Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 5-6.03.2022. LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2022– 1.posms - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.1

LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ un PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ – 2022 -1.posms

    REZULTĀTU   PROTOKOLS      
                Tiesnesis C Sandra Karisa
05.03.2022. SC "Kleisti", Rīga         Tiesnesis M Diana Suvorova
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta M % vieta
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/  Bērni
1 Patrīcija Baranovska Licenciado JF Iveta Baranovska Z/s Lielceri 177,3 70,900 1 179,3 71,700 1 1 356,5 71,300
2 Anastasija Naidenko Silver Cannon N. Naidenko RJSK 172,0 68,800 2 164,5 65,800 4   336,5 67,300
3 Daniils Košeļevs Kali Deila A.Mangale RJSK 168,0 67,200 3 168,0 67,200 2   336,0 67,200
4 Anna Karlīna Ramiņa Doloresa M.Ramiņš JSK "Reiteri" 167,0 66,800 4 164,0 65,600 6   331,0 66,200
5 Odrija Popele Lambordžini Gita Zaķe Kleisti 165,5 66,200 5 165,0 66,000 3   330,5 66,100
6 Sabrina Itkina Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 165,0 66,000 6 163,0 65,200 7   328,0 65,600
7 Jasmine Martinova Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 161,0 64,400 8 164,5 65,800 4   325,5 65,100
8 Sindija Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 161,0 64,400 8 160,5 64,200 8   321,5 64,300
9 Patrīcija Dalbiņa Alfa Romeo - Tukuma JSK 161,5 64,600 7 159,0 63,600 10   320,5 64,100
10 Sabīne Pastare Gvineta A.Mangale RJSK 156,0 62,400 10 160,0 64,000 9   316,0 63,200
11 Estere Bicāne Alfa Romeo - Tukuma JSK 156,0 62,400 10 153,0 61,200 11   309,0 61,800
12 Hanna Mālniece Gvineta A.Mangale RJSK 151,5 60,600 12 151,0 60,400 12   302,5 60,500
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ Open
1 Justīne Vārpa Dark Double Dee J.Vārpa RJSK 174,5 69,800 1 171,5 68,600 1   346,0 69,200
2 Elīza Loca Flamenco   LSVK "Harmonija" 169,5 67,800 2 171,0 68,400 2   340,5 68,100
3 Jeļizaveta Sorokina Kali Deila A.Mangale RJSK 168,5 67,400 3 168,5 67,400 3   337,0 67,400
4 Anastasija Novikova Praga JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs 155,0 62,000 4 155,0 62,000 5   310,0 62,000
5 Everita Daubure Fantastika 31 SIA Laksta LSVK "Harmonija" 148,5 59,400 5 156,5 62,600 4   305,0 61,000
6 Gabrielė Kreivėnaitė Demonas Kristina Klenauskait Dailiojo jojimo mokykla 146,0 58,400 6 154,5 61,800 6   300,5 60,100
7 Rusnė Kazlauskytė Silver Fog Stanislovas Bagdonas Dailiojo jojimo mokykla 124,0 49,600 7 125,0 50,000 7   249,0 49,800
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma /20x40m/ Amatieri
1 Kristiāna Kaniņa Adeira Gaļina Sjarki Z/S Tīraines Staļļi 173,5 69,400 1 172,5 69,000 1   346,0 69,200
2 Darja Jariga Champion Story A.Jariga Mežstrazdiņi 168,0 67,200 2 163,0 65,200 2   331,0 66,200
3 Jekaterina Zeigliša Burshy A.Mangale RJSK 168,0 67,200 2 162,0 64,800 4   330,0 66,000
4 Aiga Martinova Kapitāls Vita Vētra LLU 158,5 63,400 4 163,0 65,200 2   321,5 64,300
5 Laura Bokta Galaktika M. Baltgalve RJSK 157,5 63,000 5 160,5 64,200 5   318,0 63,600
                             
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina          

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX