Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 15.08.2020. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma No.1

 

LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

     

REZULTĀTU   PROTOKOLS

             
                Tiesnesis C Diana Suvorova
15.08.20. SC "Kleisti", Rīgā           Tiesnesis E Sandra Karisa
                             
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta E % vieta
  Shēma No.1-Preliminary Competition Children Test B (2020) (bērni 2005-2008.dz.g.; amatieri ; “Open”), laukums 20x60m                  
1 Ksenija Andrejeva Hiltons LJF RJSK 172,5 61,607 2 183,0 65,357 1   355,5 63,482
2 Nikola Pence Gvineta A.Mangale RJSK 169,0 60,357 3 181,0 64,643 2   350,0 62,500
3 Jeļizaveta Sorokina Hiltons LJF RJSK 173,0 61,786 1 176,0 62,857 3   349,0 62,321
  Shēma No.1-Preliminary Competition Children Test A (2020) (bērni 2005-2008.dz.g.; “Open”), laukums 20x60m                  
1 Anita Lapina Deichfee I.Ivančika Mežstrazdiņi 137,5 68,750 1 138,0 69,000 1   275,5 68,875
2 Elina Rubene Lenn'Art Nataļja Stepanova GKSPORT 132,5 66,250 3 136,5 68,250 2   269,0 67,250
3 Daiga Gavere Felicita A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 132,5 66,250 3 136,0 68,000 3   268,5 67,125
4 Deina Zalāne La Valetta Dagnija Zalāne JK Erceni 131,0 65,500 5 134,5 67,250 4   265,5 66,375
5 Andriana Ivančika Deichfee I.Ivančika Mežstrazdiņi 131,0 65,500 5 134,5 67,250 4   265,5 66,375
6 Līva Pūre Nordens Sanita Veite JSK Princis 133,0 66,500 2 132,5 66,250 7   265,5 66,375
7 Jekaterina Zeigliša Gadriela A.Mangale RJSK 128,5 64,250 8 133,0 66,500 6   261,5 65,375
8 Daria Tikhomirova Lebrons Irina Andrusa Tiraines stalli 128,5 64,250 8 131,5 65,750 8   260,0 65,000
9 Iveta Ivančika Constanza Corazon I.Ivančika Mežstrazdiņi 131,0 65,500 5 128,5 64,250 11   259,5 64,875
10 Andra Balule Gottenperle Baiba Grīvīte ALJK 127,5 63,750 10 131,5 65,750 8   259,0 64,750
11 Līva Pūre Voda Līva Pūre JSK Princis 126,5 63,250 11 128,5 64,250 11   255,0 63,750
12 Jeļizaveta Jegorova Doma Antra Cukermane GREEN HORSE 125,5 62,750 13 129,0 64,500 10   254,5 63,625
13 Sindija Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 123,5 61,750 17 127,5 63,750 13   251,0 62,750
14 Anna Karlīna Ramiņa Doloresa S.Dombrovska SK "Reiteri" 126,0 63,000 12 125,0 62,500 16   251,0 62,750
15 Irina Brūniņa Gvineta A.Mangale RJSK 125,0 62,500 15 125,5 62,750 14   250,5 62,625
16 Dina Lukša Pasifikss Dina Lukša JSK Temperaments 125,5 62,750 13 125,0 62,500 16   250,5 62,625
17 Jevgēnija Kozlova Kevin Flait J.Kozlova JSK Drostalas 124,0 62,000 16 125,5 62,750 14   249,5 62,375
18 Alise Muižniece Lebrons Irina Andrusa Z/S Tīraines Staļļi 122,0 61,000 18 121,5 60,750 18   243,5 60,875
19 Beatrise Rendeniece Gvineta A.Mangale RJSK 121,5 60,750 19 119,5 59,750 19   241,0 60,250
20 Antoņina Skudra Golden Dragon A.Skudra Drostales 105,5 52,750 20 117,0 58,500 20 1 222,5 55,625
                       
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina        

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX