Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 19.09.2020. LJF KAUSS IEJĀDĒ 2020 – 3.posms - Kleisti, Rīga :

kopvērtējums

 
LJF kauss iejādē 2020
      kopvērtējums    
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs I posms II posms III posms Kopā:
Lielais aplis        
1 Terēze Rozenberga Kivi Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 67,010 72,292 66,486 139,302
2 Elza Zaķe A Splash Of Class SIA Laksta JSK Drostalas 64,412 69,750 62,899 134,162
Vidējais aplis        
1 Olga Šakurova Ester S. Šakurovs RJSK 0,000 74,250 68,333 142,583
2 Agnese Rozīte Funky Andis Kukainis JSK Temperaments 0,000 69,750 69,314 139,064
3 Jeļena Tretjakova Idaļgo J.Tretjakova LSVK "Harmonija" 64,951 67,333 64,020 132,284
Mazais aplis        
1 Airisa Penele Latoki Secret Airisa Penele Z/s Lielceri 67,304 0,000 69,069 136,373
2 Tatjana Maļikova Salano R.Ruķeris RJSK 64,706 68,083 67,157 135,240
3 Sergejs Šakurovs LCC Manhattan I. Sorokina RJSK 64,804 68,458 0,000 133,262
4 Ilva  JJ Lazdiņa  Flamenco A.Mainiece LSVK "Harmonija" 65,294 66,833 65,735 132,568
5 Kristiāna Politere Glāsma LLU LLU 63,245 64,417 0,000 127,662
6 Jūlija Kmita Lazzam Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs 62,990 64,458 0,000 127,448
7 Ieva Renāte JJ Pētersone  Karlo I.Renāte Pētersone JSB "Lagoss Dressage" 63,039 0,000 62,647 125,686
8 Elza Alma JJ Graumane  Loredo E.A. Graumane Z/s Lielceri 57,951 65,042 0,000 122,993
Shēma III
1 Airisa Penele Quince Airisa Penele Z/s Lielceri 0,000 72,542 70,354 142,896
2 Linda Josta Baily Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 69,778 68,833 69,545 139,323
3 Aleksandra J Sīle Lauren E.Sīle Rīgas JSK 69,111 69,208 0,000 138,319
4 Elza Zaķe Wind's Caroline   JSK Drostalas 66,000 69,125 67,071 136,196
5 Dominika J Lela Lord Rubinstein A.Muravskis Rīgas JSK 66,889 68,833 66,717 135,722
6 Dina Endziņa Camelot Dina Endziņa JSK Temperaments 67,056 67,833 65,556 134,889
7 Kristiāna Politere Lupe SIA"HM Agro" LLU 66,278 67,167 66,869 134,036
8 Terēze Rozenberga Fresno FW Oksana Žguna JSK Mežstrazdiņi 65,556 67,792 65,000 133,348
9 Gunita Šumska-Žagata Dustinov V G.Šumska-Žagata Z/s Lielceri 66,056 0,000 66,263 132,319
10 Diana Suvorova Cardello Aleksandrs Oskins LSVK "Harmonija" 66,056 66,208 0,000 132,264
11 Sintija Elizabete J Apsīte Rhadamanthus S.Dombrovska SK "Reiteri" 69,778 61,958 0,000 131,736
12 Sanita Auniņa Lambordžini Gita Zaķe JSS Kleisti 65,056 66,208 64,242 131,264
13 Anda B Cukermane Roxandra Antra Cukermane GREEN HORSE 62,722 65,500 63,636 129,136
14 Letīcija J Politere Laso LLU LLU 65,000 63,958 63,889 128,958
15 Anna Marija Romašečkina Lola A.M.Romašečkina RJSK 0,000 61,875 62,980 124,855
  Dominika J Lela Rikardo A.Muravskis Rīgas JSK 64,111 68,208 66,313 134,521
  Dominika J Lela Radamira J.Savickis Rīgas JSK 0,000 68,333 64,798 133,131
  Linda Josta Melbourne Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 66,444 66,875 0,000 133,319
  Letīcija J Politere Kalando SIA "HM Agro" LLU 65,889 64,792 65,505 131,394
  Linda Josta Revenance Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 68,611 0,000 0,000 68,611
Shēma II AM
1 Ennī Žuka Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 64,259 66,438 66,667 133,105
2 Katarīna Molla Lukass Markuss Helmuts Moll Z/S Tīraines Staļļi 64,259 65,688 64,352 130,040
3 Jelena Petrova Radiante SG Jelena Petrova Erceni 0,000 64,125 62,963 127,088
4 Aiga Marčenoka Radimants A.Marčenoka JSK "Reiteri" 63,796 59,063 62,870 126,666
Shēma II OC        
1 Elza Zaķe Lusilla Rūta Roze JSK Drostalas 67,593 69,125 0,000 136,718
2 Sintija Elizabete Apsīte Dalino Aija Rutka SK "Reiteri" 66,667 69,688 0,000 136,355
3 Anda (B) Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 66,667 63,625 65,185 131,852
4 Ance Koškina Abula LLU LLU 66,111 65,438 0,000 131,549
5 Everita Daubure Gadriela A.Mangale LSVK "Harmonija" 63,981 66,938 63,519 130,919
6 Karina Ivancova Argos N.Uvarova Rīgas JSK 62,870 60,750 0,000 123,620
7 Sofija (B) Sviridenkova Timpex Canyon M.Žagata z/s Ekvi 59,222 59,938 0,000 119,160
Shēma I bērni        
1 Sofija Tarasova Camerons Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage" 66,125 66,875 66,983 133,858
2 Ksenija Andrejeva Hiltons LJF RJSK 65,500 63,339 65,948 131,448
3 Viktorija Reinholde Abula LLU LLU 63,750 63,036 65,172 128,922
4 Nikola Pence Gvineta A.Mangale RJSK 63,250 63,750 62,069 127,000
5 Anete Ance Berkmane Landess Dārtes zirgi Dārtes zirgi 62,250 61,607 0,000 123,857
6 Anna Karlīna Ramiņa Doloresa S.Dombrovska SK "Reiteri" 59,625 61,875 0,000 121,500
Shēma I OC        
1 Ieva Renāte Pētersone Graciuss G. Vīnavs JSB "Lagoss Dressage" 0,000 68,482 69,828 138,310
2 Terēze Rozenberga Rostoka Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 67,875 0,000 68,707 136,582
3 Jeļizaveta Vaščenkova Leģions LLU LLU 67,625 62,411 66,983 134,608
4 Viktorija Cudzanovska Abula LLU LLU 66,000 63,929 0,000 129,929
5 Gunita Berkmane Clea Natālija Austere Dārtes zirgi 64,500 0,000 65,172 129,672
6 Gerda Madara Ziemele Glamur Kristīna Rozīte JSB "Lagoss Dressage" 0,000 67,500 62,155 129,655
7 Jeļizaveta Sorokina Hiltons LJF RJSK 65,250 61,161 0,000 126,411
8 Līva Pūre Voda Līva Pūre JSK Princis 0,000 56,071 59,138 115,209
  Gunita Berkmane Landess Dārtes zirgi Dārtes zirgi 67,750 65,536 66,552 134,302
 
Shēma I AM        
1 Raina Šmelde Cloud Dancer Laima Eihmane JSK "Reiteri" 66,500 68,304 67,155 135,459
2 Daiga Grāvīte Quenotte Daiga Grāvīte Z/s Lielceri 64,750 0,000 67,155 131,905
3 Ieva Haitova Leģions LLU LLU 0,000 65,446 65,517 130,963
4 Olga Kiričenko Don Dàmian O. Kiričenko JSK Kriķi 63,750 0,000 65,517 129,267
5 Justīne Vārpa Dark Double Dee J.Vārpa RJSK 66,000 0,000 60,776 126,776
6 Kristiāna Kaniņa Kanāda Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 64,250 60,982 0,000 125,232
Jaunzirgi - 4.g.v.
1 Kristiāna Ramiņa Rochero D.Ramiņa Tukuma JSK 0,000 76,200 68,600 144,800
2 Sintija Elizabete Apsīte Dolly V S.E.Apsīte SK "Reiteri" 67,200 0,000 70,000 137,200
3 Linda Josta Angelo Irīna Toropova JSK Royal Sport 62,200 66,000 64,000 130,000
Jaunzirgi - 5.g.v.
1 Aleksandra Sīle Darling Boy E.Sīle Rīgas JSK 69,000 69,200 0,000 138,200
2 Everita Daubure Russian Gold D.Druva-Krūte LSVK "Harmonija" 71,400 64,000 66,400 137,800
5 Daiga Grāvīte Quenotte Daiga Grāvīte Z/s Lielceri 0,000 65,600 68,200 133,800
6 Justīne Vārpa Dark Double Dee J.Vārpa RJSK 0,000 62,200 64,600 126,800
Jaunzirgi - 6.g.v.
1 Olga Korolenko Grindeks Ellada Kazašvilli Ropažu jātnieku klubs 76,600 82,600 76,000 159,200
2 Iveta Daubure Kali Deila A.Mangale LSVK "Harmonija" 68,200 67,200 62,800 135,400

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX