Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 15.08.2020. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Juniors, Shēma No.3

LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

   

REZULTĀTU   PROTOKOLS

   
                Tiesnesis C Ginta Vilde
15.08.20. SC "Kleisti", Rīgā           Tiesnesis E Natalija Šakurova
                     
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
С % vieta E % vieta
Juniors   Brīvās izvēles programma                   
1 Gunita Šumska-Žagata Dustinov V Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri 262,0 65,500 1 265,5 66,375 1   527,5 65,938
Mazā balva (2018)
1 Tatjana Maļikova Salano Raimonds Ruķeris Rīgas JSK 226,5 66,618 1 230,5 67,794 2   457,0 67,206
2 Sergejs Šakurovs LCC Manhattan S. Šakurovs RJSK 215,5 63,382 3 232,5 68,382 1   448,0 65,882
3 Ilva Lazdiņa Flamenco A.Mainiece LSVK "Harmonija" 219,0 64,412 2 225,0 66,176 3   444,0 65,294
4 Sintija Elizabete Apsīte Rhadamanthus S.Dombrovska SK "Reiteri" 215,0 63,235 4 212,0 62,353 5   427,0 62,794
5 Jūlija Kmita Lazzam Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs 205,0 60,294 5 217,5 63,971 4   422,5 62,132
6 Margarita  Tila Lando Jūlija Zaiceva RJSK 185,5 54,559 6 194,5 57,206 6   380,0 55,882
                             
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta E % vieta
Shēma No.3 Team Competition Test – Juniors            (2018)
1 Dominika Lela Lord Rubinstein A.Muravskis Rīgas JSK 214,5 65,000 1 216,5 65,606 1   431,0 65,303
2 Dominika Lela Radamira   Rīgas JSK 213,0 64,545 3 216,0 65,455 2   429,0 65,000
3 Sanita Auniņa Lambordžini Gita Zaķe JSS Kleisti 214,0 64,848 2 209,5 63,485 5   423,5 64,167
4 Dominika Lela Rikardo   Rīgas JSK 207,5 62,879 5 214,0 64,848 3   421,5 63,864
5 Loreta Neško Pajero Antra Cukermane GREEN HORSE 210,5 63,788 4 207,5 62,879 6   418,0 63,333
6 Everita Daubure Lemann A.Mangale LSVK "Harmonija" 201,5 61,061 6 214,0 64,848 3   415,5 62,955
Shēma No.3-Preliminary Competition  Test Juniors (2018)                  
1 Sintija Elizabete Apsīte Day Star S.Dombrovska SK "Reiteri" 197,0 65,667 1 196,5 65,500 1   393,5 65,583
                   
                   
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX