Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 19-20.03.2022. LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ un PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ – 2022 - 2.posms - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 19.03.2022.

LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ un PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ – 2022 -2.posms

    19.03.2022. SC Kleisti, Rīga                

STARTA PROTOKOLS

    Lielā balva - (2022) - (Lielais aplis)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,00 1 Elza Zaķe PA 1991 A Splash Of Class 2009 WE Arthur Grannus SIA Laksta SK "Drostalas"
10,08 2 Raimonda Palionyte PA 1985 Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė LTU
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem
    Vidējā balva I - (2022) - (Vidējais aplis)            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,36 1 Ilva Lazdiņa PA 2000 Flamenco 2010 Reinzemes Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
10,44 2 Olga Korolenko PA 1976 Grindeks 2014 LWB Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu JK
10,52 3 Airisa Penele PA 1970 Quince 2013 HAN Quaterhall Wolkenstein II Airisa Penele Z/s Lielceri
11,00 4 Tatjana Maļikova PA 1976 Salano 2013 WB San Amour Levantos I Raimonds Ruķeris Rīgas JSK
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana bez zirgiem
Mazā balva - (2022) - (Mazais aplis)            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,33 1 Sanita Auniņa Am 1976 Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe JSS Kleisti
11,41 2 Gunita Šumska-Žagata PA 1984 Dustinov V 2008 KWPN Ustinov Amaretto I Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri
11,49 3 Elza Zaķe PA 1991 Coco Chanel 2011 LS Karnetto Hamlets Gita Zaķe SK "Drostalas"
11,57 4 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 Fernando 2012 PRE     Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS
Pārtraukums 25 min., apbalvošana bez zirgiem
    Mazā balva (jaunie jātnieki) – (2022)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
12,30 1 Stefanija Mechetina J 2006 SAN DIAMANTINO 2009 OLD San Amour Diamond Hit Alexander Mechetin JJS Kleisti
12,38 2 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska SK "Reiteri"
12,46 3 Barbora Jakilaitė JJ 2004 Hefaistas 2007 Baltic Han Forsaitas   Barbora Jakilaitė  
12,54 4 Ieva Renāte Pētersone JJ 2002 Karlo 2011 LV Calliano Land Cruiser I.R.Pētersone SK "Reiteri"
  Shēma Nr.2 - Individual Competition Test Children - (2022) (“Open”)            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
13,02 1 Sandra Stepuro PA 1999 Amerika 2016 Trakehner Fetišas Abdulah Sandra Stepuro Dailiojo jojimo mokykla
Pārtraukums 25 min., apbalvošana bez zirgiem
    Shēma Nr.3 - Team Competition Test Juniors - (2022)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
13,35 1 Luize Dinsdorfa J 2003 Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants Svens Dinsdorfs JK Ropaži
13,43 2 Elina Rubene J 2005 Darling 2007 LT Ritm   Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
13,51 3 Anda Cukermane J 2005 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
13,59 4 Yeva Bilokrynytska J 2005 Elbrus 2008 OLD Lancer III Landgraf I Olena Lytvynenko Z/s Lielceri
    Paralimpik    
14,07 1 Alise Muižniece   2004 Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Uldis Muižnieks JSK Temperaments
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem Junioriem
14,35 6 Rugilė Žižniauskaitė OC 1992 Karē 2009 LS Stolpegardens Castello Calano II Rugilė Žižniauskaitė Dailiojo jojimo mokykla
14,43 7 Iveta Daubure OC 1970 Jumbo Van De Ambachthoeve 2009 BWP Canturano Z Ferro A.Ščogoļa LSVK "Harmonija"
14,51 8 Beatrise Dinsberga OC 1997 Don De Fieros 2010 LS De Lordo   B. Dinsberga GKSPORT
14,59 9 Tatjana Maļikova OC 1976 Bartolomeo 2014 OLD Beaulieu Ako Raimonds Ruķeris Rīgas JSK
15,07 10 Anna Marija Romašečkina OC 1995 Lola 2010 LS Levantos I Levis Anna Romašečkina RJSK
15,15 11 SANDRA SYSOJEVA OC 1983 Maxima Bella 2016 Oldenburg Millenium   Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS
Pārtraukums 15 min.
15,37 12 Terēze Rozenberga OC 1984 Rostoka 2016 LS Rituāls Calano II Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
15,45 13 Dagnija Ārgule OC 1989 Russian Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
15,53 14 Everita Daubure OC 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
16,01 15 Olga Šakurova OC 1982 Falestra 2014 OLD Fidertanz Jerome-E N. Šakurova RJSK
16,09 16 Dina Endziņa OC 1987 Camelot 2012 LS Stolpegardens Castello Ludvigs Dina Endziņa JSK Temperaments
16,17 17 Kornelija Zubrytė OC 2002 Picasso Ice 2014 Hanover Ice Age Picadon Kornelija Zubrytė Idgi Sport
Pārtraukums 25 min., apbalvošana bez zirgiem
    Shēma Nr.1 – Skatīt zīmējumu Nr.2 pielikumā,laukums 20x40m (bērni)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
16,50 1 Anna Nikola Pence B 2007 Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
16,56 2 Hanna Mālniece B 2010 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
17,02 3 Jasmine Martinova B 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
17,08 4 Sindija Cukermane B 2009 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
17,14 5 Odrija Popele B 2007 Lambordžini 2009 Latvijas s Latvāns Bastejs Gita Zaķe Kleisti
Pārtraukums 15 min.
17,35 6 Sabrina Itkina B 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
17,41 7 Daniils Košeļevs B 2008 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
17,47 8 Anastasija Naidenko B 2008 Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
17,53 9 Patrīcija Baranovska B 2008 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano JF Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri
Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem
    Shēma Nr.1 – Skatīt zīmējumu Nr.2 pielikumā,laukums 20x40m (Open) 
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
18,20 1 Agnese Rozīte PA 1969 De Granda 2017 latv. Donnerbube II Aromats Agnese Rozīte JSK Temperaments
18,26 2 Everita Daubure PA 1998 Colibri 2017 LS     G.Zaķe LSVK "Harmonija"
18,32 3 Linda Josta PA 1990 Keramique B 2015 KWPN Clinton Verdi Alīna Bula JSK Royal Sport
18,38 4 Anastasija Novikova JJ 2002 Praga 2014 Ukr Akkord Babuin JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs
    Pārtraukums 20 min.
    Paralimpik
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
19,00 1 Maksims Griščenko PA 1999 Pastors 2002 Lat     LJF  
    Pārtraukums 15 min.            
19,20 5 Justīne Vārpa PA 1987 Dark Double Dee 2015 LS Daramis Lagerfeld J.Vārpa RJSK
19,26 6 Jeļizaveta Sorokina J 2004 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
19,32 7 Agnese Rozīte PA 1969 Apriori L 2017 Latvias Apriori Lacapo Agnese Rozīte JSK Temperaments
19,38 8 Everita Daubure PA 1998 Fantastika 31 2016 bud     SIA Laksta LSVK "Harmonija"
Apbalvošana bez zirgiem
    Paralimpik
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
20,15 1 Rihards Snikus PA 1988 King Of The Dance 2008 Latvijas Kadilak Kings Irina Andrusa Z/S Tīraines Staļļi

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX