Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 19-20.03.2022. LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ un PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ – 2022 - 2.posms - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.1

 

LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ un PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ – 2022 -2.posms

    REZULTĀTU   PROTOKOLS      
                Tiesnesis C Sandra Karisa/D.Suvorova
20.03.2022. SC "Kleisti", Rīga         Tiesnesis M Diana Suvorova/Anita Mangale
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta M % vieta
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/  Bērni
1 Patrīcija Baranovska Licenciado JF Iveta Baranovska Z/s Lielceri 187,0 69,259 1 191,5 70,926 1   378,5 70,093
2 Daniils Košeļevs Kali Deila A.Mangale RJSK 187,0 69,259 1 183,5 67,963 2   370,5 68,611
3 Odrija Popele Lambordžini Gita Zaķe Kleisti 181,0 67,037 4 182,5 67,593 3   363,5 67,315
4 Jasmine Martinova Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 181,5 67,222 3 178,0 65,926 5   359,5 66,574
5 Sabrina Itkina Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 178,0 65,926 5 180,5 66,852 4   358,5 66,389
6 Anastasija Naidenko Silver Cannon N. Naidenko RJSK 176,0 65,185 6 176,5 65,370 7   352,5 65,278
7 Sindija Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 173,5 64,259 7 177,0 65,556 6   350,5 64,907
8 Anna Nikola Pence Lavanda LJF RJSK 171,5 63,519 8 175,5 65,000 8   347,0 64,259
9 Hanna Mālniece Gvineta A.Mangale RJSK 169,0 62,593 9 172,0 63,704 9   341,0 63,148
Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ Open
1 Agnese Rozīte De Granda Agnese Rozīte JSK Temperaments 190,5 70,556 1 194,5 72,037 1   385,0 71,296
2 Jeļizaveta Sorokina Kali Deila A.Mangale RJSK 186,0 68,889 2 185,5 68,704 2   371,5 68,796
3 Everita Daubure Colibri G.Zaķe LSVK "Harmonija" 186,0 68,889 2 183,5 67,963 4   369,5 68,426
4 Agnese Rozīte Apriori L Agnese Rozīte JSK Temperaments 185,5 68,704 4 182,0 67,407 5   367,5 68,056
5 Everita Daubure Fantastika 31 SIA Laksta LSVK "Harmonija" 184,0 68,148 5 181,5 67,222 6   365,5 67,685
6 Linda Josta Keramique B Alīna Bula JSK Royal Sport 179,0 66,296 6 184,5 68,333 3   363,5 67,315
7 Justīne Vārpa Dark Double Dee J.Vārpa RJSK 176,5 65,370 8 180,0 66,667 7   356,5 66,019
8 Anastasija Novikova Praga JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs 177,0 65,556 7 176,5 65,370 8   353,5 65,463
                             
Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ Amatieri
1 Kristiāna Kaniņa Adeira Gaļina Sjarki Z/S Tīraines Staļļi 184,5 68,333 1 180,5 66,852 1   365,0 67,593
2 Jekaterina Zeigliša Burshy A.Mangale RJSK 184,5 68,333 1 173,5 64,259 2   358,0 66,296
3 Laura Bokta Galaktika M. Baltgalve RJSK 184,0 68,148 3 170,5 63,148 3   354,5 65,648
4 Darja Jariga Champion Story A.Jariga Mežstrazdiņi 169,0 62,593 4 167,5 62,037 4   336,5 62,315
             
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina        

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX