Jaunumi :

 420998/iesniegums_IZM.v3.doc (14.00 KB)

Biedrība "Latvijas Jatnieku federācija"

VRN40008023139

Juridiskā adrese: Rātupītes iela 4, Rīga, LV-1067

leflatvia@leflatvia.lv

 

Dokumenta datums ir tā elektroniskās parakstīšanas laiks

Nr.1-10/11

LR Izglītības un zinātnes ministrei

Ilgai Šuplinskai

 

LR Izglītības un zinātnes ministrijas

Valsts sekretāra vietniekam - Sporta departamenta

direktoram Edgaram Severam

 

Par treniņu nodarbību un sacensību rīkošanu Covid-19 pandēmijas laikā

 

Latvijas Jātnieku federācija (LJF) izsaka pateicību par sadarbību un atbalstu jāšanas sporta attīstības veicināšanā.

LJF izprot epidemioloģisko situāciju valstī un respektē noteiktos Covid-19 ierobežojumus. Stabilizējoties un uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, lūdzam rosināt pārskatīt noteiktos ierobežojumus jāšanas sportā, balstoties uz šī sporta veida specifiku. Lūdzam atļaut rīkot treniņu nodarbības un sacensības jāšanas manēžās un angāros, kā arī atļaut rīkot sacensības ārpus telpām, ievērojot visas nepieciešamās  epidemioloģiskās drošības prasības.

Jāšanas sporta treniņos un sacensībās sportistiem nav tiešs kontakts vienam ar otru, jāšanas manēžas un angāri ir liela izmēra, ar labu ventilāciju, kur pilnībā iespējams ievērot visus  epidemioloģiskos drošības noteikumus. Šo noteikumu ievērošanu var nodrošināt arī sacensībās ārpus telpām uz jāšanas laukumiem un apkārtējā teritorijā.

LJF ir bažīga, ka jāšanas sporta un sportistu individuālā izaugsme nākotnes skatījumā ir apdraudēta, jo pašlaik jaunā paaudze neaktīvi iesaistās šajā sporta veidā.

Bez regulāriem treniņiem un piedalīšanās sacensībās, sportisti zaudēs konkurētspēju, lai veiksmīgi startētu starptautiskajā arēnā. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, Eiropas valstīs ir atļauts rīkot treniņus un turnīrus gan manēžās, gan ārpus telpām. Atsevišķi sportisti šo iespēju izmanto un dodas uz kaimiņvalstīm, lai piedalītos gan nacionālās, gan starptautiskās sacensībās.

Uzskatām, ka nodarbošanās ar sportu, ievērojot saskaņotas  epidemioloģiskās drošības prasības, stiprina cilvēku imunitāti un veselības stāvokli.

 

Ar cieņu,

LJF prezidents                                 * paraksts                                     Agris Blaus

 

* paraksts Dokuments parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un satur laika zīmogu

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX