Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 18-19.07.2020. LJF KAUSS IEJĀDĒ, LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2020 – 2.posms - Kleisti, Rīga :

Start 18.07.

 

 

LJF kauss iejādē – 2.posms

    18.07.2020. Kleisti, Rīga              
   

STARTA PROTOKOLS

    Lielā balva brīvās izvēles programma - (2017)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,00 1 Terēze Rozenberga PA 1984 Kivi 2002 LS Calano II Vintas Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
9,09 2 Raimonda Palionytė PA 1985 Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė Lietuva
9,18 3 Elza Zaķe PA 1991 A Splash Of Class 2009 Westf Arthur Grannus SIA Laksta JSK Drostalas
                         
    Vidējā balva  I  brīvās izvēles programma - (2017)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9,27 1 Jeļena Tretjakova PA 1968 Idaļgo 2008 LS Indejec Daims J.Tretjakova LSVK "Harmonija"
9,36 2 Agnese Rozīte PA 1969 Funky 2010 KWPN Zengis Khan Welt Hit II Andis Kukainis JSK Temperaments
9,45 3 Olga Šakurova PA 1982 Ester 2009 Hann Embassy I Contendro I S. Šakurovs RJSK
9,54 4 Airisa Penele PA 1970 Latoki Secret 2012 LWB Bleisbergs Liwius Le Cowando Airisa Penele Z/s Lielceri
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana LB, VI zirgos            
         
    Mazā balva brīvās izvēles programma (Young Riders) - (2017)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10,33 1 Jūlija Kmita PA 1980 Lazzam 2012 LS LANSELOTS Lobby-B Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs
10,42 2 Elza Alma Graumane JJ 1999 Loredo 2009 Latvijas Landros Pedro E.A. Graumane Z/s Lielceri
10,51 3 Sergejs Šakurovs PA 1958 LCC Manhattan 2010 Irl. Burggraaf Cruising S. Šakurovs RJSK
11,00 4 Kristiāna Politere PA 1982 Glāsma 2007 LS Grims Lagoss LLU LLU
11,09 5 Tatjana Maļikova PA 1976 Salano 2013 WB San Amour Levantos I Raimonds Ruķeris Rīgas JSK
11,18 6 Ilva Lazdiņa JJ 2000 Flamenco 2010 RZ Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana MB zirgos
                     
    Juniori brīvās izvēles programma - (2017)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,47 1 Dominika Lela J 2003 Rikardo 2005 LS Lord Rubinstein Donnerhall A.Muravskis  Rīgas JSK
11,55 2 Airisa Penele PA 1970 Quince 2013 Hann Quaterhall Wolkenstein II Airisa Penele Z/s Lielceri
12,03 3 Dina Endziņa PA 1987 Camelot 2012 LS Stolpegardens Castello Ludvigs Dina Endziņa JSK Temperaments
12,11 4 Linda Josta PA 1990 Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
12,19 5 Letīcija Politere J 2004 Kalando 2012 LS Calano II Legato SIA "HM Agro" LLU
12,27 6 Sanita Auniņa Am 1976 Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe JSS Kleisti
12,35 7 Ada Stankeviciute J 2002 Chordena MG 2010 Lietuvos j Chanas Edelveis Dalia Katinaitė Lietuva
12,43 8 Aleksandra Sīle J 2002 Lauren 2008 EEST Larso Rant E.Sīle Rīgas JSK
12,51 9 Justina Vanagaite PA 1990 NABAB 2013 BELGISCH W SIR DONOVAN KRACK C J.Vanagaite Vjk
12,59 10 Kristiāna Politere PA 1982 Lupe 2010 LS Lacapo Pikards SIA"HM Agro" LLU
13,07 11 Dominika Lela J 2003 Lord Rubinstein 2000 OLD Rubinstein I   A.Muravskis Rīgas JSK
Pārtraukums 10 min.          
13,25 12 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska SK "Reiteri"
13,33 13 Terēze Rozenberga PA 1984 Fresno FW 2010 KW Rhodium Krack C Oksana Žguna JSK Mežstrazdiņi
13,41 14 Laura Lumbytė B 2005 Sir Paul 2005 Wurttember Sandro Hit Passionata J.Vanagaite Vjk
13,49 15 Anda Cukermane B 2005 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
13,57 16 Letīcija Politere J 2004 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
14,05 17 Elza Zaķe PA 1991 Wind's Caroline 2012 LS Stolpegardens Castello Calliano   JSK Drostalas
14,13 18 Anna Marija Romašečkina PA 1995 Lola 2010 LS Levantos I Levis A.M.Romašečkina Harmonija
14,21 19 Anastasija Novikova J 2002 Lando 2005 LS Levo Arums Biedrība LJF RJSK
14,29 20 Everita Daubure PA 1998 Lemann 2007 OLD Levantos I Amadeuss A.Mangale LSVK "Harmonija"
14,37 21 Diāna Suvorova PA 1978 Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II Aleksandrs Oskins Harmonija
14,45 22 Linda Josta PA 1990 Melbourne 2014 DE Millenium Donnerhall Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
14,53 23 Dominika Lela J 2003 Radamira 2003 OLD Relevant Donnerhall J.Savickis Rīgas JSK
15,01 24 Deimantė Budnikaitė PA 1993 Largo II MG 2014 LT riding Labradoras II MG Lochnesa II MG Deimantė Budnikaitė Vjk
    Pārtraukums 30 min., apbalvošana SIII zirgos          
                     
    Shēma Nr.2 - Brīvās izvēles programma (amatieri, “open”)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
15,39 1 Ennī Žuka Am 1993 Lausks 2013 LS Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina JSK Temperaments
15,46 2 Eglė Drackytė Am 1993 Sevilija 2004 Trakehner Viskis Reims XX Eglė Drackytė  
15,53 3 Aiga Marčenoka Am 1985 Radimants 2013 LS Rhadamanthus Daims A.Marčenoka JSK "Reiteri"
16,00 4 Henrika Grinevičienė Am 2000 Čibas 2014 LT Čadas-S Laval II Henrika Grinevičienė SK "Civinskų žirgai"
16,07 5 Katarīna Molla Am 2002 Lukass 2004 OLD Lapis Lazuli Noble Roi xx Markuss Helmuts Moll Z/S Tīraines Staļļi
16,14 6 Jelena Petrova Am 1987 Radiante SG 2011 Andalūzija Naviero SG Ecuador XI Jelena Petrova Erceni
16,21 7 Sintija Elizabete Apsīte OC 2004 Dalino 2012 LS Daily Double Draugs Aija Rutka SK "Reiteri"
16,28 8 Sofija B Sviridenkova OC 2005 Timpex Canyon 2000 UN Cabdula Du Tillard Hargita M.Žagata z/s Ekvi
16,35 9 Everita Daubure OC 1998 Gadriela 2013 LS Gabris Donnerbube II A.Mangale LSVK "Harmonija"
16,42 10 Ance Koškina OC 2002 Abula 2009 LS Abats Lagoss LLU LLU
16,49 11 Anda B Cukermane OC 2005 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
16,56 12 Karina Ivancova OC 2002 Argos 2003 LS Autors Odis N. Uvarova Rīgas JSK
17,03 13 Elza Zaķe OC 1991 Lusilla 2013 LS Lacapo Acodetto Rūta Roze JSK Drostalas
                     
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana S II zirgos
                     
    Shēma 4g.v. zirgiem (2017)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
17,30 1 Linda Josta PA 1990 Angelo 2016 LWB Acobat III Lobby-B Irīna Toropova JSK Royal Sport
17,37 2 Everita Daubure PA 1998 Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"
17,44 3 Kristiāna Ramiņa PA 1999 Rochero 2016 LS Retro Stolpegårdens Castello D.Ramiņa Tukuma JSK
17,51 4 Marija Vaškevičiūtė PA 1993 Lendina II MG 2016 Lietuvos j Libras II MG Chanas Marija Vaškevičiūtė Vjk
17,58 5 Malgozata Buzinska PA 1994 Quinton O 2016 BWP San Amour II   Justina Vanagaite Vjk
18,05 6 Terēze Rozenberga PA 1984 Rostoka 2016 LS Rituāls Calano II Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
                         
    Iestāju shēma 5g.v. zirgiem (2017)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
18,12 1 Rasa Kavaliauskaite PA 1987 Convivo 2015 Lithuanian Cassander V'L KL. Asdonk Z Rappe Convivo l.c. Convivo l.c.
18,19 2 Daiga Grāvīte Am 1978 Quenotte 2015 OLD Quinterus L Diamond Hit Daiga Grāvīte Z/s Lielceri
18,26 3 Everita Daubure PA 1998 Russian Gold 2015 LS Rainy Day Blues Princis D.Druva-Krūte LSVK "Harmonija"
18,33 4 Justīne Vārpa Am 1987 Dark Double Dee 2015 LS Daramis Lagerfeld J.Vārpa RJSK
18,40 5 Aleksandra Sīle J 2002 Darling Boy 2015 LS Daramis Blesibergs Liwius E.Sīle Rīgas JSK
    Shēma 4g.v. zirgiem (2017)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
18,47 7 Linda Josta PA 1990 Rodērs 2016 LWB Regress Disko Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
                     
    Pārtraukums 10 min.          
           
    Iestāju shēma 6g.v. zirgiem (2017)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
19,04 1 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 FOUND BOY 2013 Oldenburg Foundation Furstenball Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS
19,11 2 Deimantė Budnikaitė PA 1993 Largo II MG 2014 LT riding Labradoras II MG Lochnesa II MG Deimantė Budnikaitė Vjk
19,18 3 Dalia Katinaite-Pranckevic PA 1977 Amica 2014 Hann Ampere Rohdiamant Dalia Katinaite-Pran Klubas "Zirgo Žingsnis"
19,25 4 Iveta Daubure Am 1970 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale LSVK "Harmonija"
19,32 5 Olga Korolenko PA 1976 Grindeks 2014 LS Gvidons Kaptein Premium Ellada Kazašvilli Ropažu jātnieku klubs
19,39 6 Sergejs Šakurovs PA 1958 Falestra 2014 OLD Fidertanz Jasper N. Šakurova RJSK
                     
                   
    Iestāju shēma 7g.v. zirgiem (2018)        
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
19,46 1 Justina Vanagaite PA 1990 NABAB 2013 BELGISCH W SIR DONOVAN KRACK C J.Vanagaite Vjk
19,53 2 SANDRA SYSOJEVA PA 1983 FOUND BOY 2014 Oldenburg Foundation Furstenball Sandra Sysojeva ŽIRGU PASAULIS

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX