juniori līdz 18.g.v. un jaunie jātnieki līdz 21 g.v.
LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2020
8-9.08.2020. Kleisti, Rīga
KOPVĒRTĒJUMS
Piedalās juniori līdz 18.g.v. un jaunie jātnieki līdz 21 g.v.
Vārds
Uzvārds
Gr.
Zirga vārds
Dz. gads
Šķirne
Tēvs
Mātes tēvs
Zirga īpašnieks
Komanda
M-ts 5
M-ts 13
Kopā
1
Amanda
Zariņa
3
Clea
2013
LS
Calano II
Legato
S. Zariņa
JSK EquiLat
12
25
37
2
Laura
Skuja
3
Centebo
2009
LS
Centuryo
Bold Indian
D.Nikuļceva
JSK Atēna
16
16
32
3
Tīna
Dreimane
3
Luis
2007
LWB
Liberato H
Hamlets
N. Dreimane
JJSK Meždruvas
18
14
32
4
Magdalēna
Pildere
3
Kamilla
2013
LATV
Kelvins
M.Pilders
JSK Zāgkalni
4
21
25
5
Laura Luīze
Leinerte
3
Alibi
2005
LS
Aromāts
Gvidons
D.Ozols
RJSK
25
25
6
Sabīne
Siliņa
2
Kalgari
2000
Lat
J.Mežnieks
Mežstrazdiņi
21
21
7
Kitija
Bilinska
3
Nilla
2010
LS
Neapoļ
Leuthen I
E.Bilinskis
JJSK Meždruvas
8
12
20
8
Kārlis
Lipšāns
3
Colibri
2011
LS
Calliano
Bleisbergs Liwius
M.Opmane
Z/s Lielceri
10
10
20
9
Liāna
Mełnikova
3
Rigonda
2010
LS
Royaldik
Donnerbube II
I.Melnikova
RJSK Sport de Lux
18
18
10
Beatrise
Kisiela
3
Unbelievable Z
2012
ZANG
Untouched
Akteur
J.Kisiels
JSS Kleisti
14
14
11
Agnese
Kroiča
2
Luzi
2011
LWB
Colard
Stedinger
I. Kroiča
Veti Active
7
4
11
12
Karīna
Balonova
3
Chambertina II
2004
HOL
Chambertin
Hanka III
V. Īvāne
JSK Princis
2
7
9
13
Zane
Rūse
3
Aģents
2004
LS
Aromāts
Fans
T.Vilde
Valmiermuižas JS
8
8
14
Katrīna
Asare
3
Cipra
2011
LS
Kapteinis Cukurs
Princis-Prince
A. Pravdins
JSK Princis
3
5
8
15
Anna
Juraša
3
Funny Grace
2005
ZWB
Fouget
Charisma
R.Jurašs
Valmiermuižas JS
6
6
16
Gabriella
Austvika
3
Olivers Diamond
2009
ISH
Luidam
Southpark Diamond
A. Austvika
JJS
5
1
6
17
Madara
Pētersone
3
Lilions
2010
LS
Lacapo
Bleisbergs Liwius
SIA Princis
JSK Princis
6
6
18
Annija
Ane
3
Carthaga il Palazzetto
2010
SI
Calido
Carthago
J.Anis
JK Erceni
1
3
4
19
Jana
Zēberga
3
Self Lucky
2010
LV
Serrano
Lacantus
J. Zēberga
Baltic Equestrian Team
2
2
Madara
Pētersone
3
Liberts
2010
LS
Lacapo
Kapteinis Cukurs
SIA Princis
JSK Princis
Nikola
Avkštola
4
Notting Hill Z
2012
Z
Nixon
Evashi
A.Avkštola
D.G Horses
Odrija Roberta
Brālēna
4
Cielava
2012
LS
Calliano
Le Cowando
O. Brālēna
JJS
Anna
Šadovska
3
Remarka
2011
LS
Regress
Calano II
A.Brice
JSK Eminent Sport
Luize
Dinsdorfa
3
Agrīna
2012
LS
Akapulko
Gigants
S. Dinsdorfs
Ropažu JK
Kārlis
Lipšāns
3
Carla D'Or
2012
BH
Coupe D'OR
Bacardi
E.Lipšāne
Z/s Lielceri
Mārtiņš
Pilders
2
Konsuela C
2012
LS
Centuryo
Calando IV
SIA Ķirpji
JSK Zāgkalni
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX