Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2021 : 10-11.07.2021. LJF KAUSA 2021 IZCĪŅAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ bērniem, junioriem, jaunajiem jātniekiem, pieaugušajiem, poniju jātniekiem, amatieriem, zirgiem līdz 5 gadu un 6/7 gadu vecumam - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.6. 80 cm (Art. 238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

LJF KAUSA 2021 IZCĪŅAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ
10-11.07.2021. Kleisti, Rīga
Maršruts Nr.6 - 80 cm (Art. 238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem.  € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)
Distance 420
Laika noma 72
    Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā
1 70 Samanta Sondore 4 Calidus Cor De Lux Z 2014 Z Cartello Z Carson ASK I. Kuisele JSK Telfas 0 49.41 0 0
2 62 Annija Upīte 3 Kapeika 2014 LS Kedriks Pedro E. Žvīgule JKS Īriss 0 50.81 0 0
3 67 Šarlote Greivule 3 Royal Lily 2017 LS Rembrants Vivaldi(Lanselots) S. Barte Talsu JS 0 53.04 0 0
4 36 Elfrīda Baradovsks 3 Sir Stanwell 2002 OLD Sergeant Pepper Oldtimer E. Baradovska JSK Gongs 0 54.58 0 0
5 60 Alise Kluce 4 Antejs 2006 LS Atrejs Tormoz R. Briedis JSK Telfas 0 54.60 0 0
6 12 Amanda Emīlija Bērziņa 7 A Candy Crush 2017 LSK Argvandello - A. Beļska-Seile Z/S PRIEŽKALNI 0 54.83 0 0
7 19 Madara Rekšņa 3 Kristi Lady 2013 LS Calano II Legato HL244 L. Rekšņa JSK Morfijs 0 54.96 0 0
8 26 Jasmīna Šternberga 4 Antejs 2006 LS Atrejs Tormoz R. Briedis JSK Telfas 0 55.82 0 0
9 29 Laura Viktorija Rumberga 4 Gerda 2014 LS Grand Renesanse I. Dimitrijeva Asnates JSK 0 55.83 0 0
10 9 Stella Oše 4 Princis 2006 -     M.Ošis Eminent Sport Club & Horses 0 56.26 0 0
11 47 Adele Annija Vinerte 6 Rāfal 2015 IV Rajur Apollo I.Kligins Biedrība "Jūras zirgi" 0 58.26 0 0
12 34 Līga Pētersone 7 Nikarda 2013 LWB Neapoļ Princis SIA Princis JSK Princis 0 59.15 0 0
13 21 Marks Ulmis 4 Calidus Cor De Lux Z 2014 ZANG Cartello Z Carson ASK I. Kuisele JSK Telfas 0 59.31 0 0
14 31 Aliaksandra Klausuts 7 Chrystal 2017 LS Consensus Agrovorm's Amerigo Burtnieku ZA Burtnieku Z/A 0 59.33 0 0
15 33 Luīze Lamberte 3 Chezare 2015 LS Chevers Kadilak A.Blauberga Z/S Tīraines Staļļi 0 59.72 0 0
16 24 Elizabete Reinholde 8 Carmentos De Mar 2016 LS Carpaccio II Carson ASK A.Veidemane JJS 0 60.02 0 0
17 58 Rebeka Grīniņa 4 Vetra 2007 LT     I.Marfonova Asnates JSK 0 60.05 0 0
18 14 Sigita Gaurača 8 Perdona van't Goemanshof 2015 BWP Vigo d'Arsouilles Heartbreaker S. Gaurača AS Agrofirma Tērvete 0 60.41 0 0
19 46 Baiba Grīnberga 7 Kamene 2014 LS Kapteinis Cukurs Diriģents B.Grīnberga JSK EquiLat 0 60.59 0 0
20 41 Katrīna Štefenberga 3 Verons Diezs 2003 LS Vintas Duēls L.Štefenberga JK Erceni 0 60.88 0 0
21 49 Marta Kravale 4 Safirs 2011 LS Sapards Deriks D.Podēna ZBZ Premium Club 0 61.15 0 0
22 40 Deina Paula Dakša 4 Consuella 2015 LS Caraoki Carpaccio A.Dakša JSK Princis 0 61.21 0 0
23 63 Roze Kolomenska 3 Ciara 2010 LS Ciano Ishor E. Kolomenska Ropažu JK 0 61.89 0 0
24 72 Viktorija Afanasjeva 3 Conceta 2015 LWD Caraoki Calliano SIA Princis JSK Princis 0 62.14 0 0
25 45 Elīza Berkolde 3 Dantess 2013 TR Dancing Princ Faktor 4 Ž.Berkolde JSK EquiLat 0 62.15 0 0
26 27 Vasilisa Fomicheva 3 C Paiross 2010 LS     M.Škapare RJSK Sport de Lux 0 62.71 0 0
27 54 Anete Rozīte 4 Norena 2014 LS Neapoļ Corolla J. Rozītis Jauno Jātnieku skola 0 63.22 0 0
28 22 Aleksa Laura Kļaviņa 3 Gviana 2013 LS Gvarneri Vanders A.Freidenfelde JSK Lejnieki 0 63.42 0 0
29 65 Erīna Krūze 8 Annubis 2013 B/C B/C   K.Ansone RJSK Sport De Lux 0 63.46 0 0
30 18 Gundega Ādamsone 8 Saifo 2010 LS     P.Arne Brocēnu un Saldus JK 0 63.66 0 0
31 39 Betija Broka 4 Fortūna 2005 LWB Fabiāns Rapsis I.Kroiča Veti Active 0 63.85 0 0
32 57 Paula Agate Nīkrence 6 Raela 2007 LS Ranniks Elkar D.Kics DG Horses 0 65.42 0 0
33 4 Darja Starikova 7 Dortmunde 2015 LWB Daramis It's Me Du Mesnil I. Drikina JSK EquiLat 0 65.59 0 0
34 43 Anna Palma 8 Beatrise 2012 LS Bonoparte LV Kadilak I. Palma JK Erceni 0 65.60 0 0
35 68 Keitija Racina 7 Askaneli 2016 LS Acobat III Lear Z. Matuzale I.Zalama BET 0 65.71 0 0
36 59 Elizabete Karjuse 3 Clinker 2014 LS Colard Ishor E. Karjuss Ropažu JK 0 66.68 0 0
37 66 Aleksandra Blauberga 3 Nikole 2013 - Neapoļ Kapteinis Cukurs   JSK Princis 0 67.71 0 0
38 15 Tatjana Reznuka 1 Kleopatra 2017 OLD Nik Nak Quality Land Lover T.Reznuka Ropažu JK 0 68.68 0 0
39 17 Armands Kociņš 4 Lango 2002 LS Leitons Fans A. Vasiļjevs Ropažu JK 0 70.41 0 0
40 6 Signe Melkina 7 Adelanto 2015 LS Alfanss Dimants M. Gaujēna JSK EquiLat 0 72.25 1 1
41 55 Darja Siņukova 2 Lerikona 2012 OLD Levantos I Rufs SIA 3 Vītolu Staļļi Z/s Lielceri 0 72.91 1 1
42 37 Lauma Birzniece 7 Caira Z 2017 ZANG Cicero Z Kannan L. Birzniece Veti Active 0 73.53 1 1
43 48 Tatjana Reznuka 1 Content 2017 KWPN ,   E. Kociņa Ropažu JK 0 74.18 1 1
44 1 Keitija Racina 7 Ceszar 2016 LS Caraoki Lasino   BET 0 75.56 1 1
45 32 Anna Heislere 3 Hugo 2014 HANN   Laralee Heislere Brocēnu un Saldus JK 4 51.70 0 4
46 50 Samanta Zesere 3 Gradācija 2011 LS Gaspars Klaids A. Zesere JSK Morfijs 4 52.81 0 4
47 30 Karlīna Kvitka 6 Tinkijs Vinkijs Tonijs Triks 2008 PV Tango Bambīno A.Ozoliņa JSK Atēna 4 53.96 0 4
48 64 Elizabete Blūma 4 Lady in Black 2010 LS Lebrons Catalino I.Kondrāte JSK Īriss 4 56.80 0 4
49 61 Beatrise Krūmiņa 8 Case 2014 LS Calano II Serrano HL G.Grinberga JSK Demora 4 57.44 0 4
50 8 Elza Subre 4 Safirs 2011 LS Sapards Deriks D. Podēna ZBZ Premium Club 4 59.31 0 4
51 23 Unda Egendorfa 8 Rolsroisa 2016 LS Relaks Antonio G. Apse JSK Demora 4 60.29 0 4
52 10 Katrīna Poļakova 4 Sharon163 2006 -     A. Poļakovs Dārtes zirgi 4 60.37 0 4
53 71 Rūta Treimane 0 Lalibela 2007 LS Lord-Palaco Lemon K.Reinholde Jauno Jātnieku skola 4 60.38 0 4
54 11 Alise Upīte 4 Dervišs 2017 -     A. Brice Eminent Sport Club & Horses 4 60.88 0 4
55 42 Loreta Boka 7 Fay 2015 LS Furioso Dancing Princ G. Boka JK Erceni 4 61.27 0 4
56 3 Lisa Gvardeitseva 4 Fortūna 2005 LWB Fabiāns Rapsis I. Kroiča Veti Active 4 61.45 0 4
57 13 Marta Toropova 4 Weimāra 2007 LS Willy Moments I.Toropova Eminent Sport Club & Horses 4 61.62 0 4
58 44 Lāsma Voskoboiņikova 3 Varbūtība 2007 LS Winterwald Ako E. Jekale JSK Gongs 4 65.46 0 4
59 38 Martina Vaivara 4 Sparta 2016 LS Saimons Panda M. Vaivara Veti Active 4 69.15 0 4
60 28 Džūlija Krūmiņa 8 Continue Live 2015 LS Contatour Jp Livonija S.Kristapure RJSK Sport De Lux 4 69.64 0 4
61 7 Alise Megija Vorslava 3 Sky Dance 2012 LS SultānsL1591 Donnerbube II A.Riekstiņa-Vors JSK Mežstrazdiņi 4 69.93 0 4
62 51 Signe Melkina 7 For Agarde 2016 LS Akapulko For Edition A.Melkins JSK EquiLat 4 70.63 0 4
63 52 Anete Brice 7 Foxtrot 2017 LWB     A. Brice Eminent Sport Club & Horses 4 75.98 1 5
64 56 Gundega Ādamsone 8 Paul de Vito 2014 LS     P.Arne Brocēnu un Saldus JK 8 63.83 0 8
65 16 Sabīne Saļma 7 Monako 2010 LS Mio Ako I.Saļma JK Erceni 8 65.08 0 8
66 69 Monta Pareiza 2 Karmena 2017 LS Cedric Dream Geliuss M.Pinte Brocēnu un Saldus JK 8 84.36 4 12
67 20 Andis Vārna 1 Broš 2016 UJ Optimist Amarant A. Gaivoronska Z/s Lielceri 4 103.37 8 12
68 5 Natalija Agarkova 8 Melodija 2015 LS Madreports Austrija N.Agarkova JSK Mežstrazdiņi 12 81.56 3 15
  2 Anna Šellere 7 Cardony 2017 LS Calliano Donnerbube II G. Avika JSK Telfas       izsl.

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX