Sacensību grafiks :

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2021.g. (PROJEKTS)

 420922/sac.gr.2021.projekts.20.11.12.xls (30.50 KB)

 

12.11.2020.                                                                                                                                                                 Apstiprinu :
LJF prezidents                    Agris Blaus

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2021.g. (PROJEKTS)

SACENSĪBAS LATVIJĀ     STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS
Datums   Sacensību nosaukums vieta Datums Sacensību nosaukums Valsts
Janvāris
               
02.01.       02.01.    
03.01.       03.01.    
             
             
09.01.       06.-09.01. CSI4*-W Dubai (AAE)
10.01.       10.01.    
             
             
16.01.       13.-16.01. CSI4*-W Abu Dabi (AAE)
17.01.       17.01.    
             
             
23.01.       20.-23.01. CSIO5* NC Abu Dabi (AAE)
24.01.       24.01.    
             
             
30.01. * LJF Ziemas sacensības konkūrā Kleisti 30.01.    
31.01.       31.01.    
             
Februāris
               
06.02.   LJF sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 03.-06.02. CSI4*-W Abu Dabi (AAE)
07.02.       07.02.    
             
             
13.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Kleisti 10.-13.02. CSI3* Šarjah (AAE)
14.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Kleisti 14.02.    
             
             
20.02. * Latvijas Jātnieku Sporta Dienas sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 17.-20.02. CSI5*-W Šarjah (AAE)
21.02. * Latvijas Jātnieku Sporta Dienas sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 18.-21.02. CSI3*-W Krakova(Polija)
             
             
27.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Kleisti 27.02.    
28.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Kleisti 28.02.    
             
Marts
               
06.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 06.03.    
07.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 07.03.    
             
             
13.03. * LR Ziemas čempionāts  iejādē un paralimp. iejādē 1.posms Kleisti 11.-14.03. CSI3*-W LF, CSI1* Varšava (Polija)
14.03. * LR Ziemas čempionāts  iejādē un paralimp. iejādē 1.posms Kleisti 14.03.    
             
             
20.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Kleisti 20.03.    
21.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Kleisti 15.-21.03. CSI3* Arezzo (Itālija)
             
             
27.03. * LR Ziemas čempionāts  iejādē un paralimp. iejādē 2.posms Kleisti 27.03.    
28.03. * LR Ziemas čempionāts  iejādē un paralimp. iejādē 2.posms Kleisti 22.-28.03. CSI3* Arezzo (Itālija)
             
Aprīlis
               
03.04.       31.03.-05.04. CSI-W Final, CSIYH1* Gēteburga(Zviedrija)
04.04.       31.03.-05.04. CDI-W Final Gēteburga(Zviedrija)
             
             
10.04.       10.04.    
11.04.       11.04.    
             
             
17.04.   LJF sacensības iejādē un paralimp.iejādē Kleisti 17.04.    
18.04.       18.04.    
             
             
24.04.       23.-24.04. CDI3*; CDi2*; CDIY;CDIJ;CDICh-A;CDIP Zakržova (Polija)
25.04.   Salaspils kauss Salaspils 25.04.    
             
Maijs
               
01.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 29.04.-02.05. CSI2*; CSIYH1*; CSIJ-A; CSICj-A Boguslovice(Polija)
02.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 02.05.    
             
        05.-09.05. CSI5* Tropeza (Francija)
08.05. * LJF kauss iejādē un paralimp. iejādē 1.posms Kleisti 05.-09.05. CSI2*; CSI1*; CSIYH1*;CSIU26-A Kunkiai (Lietuva)
09.05.       07.-09.05. CAI3*; CAI2*;CAI1* Boguslovice(Polija)
             
             
15.05.       12.-16.05. CSI2*-W; CSI1*; CSIYH1* Kunkiai (Lietuva)
16.05.       12.-16.05. CSI4*  
             
             
22.05.   LJF sacensības iejādē un paralimp.iejādē Kleisti 19.-23.05. CDI2*; CDI-W; CDIYH; CDIJ; CDICh-B; CDIP Kunkiai (Lietuva)
23.05.       20.-23.05. CSI1*; CSIAm-A Kunkiai (Lietuva)
             
             
29.05. * Durbes kauss  konkūrā Durbes nov. 27.-30.05. CSI1*; CSIAm-A; CSIYH1* Kunkiai (Lietuva)
30.05.       26.-30.05. CDI2*; CDI-W;CDIYH; CDIJ; CDICh-B;CDIP Kunkiai (Lietuva)
             
Jūnijs
               
05.06. * LJF kauss iejādē un paralimp. iejādē 2.posms Kleisti 03.-06.06. CSI4*; CSI1*;CSIYH1*; CSIU25-A Poznaņa(Polija)
06.06.       04.-06.06. CSI2*;CSIYH1*;  Pērnava (Igaunija)
        03.-06.06. CAI2*-H4 Poznaņa (Polija)
             
12.06. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 04.-13.06. CAI2*; CAI1* Pērnava (Igaunija)
13.06. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 04.-13.06. CDI2*; CDI-W;CDIYH; CDIJ; CDIY; CDICh-A Pērnava (Igaunija)
             
             
19.06.       17.-20.06. CDI2*-W; CSIYH1; CSIJ-B; CSICh-B Maskava(Krievija)
20.06.       17.-20.06. CSIO5*-NC EUD1 Sopota (Polija)
             
             
26.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 26.-27.06. CAI2* Olustvere (igaunija)
27.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 27.06.    
             
Jūlijs
               
03.07.   LJF sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 30.06.-04.07. CSI1*; CSIY-B; CSIj-B; CSICh-B; CSIP Upaja (Somija)
04.07.       30.06.-04.07. CDI3*; CDIY;CDIJ; CDICh-A; CDIP;CDIU25 Upaja Somija)
        30.06.-04.07. CSI2*-W; CSIYH1* St.Pēterburga(Krievija)
             
10.07. * LR Nacionālais čempionāts konkūrā Kleisti 08.-11.07. CSIO3*-W-NC EEF SF; CSIYH1* Budapešta(Ungārija)
11.07. * LR Nacionālais čempionāts konkūrā Kleisti 07.-11.07. CSI3* Herzlake (Vācija)
             
             
17.07.       17.07.    
18.07.       15.-18.07. CDI2*; CDIY;CDIJ; CDICh-A Maskava(Krievija)
           
             
24.07. * LR Nacionālais čempionāts iejādē un paralimp.iejādē Kleisti 22.-25.07. CDI3* Jarvenpa(Somija)
25.07. * LR Nacionālais čempionāts iejādē un paralimp.iejādē Kleisti 22.-25.07. CSIO4*-NC EEF Final Varšava (Polija)
        23.07.-08.08. Olympic Games Tokyo (Japāna)
             
31.07.       31.07.    
Augusts
01.08.         01.08.    
             
             
07.08. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 05.-08.08. CAI3*;CAI2*; CAI1* Ptakovice(Polija)
08.08. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 08.08.    
             
             
14.08. * LJF kauss iejādē un paralimp. Iejādē 3.posms Kleisti 14.08.    
14.08. * Tukuma JSK sacensības Tukums 15.08.    
             
             
19.-22.08. * PK posms CSI2*-W, CSIYH1* - Riga Kleisti 19.-22.08. CSI2*-W; CSYH1* Rīga(Latvija)
             
             
             
28.08.       28.08.    
29.08.       25.-29.08. CH-EU-YJCh-A Lamott2(Francija)
             
Septembris
               
04.09. * Latvijas Jātnieku Sporta Dienas sacensības konkūrā Kleisti 23.08.-05.09. CH-EU-A 4 Budapešta(Ungārija)
05.09. * Latvijas Jātnieku Sporta Dienas sacensības konkūrā Kleisti 05.09.    
             
             
11.09. * Latvijas Jātnieku Sporta Dienas sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 11.-12.09. CAI2* Pērnava(igaunija)
12.09. * Latvijas Jātnieku Sporta Dienas sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 12.09.    
             
             
18.09. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 18.09.    
19.09. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 19.09.    
             
             
25.09. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 23.-26.09. CSI2* Jarvenpa (Somija)
26.09.       26.09.    
             
Oktobris
               
02.10.       01.-03.10. CSI2*-W; CSI1*; CSIYH1* Tallina (Igaunija)
03.10.       01.-03.10. CDI-W Tallina (Igaunija)
             
             
09.10.   LJF sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 07.-10.10. CSI2*-W; CSIYH1* Šauļi (Lietuva)
10.10.       07.-10.10. CSI2*; CSIYH1* Vroclava (Polija)
             
             
16.10.       16.10.    
17.10.       13.-17.10. CDI3*; CDI2*; CDI-W; CDIY; CDIJ Ratomka(Baltkrievija)
             
             
23.10. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 21.-24.10. CSI5*-W Helsinki(Somija)
24.10. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 21.-24.10. CDI2*; CDI-W; CDIY;CDIJ; CDICh-A;CDIP Zakržova(Polija)
             
             
30.10.       30.10.    
31.10.       28.-31.10. CSI2; CSIYH1* Mihalovice(Polija)
             
Novembris
               
06.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 06.11.    
07.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 07.11.    
             
             
13.11.   LJF sacensības iejādē un paralimp.iejādē Kleisti 13.11.    
14.11.       11.-14.11. CSI3*-W; CSI1* Varšava (Polija)
             
             
20.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 20.11.    
21.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 21.11.    
             
             
27.11. * LJF Rudens sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 27.11.    
28.11.       28.11.    
             
Decembris
               
04.12.       04.12.    
05.12.       05.12.    
             
             
11.12.       11.12.    
12.12.       09.-12.12. CSI4*-W; CSI1*; CSIYH1* Poznaņa (Polija)
             
             
18.12.       18.12.    
19.12.       19.12.    
             
             
25.12.       25.12.    
26.12.       26.12.    
             
*  - ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks — 2021
 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX