Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 26-27.02.2022. LJF SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 26.02.2022.

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

    26.02.2022. SC Kleisti, Rīga                  
    Sakarā ar lielu dalībnieku skaitu, sacensības notiek 26.-27.02.2022.

STARTA PROTOKOLS

    Mazā balva (2022)                  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,30 1 Diana Suvorova PA 1978 Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II A.Oskins LSVK "Harmonija"
    Vidējā balva Nr.I  (2022)                    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,38 1 Olga Korolenko PA 1976 Grindeks 2014 LWB Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu JK
11,46 2 Tatjana Maļikova PA 1976 Salano 2013 WB San Amour Levantos I Raimonds Ruķeris Rīgas JSK
    Pārtraukums 20 min.                  
    Mazā balva (2022)                    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
12,14 1 Gunita Šumska-Žagata PA 1984 Dustinov V 2008 KWPN Ustinov Amaretto I Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri
12,22 2 Agnese Rozīte PA 1969 King Of The Dance 2008 Latvijas Kadilak Kings Irina Andrusa JSK Temperaments
12,30 3 Letīcija Politere J 2004 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
    Pārtraukums 20 min.                  
12,58 4 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska SK "Reiteri"
13,06 5 Indra Gabaliņa     Aston Martin         I.Gabaliņa JSK Kleisti
13,14 6 Yeva Bilokrynytska J   Elbrus            
    Pārtraukums 20 min.                  
  Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test-Juniors (2022)    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
13,42 1 Everita Daubure PA 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
13,50 2 Iveta Daubure Am 1970 Jumbo Van De Ambachthoeve 2009 BWP Canturano Z Ferro A.Ščogoļa LSVK "Harmonija"
13,58 3 Terēze Rozenberga PA 1984 Rostoka 2016 LS Rituāls Calano II Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
    Pārtraukums 20 min.                  
14,26 4 Letīcija Politere J 2004 Kalando 2012 LS Calano II Legato SIA "HM Agro" LLU
14,34 5 Beatrise Dinsberga Am 1997 Don De Fieros 2010 LS De Lordo   B. Dinsberga GKSPORT
14,42 6 Sandra Sysojeva Sysojeva PA   Maxima Bella 2016 OLD Millenium   Sandra Sysojeva ZIRGU PASAULIS
14,50 7 Everita Daubure PA 1998 Kadija 2013 LS Kelvins Daions D.Ramiņa LSVK "Harmonija"
    Pārtraukums 20 min.                  
  Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test-Juniors (2022)    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
15,18 8 Tatjana Maļikova PA 1976 Bartolomeo 2014 OLD Beaulieu Ako Raimonds Ruķeris Rīgas JSK
  Shēma Nr.3- Team Competition Test  - Juniors (2022)                
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
15,26 1 Sandra Sysojeva Sysojeva PA   Maxima Bella 2016 OLD Millenium   Sandra Sysojeva ZIRGU PASAULIS
15,34 2 Stefanija Mechetina J   San Diamantino           JSK Kleisti
    Pārtraukums 20 min.                  
16,02 3 Sanita Auniņa PA   Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe JSS Kleisti
16,10 4 Anna Marija Romašečkina OC 1995 Lola 2010 LS Levantos I Levis Anna Romašečkina RJSK
16,18 5 Ennī Žuka PA 1993 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
16,26 6 Everita Daubure PA 1998 Russian Gold 2015 LS Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
    Pārtraukums 20 min.                  
  Paralimpiskā iejāde - Grade IV    
Laiks Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Piezīmes
16,54 1 Alise Muižniece J 2004 Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Uldis Muižnieks JSK Temperaments
  Shēma Nr.2- Team Competition Children Test  (2022) (bērni 2007-2010.dz.g.;amatieri; “Open”)          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
17,04 1 Diana Suvorova PA 1978 Prīma 2017 LS Palbo Gaultjērs J.Rapoports LSVK "Harmonija"
17,11 2 Diāna Kazina Am 1987 Lausks 2013 LWB Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
17,18 3 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 Dolly V 2016 LS De Lordo Vintas S.E.Apsīte SK "Reiteri"
17,25 4 Deina Zalāne Am 2003 La Valetta 2015 LS Land Cruiser Vintas Dagnija Zalāne JK Erceni
    Pārtraukums 20 min.                  
17,52 5 Anna Nikola Pence B 2007 Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
17,59 6 Kristiāna Ramiņa Am 1999 Kadija 2013 LS Kelvins Daions Daiga Ramiņa Tukuma JSK
18,06 7 Olga Korolenko PA 1976 Ardento 2016 LWB Apriori Deriks Svens Dinsdorfs Ropažu JK
18,13 8 Jūlija Kmita PA 1980 Indigo-A.V 2017 LWB I-Improve Daions Jūlija Kmita Ropažu JK
18,20 9 Patrīcija Baranovska B 2008 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano J.F.I Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri
    Pārtraukums 20 min.                  
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/ (bērni 2007-2010.dz.g.;amatieri; “Open”)    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
18,47 1 Sofija Kaidanova B 2012 Teodor 2004 RISTAND     Julija Zaiceva Laimīgais pakavs
Paralimpiskā iejāde 
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
18,55 1 Rihards Teteris PA 1998 Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi
19,00 2 Kristiāna Kaniņa Am 1980 Adeira 2015 LS ABC Clerus Daions Gaļina Sijarke Z/S Tīraines Staļļi
19,05 3 Niklāvs Senkāns JJ 2001 Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi
    Pārtraukums 15 min.          
  Shēma Nr.1- Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/ (bērni 2007-2010.dz.g.;amatieri; “Open”)    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
19,25 1 Jasmine Martinova B 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
19,31 2 Sabīne Pastare B 2008 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
19,37 3 Daniils Košeļevs B 2008 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
19,43 4 Odrija Popele B 2007 Lambordžini 2009 Latvijas s Latvāns Bastejs Gita Zaķe Kleisti
    Pārtraukums 10 min.                  
19,59 5 Sabrina Itkina B 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
20,05 6 Hanna Mālniece B 2010 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
20,11 7 Anna Karlīna Ramiņa B 2010 Doloresa 2012 LS De Lordo Abats M.Ramiņš SK "Reiteri"
20,17 8 Anastasija Novikova OC 2002 Praga 2014 Ukr Akkord Babuin JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais pakavs

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX