveta Sorokina Kali Deila A.Mangale RJSK 67,400 68,796   136,196
2 Justīne Vārpa Dark Double Dee J.Vārpa RJSK 69,200 66,019   135,219
3 Everita Daubure Fantastika 31 SIA Laksta LSVK "Harmonija" 61,000 67,685   128,685
4 Anastasija Novikova Praga JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs 62,000 65,463   127,463
5 Elīza Loca Flamenco   LSVK "Harmonija" 68,100 0,000   68,100
Shēma I AM        
1 Kristiāna Kaniņa Adeira Gaļina Sjarki Z/S Tīraines Staļļi 69,200 67,593   136,793
2 Jekaterina Zeigliša Burshy A.Mangale RJSK 66,000 66,296   132,296
3 Laura Bokta Galaktika M. Baltgalve RJSK 63,600 65,648   129,248
4 Darja Jariga Champion Story A.Jariga Mežstrazdiņi 66,200 62,315   128,515
5 Aiga Martinova Kapitāls Vita Vētra LLU 64,300 0,000   64,300

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX