Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 5-6.03.2022. LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2022– 1.posms - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 6.03.2022.

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

    06.03.2022. SC Kleisti, Rīga                

STARTA PROTOKOLS

    Paralimpik                    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,40 1 Maksims Griščenko PA 1999 Pastors 2002 Latvijas     LJF  
11,46 2 Dainis Vjaters PA 1996 Pastors 2002 Latvijas     LJF  
    Shēma Nr.1 – Skatīt zīmējumu Nr.1 pielikumā,laukums 20x40m (amatieri)            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
12,10 1 Darja Jariga Am 2001 Champion Story 2014 LV Chevers Landgold A.Jariga Mežstrazdiņi
12,16 2 Jekaterina Zeigliša Am 1969 Burshy 2008 -     A.Mangale RJSK
12,22 3 Kristiāna Kaniņa Am 1980 Adeira 2015 - ABC Clerus Daions Gaļina Sjarki Z/S Tīraines Staļļi
12,28 4 Aiga Martinova Am 1997 Kapitāls 2016 LS Kupidons Akapulko Vita Vētra LLU
12,34 5 Laura Bokta Am 2000 Galaktika 2011 LWB Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve RJSK
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem, kopvērtējums AM 2021
  Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children (2022) AM            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
13,00 1 Keita Filatova Am 2001 Don Diamond 2009 LS Dunkans Don Weltmeyer - JSK "Reiteri"
13,07 2 Deina Zalāne Am 2003 La Valetta 2015 LS Land Cruiser Vintas Dagnija Zalāne JK Erceni
13,14 3 Sirina Kruse Am 2001 Macron 2016 HAN Morricone Belissimo M Henning Kruse Equestrian Park Silameži
13,21 4 Diāna Kazina Am 1987 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
  Pārtraukums 15 min.            
13,43 5 Daiga Grāvīte Am 1978 Quenotte 2015 OLD Quinterus L Diamond Hit Daiga Grāvīte Z/s Lielceri
13,50 6 Kristiāna Ramiņa Am 1999 Kadija 2013 LS Kelvins Daions Daiga Ramiņa Tukuma JSK
13,57 7 Aiga Marčenoka Am 1985 Radimants 2013 LS Rhadamanthus Daims A.Marčenoka JSK "Reiteri"
14,04 8 Sintija Ģīle Am 2001 Royal Ocean 2014 LS Rainy Day Blues Londonderry Iveta Janelsiņa JSK Temperaments
14,11 9 Justīne Vārpa Am 1987 Dark Double Dee 2015 LS Daramis Lagerfeld J.Vārpa RJSK
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem, kopvērtējums AM 2021            
                   
    Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children (2022) - (“Open”)            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
14,38 1 Elina Rubene OC 2005 Lenn'Art 2015 LS Blesibergs Liwius   Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
14,45 2 Jasmine Martinova OC 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
14,52 3 Anna Nikola Pence OC 2007 Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
14,59 4 Dagnija Ārgule OC 1989 Russian Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
15,00 5 Sintija Elizabete Apsīte OC 2004 Dolly V 2016 LS De Lordo Vintas S.E.Apsīte SK "Reiteri"
  Pārtraukums 15 min.            
15,22 6 Patrīcija Baranovska OC 2008 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano J.F.I Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri
15,29 7 Olga Korolenko OC 1976 Ardento 2016 LWB Apriori Deriks Svens Dinsdorfs Ropažu JK
15,36 8 Jūlija Kmita OC 1980 Indigo-A.V 2017 LWB I-Improve Daions Jūlija Kmita Ropažu JK
15,43 9 Diana Suvorova OC 1978 Prīma 2017 LS Palbo Gaultjērs J.Rapoports LSVK "Harmonija"
                         
    Apbalvošana bez zirgiem, kopvērtējums Open 2021            

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX