Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2020 : 1.08.2020. Jātnieku sporta sacensības “TĒRVETES – ĶIRPJU KAUSS” – 2020 - Kroņauce, Tērvetes pag., Tērvetes nov. :

Maršruts Nr.1 - 80 cm ( Art. 238.2.1) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem. € 260 (80,- 60,-50,-30,-20,-20,-)

Jātnieku sporta sacensības “TĒRVETES – ĶIRPJU KAUSS” – 2020
1.08.2020. Kroņauce, Tērvetes pag., Tērvetes nov.
Maršruts Nr.1 - 80 cm ( Art. 238.2.1) Ātruma maršruts. 
Bez ierobežojumiem. € 260 (80,- 60,-50,-30,-20,-20,-) Distance (m) 380
Laika norms (sek) 65
      Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Soda p-ti Laiks S.p.p.laiku Kopā
1 31   Līva Dreimane 4 Odalisque De Monty 2002 SF Corland Tenor De La Cour N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 45,65 0 0
2 27   Agris Seilis 8 Dakota 2015 LS Diploms Furioso A.Beļska-Seile Z/S PRIEŽKALNI 0 46,43 0 0
3 34   Megija Plikšķe 4 Elkora 2010 LS Zeb-Element ZV1 Vintas M. Plikške Talsu Jātnieku Skola 0 46,45 0 0
4 17   Katrīna Duka 8 Avellyna De Madame 2014 LS Avellynus Donnerbube II L.Duka JSK Kriķi 0 47,89 0 0
5 25   Anete Vecbaštika 4 Pandors 2012 LS Princis Daions SIA Princis JSK Saulstari 0 48,62 0 0
6 35   Estere Grīvāne 3 Spark 2008 LS Serrano Daugavietis S. Barte Talsu Jātnieku Skola 0 49,08 0 0
7 30   Rebeka Zotova 4 Alfa 2000 BWP     SIA Princis JSK Princis 0 49,12 0 0
8 24   Amanda Fridrihsberga 3 Aflex 2010 - Antonio Avando L.Fridrihsberga Ventspils JSK 0 49,34 0 0
9 44   Aleksa Laura Kļaviņa 3 Gvineja 2010 LS Gvarneri Vanders I.Amoliņš JSK Lejnieki 0 49,85 0 0
10 9   Loreta Dišlere 8 Campio Mar 2008 LS Kvatro Luzot L.Dišlere Z/S PRIEŽKALNI 0 50,54 0 0
11 38   Elza Buša 6 Bildukas 2013 - Biplanas Džipas A. Bušs JSK Īriss 0 50,84 0 0
12 45   Amanta Muceniece 3 Kola 2014 LS   Lira K.Strazdiņa ZBZ Premium Club 0 51,97 0 0
13 28   Evelīna Vetra 3 Cadrills 2007 LS Kapteinis Cukurs Leons SIA Princis JSK Princis 0 52,01 0 0
14 18   Veronika Īvāne 8 Zibens 2011 LS Zetkalis Babilons V. Īvāne JSK Princis 0 52,40 0 0
15 7   Aleksa Laura Kļaviņa 3 Gviana 2013 LS Gvarneri Vanders A.Freidenfelde JSK Lejnieki 0 52,61 0 0
16 6   Anna Salmiņa 4 Calgary Du Seigneur 2008 BWP Bentley VD Heffinck Rubens Du Ridasse SIA Norfa JSC Kaijas 0 53,99 0 0
17 3   Luīze Grosbaha 4 Darvins 2011 LS Disko Kaldans K.Grosbahs JSK Ķirpju staļļi 0 54,80 0 0
18 13   Adele Ragovska 4 Akropole 2009 LS Avellynus Calando IV A/S "Agrofirma Tērve AS Tērvete 0 55,81 0 0
19 22   Sanita Lāce 8 Chardonnay 2012 LS Cardo Disko S.Lāce JSK Zāgkalni 0 56,69 0 0
20 4   Madara Vāciete 4 Cerība 2015 LS Cornet Prinz II   S.Barte Talsu Jātnieku Skola 0 57,34 0 0
21 23   Keita Amanda Rava 2 Arika Arteckbella 2015 - Amaranth Calando IV K.Rava ZBZ Premium Club 0 58,21 0 0
22 36   Vineta Janena 8 Galaktika 2014 LT Charmeur Hamanas V. Janens RJSK Sport de Lux 0 58,31 0 0
23 21   Darius Petkevičus 8 Kamboss 2016 LS     D.Petkevičus Happy horse 0 62,52 0 0
24 41   Tīna Dreimane 3 Replika 2013 LWB Roderix Poju N. Dreimane JJSK Meždruvas 0 63,07 0 0
25 40   Marta Ovčiņņikova 4 Vankuvera 2012 LS Volframs II Carleone L.Fridrihsberga Ventspils JSK 4 45,15 0 4
26 19   Elīza Golubeva 3 Amaranth 2009 LS Acobat III Lear A.Marčenoka JSK Reiteri 4 50,21 0 4
27 16   Elza Subre 5 Rikarda 2008 velsas pon     D. Podēna ZBZ Premium Club 4 50,31 0 4
28 26   Krista Kristiāna Kijoneka 8 Saiga 2009 LS Sedans - K.K.Kijoneka JSK Reiteri 4 52,79 0 4
29 1   Kristaps Grosbahs 8 Starts 2008 LS Salnis Sams K.Grosbahs JSK Ķirpju staļļi 4 54,98 0 4
30 42   Renāte Ozola 4 Lādoga 2009 LS Louis J Guido E.E.Zandere RJSK Sport de Lux 4 63,53 0 4
31 33   Gerda Madara Ziemele 8 Allcando 2012 LS Acobat III Lobby-B 210015887 G.M. Ziemele JSB "Lagoss Dressage" 8 59,17 0 8
32 37   Luize Dinsdorfa 3 Clinker 2014 LS Colard Ishor E. Karjuss Ropažu jātnieku klubs 4 78,40 4 8
33 15   Žanete Zauva 6 Džimmijs Juniors 2013 PL Džimmijs Margo I.Paškauska AS Tērvete 4 94,83 8 12
  5   Evita Buša 3 Alex 2011 LS Avellynus Calando IV A/S "Agrofirma Tērve JSK Tērvete       izsl.
  29   Katrīna Tauriņš 6 Princese Džīna   LSP     I.Paškauska AS Tērvete       izsl.
  43 ā/k Kerija Zute 3 Alex 2011 LS Avellynus Calando IV A/S "Agrofirma Tērve JSK Tērvete       izsl.
  39   Lāsma Vasiļjeva 5 Telynau Melody 2011 Velsas pon Eyarth Rio Oakley Eleven Up J.Vasiļjeva Kalnsētas JK       izst.

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX