Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 13.09.2020. SALASPILS KAUSS 2020 - “JSK EquiLat”, Piķurgās, Salaspils :

Maršruts Nr.2 - Šķēršļu augstums 60 cm, maršruts bez laika ievērošanas (Art.238.1.1.), bez ierobežojumiem

SALASPILS KAUSS 2020
13.09.2020. “JSK EquiLat”, Piķurgās, Salaspils  
Maršruts Nr.2 - Šķēršļu augstums 60 cm, maršruts bez laika ievērošanas (Art.238.1.1.), bez ierobežojumiem
Nr. Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.P. Laiks
1 Laura Piļāne 8 Raindrop On Rose 2014 LV Rememberme-Remo Gess II Ieva Korna-Piļāne Agates Sports 0 46,94
1 Liene Čeika 4 Palladium 2012 LS Paparaci Bembijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK 0 47,19
1 Elīna Vaskāne   Kimberlija 2014 LS Consilio Et Prudentia Rantjē A. Blauberga Tīraines staļļi 0 49,10
1 Elīza Suhorukovs 3 Alens 2008 LS Armani Le Cowando Anita Blauberga Rāmavas Muižas stallis 0 50,69
1 Elizabete Blūme 4 Perkin's Lady 2015 LS Perkins Power Capučino Edīte Žvīgule JSK Īriss 0 51,22
1 Šarlina Matuzone 4 Leksuss 2006 LS Lagerfeld Rufijs Mārīte Škapare Lejnieku JSK 0 52,03
1 Marija Kiričenko 6 Efekts 2009 PV Eho Eho A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 0 52,18
1 Sofija Soldatenko 6 Hugo 2011 PV - - Anna Stafecka Tīraines stalli 0 53,15
1 Liāna Dukāte 3 Rocky 2016 LS Rituāls Passi Tamāra Samuševa JSK Gaita Vecumnieki 0 53,75
1 Aleksandra Rusiņa 4 Hugo 2011 PV - - Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 0 54,91
1 Natalija Agarkova 8 Melodija 2015 LV Madreports   Natalija Agarkova Mežstrazdiņi 0 55,37
1 Sofija Baikulova 4 Rīgas Relikvija 2014 LV Rememberme-Remo Liedags A.Šteinberga Agates Sports 0 55,44
1 Aleksandra Zumente 3 La Gaultier 2016 KWPN Gaultier VDL Glennridge I. Zumente Sport De Lux 0 55,95
1 Zane Adiene 7 Alsu 2009 LS Ado Sedans Maruta Saudorga JSK Gaita Vecumnieki 0 56,81
1 Denīze Hazane 3 Queen A 2015 LS Saltatoruss Matriks MonReCor SIA"V un partneri" 0 57,13
1 Baiba Grīnberga 7 Kamene 2014 LS Kapteinis Cukurs Diriģents Baiba Grīnberga JSK EquiLat 0 57,59
1 Rūta Gabrāne   Lola           JSK EquiLat 0 57,78
1 Elīza Berkolde 3 Dantess 2013 TR Dancing Princ Faktor 4 Žanna Berkolde JSK EquiLat 0 57,99
1 Poļina Obrazeja 6 Mambo 2014 -     Anna Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 0 59,50
1 Evelīna Piroga 5 Zibens Makvīns 2009 POK     Edīte Vāgnere JSK Īriss 0 62,54
1 Nikola Trautmane 4 Mišela 2006 LS Mio Apollo Aija Freidenfelde JSK Lejnieki 0 63,50
2 Maija Dāvidsone 0 Lagūna 2001 LV Legato Gvidons Hans Herbst Z/A Kalēji 2 68,03
3 Iveta Putka 0 Rowley 2016 -     A.Brice Eminent Sport Club & Horses 4 50,81
4 Alise Kluce 4 Forchetta 2015 LS Fumo Twirre Mp Centuryo Z/S "Zvaigznītes" JSK"Telfas" 4 51,09
5 Paula Vitauska 4 Lee Roy 2013 -     K.K.Zariņa JSK Lejnieki 4 51,63
6 Līva Pūre 3 Voda 2014 - Fredis Star Wolkenstein II Līva Pūre JSK Princis 4 51,88
7 Marta Račkovska 0 Rikijs 2015 LS Sapards Saldo - Tukuma JSK 4 52,15
8 Jekaterina Bule 1 Klinta 2005 Latvijas Calliano   Ieva Kondrāte JSK Īris 4 52,19
9 Krista Bušere 1 Capelle 2009 Latvijas s Captain Zeb-Element ZV1 Guntars Sūniņš JSK Zāgkalni 4 55,31
10 Diāna Ņikitina 8 Lady in Black 2010 LS Lebrons Catalino Ieva Rauzāne JSK Īriss 4 55,85
11 Luīze Lamberte 4 Chezare 2015 Latvijas s Chevers Kadilak Anita Blauberga Z/S Tīraines Staļļi 4 56,41
12 Žanna Metus 7 Wirbelwind 2016 - Sunyboy Carlos DZ Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 4 56,97
13 Justīne Treija   Peach boy           Z/S Tīraines Staļļi 4 58,72
14 Marta Toropova 4 Lego 2009 LWB     A.Potošova JSK Eminent Sport 4 59,59
15 Katerina Truhanova 1 Armis 2012 -       JSK Ride and jump 4 59,60
16 Gabriela Dora Žuromska 5 Eiro 2004 POK Eho Ahpel 434 Andris Bušs JSK Īriss 5 66,97
17 Vlada Fedorčenko 7 Poledora 2014 Latvijas s Poju Lakmuss Vlada Fedorčenko JSK EquiLat 6 69,94
18 Anna Fromane 4 Kakao 2013 LS Kadilak Calano II B.Bļodniece Tīraines staļļi 7 73,71
19 Laura Sarvuta 0 Kolsteins Obolensky 2010 Welsa Kooijuster Samme Pitchwood Moonshine L. Sarvuta JSK EquiLat 7 73,84
20 Linda Pilpe 2 I Dynamite van de Koetsiershoeve 2013 KWPN Denzel V'T Meulenhof Elegant A. Vasiļjevs "Golden Equestrian Club" 7 74,78
21 Grēta Zālīte 4 Meredith 2011 PL Imequyl Dukat H.Vaivade JSS Kleisti 8 55,19
a/k Luīze Lamberte 4 Chezare 2015 Latvijas s Chevers Kadilak Anita Blauberga Z/S Tīraines Staļļi 8 55,62
22 Anastasija Smirnova 7 KALĒNA 2010 LS Carleone Don Weltmeyer M Škapare Sport De Lux 8 56,75
23 Alise Megija Vorslava 3 Sky Dance 2012 Latvijas s SultānsL1591 Donnerbube II Agija Riekstiņa-Vors Mežstrazdiņi 8 78,69
24 Līga Krūmiņa 8 Cortez 2016 LS Carpaccio II Tormoz Līga Krūmiņa JSK Atēna 11 73,06
25 Hella Grundule 0 Bono 2015 LS Bijūnas Sapards H.Grundule Tukuma JSK 13 80,25
a/k Nikola Svilenoka 5 Lakijs 2010 PV Lemdoro Bambino SIA JK Mežezeri JK Mežezeri 19 106,06
  Gabriela Hehta 6 Livonija 2005 -     Edīte Žvīgule JSK Īriss izsl  
  Megija Sirsniņa 6 Livonija 2005 -     Edīte Žvīgule JSK Īriss izsl  
  Ruta Dauškane 8 Rivēra 2007 LS Salana-Radiants Romāno Ruta Dauškane JSK EquiLat izsl  
  Anna Krūmiņa 4 Zīdars 2015 LV Zibens Diamondo A.Šteinberga Agates Sports izsl  
  Aleksandra Zumente 3 La Gaultier 2016 KWPN Gaultier VDL Glennridge I. Zumente Sport De Lux izsl  
  Nikola Svilenoka 5 Lakijs 2010 PV Lemdoro Bambino SIA JK Mežezeri JK Mežezeri izsl.  
  Anna Krūmiņa 4 Zīdars 2015 LV Zibens Diamondo A.Šteinberga Agates Sports izsl.  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX