Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 26-27.02.2022. LJF SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 27.02.2022.

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

    27.02.2022. SC Kleisti, Rīga                  

STARTA PROTOKOLS

  Paralimpiskā iejāde - Novice Test A                    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,45 1 Dainis Vjaters PA 1996 Pastors 2002 Latvijas     LJF  
11,53 2 Katerina Lučina   2007 Ragnars   Latvijas     LJF  
12,01 3 Maksims Griščenko PA 1999 Pastors 2002 Latvijas     LJF  
    Shēma Nr.1- Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/ (bērni 2007-2010.dz.g.;amatieri; “Open”)                    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
12,30 1 Agnese Rozīte OC 1969 Apriori L 2017 Latvias Apriori Lacapo Agnese Rozīte JSK Temperaments
12,36 2 Jekaterina Zeigliša Am 1969 Burshy 2008 -     A.Mangale RJSK
12,42 3 Laura Bokta Am 2000 Galaktika 2011 LS Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve RJSK
    Pārtraukums 10 min.                    
12,58 4 Justīne Vārpa Am 1987 Dark Double Dee 2015 LV Daramis Lagerfeld J.Vārpa RJSK
13,04 5 Jeļizaveta Sorokina OC 2004 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
13,10 6 Evita Liepa Am 1978 Gerards 2016 - Gaultjērs Cattio Evita Liepa Zirgaudzētava Kocēni
    Pārtraukums 10 min.                    
13,26 7 Elīza Loca OC 2006 Flamenco 2010 Reinzemes Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
13,32 8 Beāta Laseviča OC 1999 Colibri 2016 Latvijas Consensus     JSK Kleisti
13,38 9 Agnese Rozīte OC 1969 De Granda 2017 latv. Donnerbube II Aromats Agnese Rozīte JSK Temperaments
Pārtraukums 20 min.
Shēma Nr.1A-Nacionālā shēma, zīmējums Nr.2 /20x40m/  (bērni 2007-2010 dz.g.;poniju jātnieki)  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
14,04 1 Sofija Anna Filonova B 2010 Teodor 2004 RISTAND     Julija Zaiceva RJSK
14,09 2 Terēze Josta B 2010 Milky Way 2014 KP - - Sintija Briede-Knēta Tukuma JSK
14,14 3 Milāna Mihačova B 2013 Princese 2018 - Smiļģis   Edīte Žvīgule JSK Īriss
14,19 4 Līva Skuja B 2012 Zibens Makvīns 2008 -     Edīte Žvīgule JSK Īriss
14,24 5 Ksenija Ļeonova B 2009 VĖJAS 2016 LT     JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs
14,29 6 Raisa Nekrasova B 2010 Teodor 2004 RISTAND     Julija Zaiceva RJSK
14,34 7 Viktorija Gabriela Knēta B 2010 Milky Way 2014 KP - - Sintija Briede-Knēta Tukuma JSK
    Pārtraukums 10 min.                    
14,49 8 Kristiāna Kadaša OC 2005 Ludgers 2015 Latvijas Bleisbergs Liwius Grāds LS1564 Kristīne Kadaša Tukuma JSK
14,54 9 Olga Ozoliņa PA 1982 RobinHood 2006 Lietuvos j     Oksana Rutkovska  
14,59 10 Everita Daubure PA 1998 River Pearl 2018 LS Rituāls Passi   LSVK "Harmonija"
15,04 11 Beatrisa Rendeniece B 2007 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
Pārtraukums 10 min.
15,19 12 Vanese Vīndedze Am 2003 Renesanse 2006 Latvijas s Rantjē Lamberte Igors Šiškovs Tukuma JSK
15,24 13 Terēze Josta B 2010 Ludgers 2015 Latvijas Bleisbergs Liwius Grāds LS1564 Kristīne Kadaša Tukuma JSK
15,29 14 Daniils Košeļevs B 2008 Lemann 2007 OLD     A.Mangale RJSK

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX