Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 5-6.03.2022. LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2022– 1.posms - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 5.03.2022.

LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ un PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ – 2022 -1.posms

    05.03.2022. SC Kleisti, Rīga                

STARTA PROTOKOLS

    Vidējā balva II - (2022) - (Lielais aplis)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,00 1 Elza Zaķe PA 1991 A Splash Of Class 2009 Westf Arthur Grannus SIA Laksta SK "Drostalas"
10,08 2 Jeļena Tretjakova PA 1968 Idaļgo 2008 LS Indejec Daims J.Tretjakova LSVK "Harmonija"
10,16 3 Raimonda Palionyte PA 1985 Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė LTU
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem
    Mazā balva - (2022) - (Vidējais aplis)            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,44 1 Ilva Lazdiņa PA 2000 Flamenco 2010 Reinzemes Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
10,52 2 Tatjana Maļikova PA 1976 Salano 2013 WB San Amour Levantos I Raimonds Ruķeris Rīgas JSK
11,00 3 Airisa Penele PA 1970 Quince 2013 HAN Quaterhall Wolkenstein II Airisa Penele Z/s Lielceri
11,08 4 Olga Korolenko PA 1976 Grindeks 2014 LWB Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu JK
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana bez zirgiem LA VA, kopvērtējums LA, VA, MA 2021  
    Mazā balva - (2022) - (Mazais aplis)            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,46 1 Elza Zaķe PA 1991 Coco Chanel 2011 LWB Karnetto Hamlets Gita Zaķe SK "Drostalas"
11,54 2 Diana Suvorova PA 1978 Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II A.Oskins LSVK "Harmonija"
12,02 3 Indra Gabaliņa PA 1971 Aston Martin 2013 LS Arsenāls Monsoro INDRA GABALIŅA JSS Kleisti
12,10 4 Kristiana Politere PA 2004 LUPE 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem    
    Preliminary Competition Test Young Riders – (2022)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
12,38 1 Letīcija Politere J 2004 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
12,46 2 Ieva Renāte Pētersone JJ 2002 Karlo 2011 LS Calliano HL250 Land Cruiser LS1633 I. R. Pētersone SK "Reiteri"
12,54 3 Sintija Elizabete Apsīte JJ 2004 Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska SK "Reiteri"
    Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children (2022)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
13,04 1 Sandra Stepuro PA 1999 Amerika 2017 Trakehner Fetišas Abdulah Sandra Stepuro Dailiojo jojimo mokykla
Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem
    Shēma Nr.3 - Preliminary Competition Test Juniors - (2022)            
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
13,31 1 Everita Daubure PA 1998 Kadija 2013 LS Kelvins Daions D.Ramiņa LSVK "Harmonija"
13,39 2 Rugilė Žižniauskaitė PA 1992 Karē 2009 LS Stolpegardens Castello Calano II Rugilė Žižniauskaitė Dailiojo jojimo mokykla
13,47 3 Beatrise Dinsberga Am 1997 Don De Fieros 2010 LS De Lordo Daims B.Dinsberga GKSPORT
13,55 4 Iveta Daubure Am 1970 Jumbo Van De Ambachthoeve 2009 BWP Canturano Z Ferro A.Ščogoļa LSVK "Harmonija"
    Pārtraukums 20 min.            
14,23 5 Elina Rubene J 2005 Darling 2007 LT Ritm   Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
14,31 6 Anda Cukermane J 2005 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
14,39 7 Yeva Bilokrynytska J 2005 Elbrus 2008 OLD Lancer III Landgraf I Olena Lytvynenko Z/s Lielceri
14,47 8 Letīcija Politere J 2004 Kalando 2012 LS Calano II Legato SIA "HM Agro" LLU
14,55 9 Stefanija Mechetina J 2006 SAN DIAMANTINO 2009 OLD San Amour Diamond Hit Alexander Mechetin JSS Kleisti
    Pārtraukums 20 min.            
15,23 10 Terēze Rozenberga PA 1984 Rostoka 2016 LS Rituāls Calano II Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
15,31 11 Ennī Žuka PA 1993 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
15,39 12 Dagnija Ārgule PA 1989 Russian Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
15,47 13 Anna Marija Romašečkina PA 1995 Lola 2010 LS Levantos I Levis Anna Romašečkina RJSK
    Pārtraukums 20 min.            
16,15 14 Tatjana Maļikova PA 1976 Bartolomeo 2014 OLD Beaulieu Ako Raimonds Ruķeris Rīgas JSK
16,28 15 Olga Šakurova PA 1982 Falestra 2014 OLD Fidertanz Jerome-E N. Šakurova RJSK
16,28 16 Everita Daubure PA 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
    Paralimpik            
16,36 1 Alise Muižniece J 2004 Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Uldis Muižnieks JSK Temperaments
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana bez zirgiem , kopvērtējums Cerību kauss 2021    
    Shēma Nr.1 – Skatīt zīmējumu Nr.1 pielikumā,laukums 20x40m (bērni)            
17,19 1 Estere Bicāne B 2008 Alfa Romeo 2005 - Aristei   - Tukuma JSK
17,25 2 Sabīne Pastare B 2008 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
17,31 3 Jasmine Martinova B 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
17,37 4 Anna Karlīna Ramiņa B 2010 Doloresa 2012 LS De Lordo Abats M.Ramiņš JSK "Reiteri"
    Pārtraukums 10 min.            
17,53 5 Hanna Mālniece B 2010 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
17,59 6 Sabrina Itkina B 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
18,05 7 Sindija Cukermane B 2009 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
18,11 8 Patrīcija Baranovska B 2008 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano J.F.I Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri
    Pārtraukums 10 min.            
18,20 9 Odrija Popele B 2007 Lambordžini 2009 Latvijas s Latvāns Bastejs Gita Zaķe Kleisti
18,26 10 Patrīcija Dalbiņa B 2008 Alfa Romeo 2005 - Aristei   - Tukuma JSK
18,32 11 Daniils Košeļevs B 2008 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
18,38 12 Anastasija Naidenko B 2008 Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem, kopvērtējums Bērni 2021            
    Paralimpik
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
19,04 1 Niklāvs Senkāns JJ 2001 Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi
19,10 2 Rihards Snikus PA 1988 King Of The Dance 2008 Latvijas Kadilak Kings Irina Andrusa Z/S Tīraines Staļļi
19,16 3 Rihards Teteris PA 1998 Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi
    Pārtraukums 15 min.            
    Shēma Nr.1 – Skatīt zīmējumu Nr.1 pielikumā,laukums 20x40m (Open)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
19,37 1 Anastasija Novikova   2002 Praga 2014 Ukr Akkord Babuin JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs
19,43 2 Gabrielė Kreivėnaitė   2007 Demonas 2010 Lietuvos j Don Otello Panama Kristina Klenauskait Dailiojo jojimo mokykla
19,49 3 Rusnė Kazlauskytė   2006 Silver Fog 2016 thoroughbr CASAMENTO VERGLAS Stanislovas Bagdonas Dailiojo jojimo mokykla
19,55 4 Elīza Loca   2006 Flamenco           LSVK "Harmonija"
    Pārtraukums 10 min.            
20,11 5 Kristina Klenauskaite Komarov   1981 Demonas 2010 Lietuvos j Don Otello Panama Kristina Klenauskait Dailiojo jojimo mokykla
20,17 6 Jeļizaveta Sorokina   2004 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
20,23 7 Everita Daubure   1998 Fantastika 31 2016 bud     SIA Laksta LSVK "Harmonija"
20,29 8 Justīne Vārpa   1987 Dark Double Dee 2015 LS Daramis Lagerfeld J.Vārpa RJSK
Apbalvošana bez zirgiem, kopvērtējums Open 2021

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX