Rezultāti : PAJŪGU BRAUKŠANA : PAJŪGU BRAUKŠANA 2020 :

15-16.08.2020. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ “Balvi 2020” - “Kapulejas”, Tilžas pag., Balvu nov.

 420752/Balvi 2020 KOMB MARAT kopejie rezultati.xlsx (118.91 KB)

 

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ
“Balvi 2020”
15.-16.08.2020. "Kapulejas", Tilžas pagasts,Balvu novads
  Kombinētā maratona kopējie rezultāti
  

Seniori
Distances garums: 710m, ātrums 240m/min Atļautais laiks 177.5sek                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Vieta Braucējs Palīgs Zirgs/i Biedrība Kategorija/ Līmenis/Klase 1. dienas rezultāts 2. dienas rezultāts Kopā
1 Anita Tašiņa Zigmunds Tašiņš MOKKA Laimes zeme seniori / 3* / H1 136,50 136,32 272,82
2 Sindija Alksne Anna Rijniece INDIGO Laimes zeme seniori / 3* / H1 163,28 165,13 328,41
3 Loreta Aleksejeva Laima Hamitova MENESS Kanu atvars seniori / 3* / H1 177,70 154,65 332,35
4 Santa Berga Māris Bergs SILUETS EquiLat seniori / 3* / H1 176,12 164,59 340,71
5 Santa Berga Māris Bergs TALISMANS EquiLat seniori / 3* / H1 184,48 161,97 346,45
6 Laima Hamitova Loreta Aleksejeva MENESS Kanu atvars seniori / 3* / H1 178,82 168,81 347,63
7 Renāte Spirģe Kitija Motte GAMBIJA Zirgi cilvēkiem seniori / 3* / H1 186,42 171,25 357,67
8 Rudite Zelča Loreta Aleksejeva SARMATS Sudraba pakavi seniori / 3* / H1 189,97 173,25 363,22
9 Anna Rijniece Sindija Alksne INDIGO Laimes zeme seniori / 3* / H1 200,20 176,25 376,45
10 Inese Titmane Kārlis Kikuts FERGO Gongs seniori / 3* / H1 209,23 181,63 390,86
11 Agrita Prole Māris Bergs SILUETS Sudraba pakavi seniori / 3* / H1 202,34 204,87 407,21
12 Agrita Prole Vita Zuša SAIPO Sudraba pakavi seniori / 3* / H1 248,47 191,38 439,85
13 Kitija Motte Renāte Spirģe GAMBIJA Zirgi cilvēkiem seniori / 3* / H1 219,73 220,25 439,98
14 Intars Molodcovs Loreta Aleksejeva SARMATS Sudraba pakavi seniori / 3* / H1 253,42 234,72 488,14
15 Ieva Koškina Vita Zuša SAIPO Sudraba pakavi seniori / 3* / H1 359,66 203,80 563,46
                 
1 Renāte Spirģe Andris Spirģis BRENCIS Zirgi cilvēkiem seniori / 3* / P1 153,64 150,05 303,69
2 Sintija Varnovska Renāte Spirģe BRENCIS Kanu atvars seniori / 3* / P1 185,12 168,40 353,52
Tiesnešu kolēģijas priekšsēdētāja Māra Lūkina: 

  

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ
“Balvi 2020”
15.-16.08.2020. "Kapulejas", Tilžas pagasts,Balvu novads
 
Kombinētā maratona kopējie rezultāti

Berni, Jaaunzirgi
Distances garums: 600m, Ātrums: 230m/min Atļautais laiks: 156.5sek                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

            1. diena 2.diena
Vieta Braucējs Palīgs Zirgs/i Kategorija/ Līmenis/Klase Biedrība SP Gāztie konusi Laiks (sek.) SP Gāztie konusi Laiks (sek.) Kopā SP
1 Karlina Monika Ulme Anita Tašiņa MOKKA bērni / 2* / H1   Laimes zeme 0,00 0,00 114,77 3,00 1,00 118,03 3,00
2 Karlina Kvitka Aiga Ozoliņa Tinkijs Vinkijs Tonijs Triks bērni / 2* / P1 Atēna 3,00 1,00 141,60 6,00 2,00 120,47 9,00
3 Karlina Monika Ulme Anita Tašiņa FERGO bērni / 2* / H1 Laimes zeme 3,00 1,00 146,78 6,00 2,00 130,47 9,00
4 Karlīna Kvitka Aiga Ozoliņa MIMI bērni / 2* / P1 Atēna 6,00 2,00 123,25 6,00 2,00 117,03 12,00
5 Evita Prole Agrita Prole SIDRABS bērni / 2* / H1 Sudraba pakavi 4,74 1,00 160,00 12,00 4,00 150,16 16,74
                         
1 Anita Tašiņa Zigmunds Tašiņš DAVANA   jaunzirgi / 2* / H1 Laimes zeme 0,00 0,00 111,35 3,00 1,00 111,53 3,00
2 Dzintra Bluma Laima Hamitova KURŠIS jaunzirgi / 2* / P1 Kanu atvars 6,00 2,00 130,20 3,00 1,00 134,87 9,00
Tiesnešu kolēģijas priekšsēdētāja Māra Lūkina: 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX