Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 18-19.07.2020. LJF KAUSS IEJĀDĒ, LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2020 – 2.posms - Kleisti, Rīga :

Start 19.07.

 

 

LJF kauss iejādē – 2.posms

    19.07.2020. Kleisti, Rīga              
 

STARTA PROTOKOLS

 
                         
                         
    Paralimpiskā iejāde        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,00 1 Mareks Jedinaks (Grade 1 Ind.T) PA 1974 Princis Narcis 2008 LWB Passi Nazjif Ritma Jedinaka JSK Mežstrazdiņi
    Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test B (2020) (bērni, amatieri, “Open”)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,20 1 Viktorija Reinholde B 2006 Abula 2009 LS Abats Lagoss LLU LLU
9,26 2 Nikola Pence B 2007 Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
9,32 3 Anete Ance Berkmane B 2007 Landess 2014 LS Laso Disko Dārtes zirgi Dārtes zirgi
9,38 4 Anna Karlīna Ramiņa  B 2010 Doloresa 2014 LS De Lordo Abats    
9,44 5 Ksenija Andrejeva B 2007 Hiltons 2000 LW Hamlets Doms LJF RJSK
9,50 6 Sofija Tarasova B 2007 Camerons 2013 LS Kedriks LS1714 Calliano HL250 Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage"
9,56 7 Gunita Berkmane OC 1986 Landess 2014 LS Laso Disko Dārtes zirgi Dārtes zirgi
10,02 8 Ieva Renāte Pētersone OC 2002 Graciuss 2012 LS Gaspars Calliano G. Vīnavs JSB "Lagoss Dressage"
10,08 9 Līva Pūre OC 2003 Voda 2014 - Fredis Star Wolkenstein II Līva Pūre JSK Princis
10,14 10 Jeļizaveta Vaščenkova OC 2003 Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
10,20 11 Jeļizaveta Sorokina OC 2004 Hiltons 2000 LW Hamlets Doms LJF RJSK
Pārtraukums 20 min., apbalvošana BĒRNIEM BEZ ZIRGIEM
10,46 12 Viktorija Cudzanovska OC 2003 Abula 2009 LS Abats Lagoss LLU LLU
10,52 13 Gundega Krīgere OC 1986 Cauper Currency 2014 LS Coleo Calvados 87 Inita Krīgere GKSPORT
10,58 14 Gerda Madara Ziemele OC 2002 Glamur 2014 LS Gvidons LS1575 Alamo H197 Kristīna Rozīte JSB "Lagoss Dressage"
11,04 15 Raina Šmelde Am 2001 Cloud Dancer 2015 LS Calliano Daims Laima Eihmane JSK "Reiteri"
11,10 16 Ieva Haitova Am 1997 Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
11,16 17 Zane Čeredņičenko Am 1991 Dežavu 2008 LW Don Fürst Žentas Linda Josta JSK Royal Sport
11,22 18 Krista Jočerīte Am 1991 Cielaviņa 2012 LS Cadillac - Krista Jočerīte LLU
11,28 19 Kristiāna Kaniņa Am 1980 Kanāda 2011 LS Kivi Danko Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
11,34 20 Gunita Berkmane OC 1986 Clea 2012 LS Captain Alamo Natālija Austere Dārtes zirgi
11,40 21 Līva Pūre OC 2003 Nordens 2009 Latvijas Nicky Des Bruyeres Daions Sanita Veite JSK Princis

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX