Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 11.07.2020. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.1

 
LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ
    REZULTĀTU   PROTOKOLS      
                   
11.07.2020. Kleisti, Rīga           Tiesnesis C Diana Suvorova      
                Tiesnesis B Elza Zaķe
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta B % vieta
  Shēma Nr.  1-A 
1 Elizabete Makarova Rolls Royce Linda Arāja SK "Drostalas" 111,5 65,588 1   0,000     111,5 65,588
2 Elīna Logina Chicago Linda Arāja SK "Drostalas" 109,5 64,412 2   0,000     109,5 64,412
2 Dagnija Ārgule Russian Gold D.Druva-Krūte Harmonija 109,5 64,412 2   0,000     109,5 64,412
2 Alise Šteinberga Rīgas Relikvija A.Šteinberga Agates Sports 109,5 64,412 2   0,000     109,5 64,412
5 Sofija Baikulova Rīgas Relikvija A.Šteinberga Agates Sports 109,0 64,118 5   0,000     109,0 64,118
6 Kate Zaumane Chicago Linda Arāja SK "Drostalas" 108,5 63,824 6   0,000     108,5 63,824
7 Kristiāna Ramiņa Rochero D.Ramiņa Tukuma JSK 107,5 63,235 7   0,000     107,5 63,235
8 Beatrise Rendeniece Gvineta A.Mangale RJSK 106,5 62,647 8   0,000     106,5 62,647
9 Linda Krīgere Zīdars A.Šteinberga Agates Sports 104,0 61,176 9   0,000     104,0 61,176
10 Marta Kalniņa J-Geizers Marina Žagata z/s Ekvi 100,0 58,824 10   0,000     100,0 58,824
11 Ksenija Filatova Ramzess S.Dombrovska JSK "Reiteri" 99,0 58,235 11   0,000     99,0 58,235
12 Antoņina Skudra Dambis Antoņina Skudra   98,0 57,647 12   0,000     98,0 57,647
13 Kristiāna Strode Michael van stal Daimler Ieva Aleksandrova-Ek z/s Ekvi 97,5 57,353 13   0,000     97,5 57,353
14 Agate Mielava J-Geizers Marina Žagata z/s Ekvi 97,0 57,059 14   0,000     97,0 57,059
15 Alise Šteinberga Zīdars A.Šteinberga Agates Sports 95,5 56,176 15   0,000     95,5 56,176
16 Anastasija Groma Co-Go Meldra Tuliša JSK Rubīni 95,0 55,882 16   0,000   2 95,0 55,882
17 Nikita Afanasjevs Lait Luna A.Šteinberga Agates Sports 94,0 55,294 17   0,000     94,0 55,294
                             
                    Tiesnesis C Sandra Karisa    
                    Tiesnesis B Tatjana Maļikova    
  Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  A  (2020)
1 Agnese Rozīte Pasifikss Dina Lukša JSK Temperaments 138,0 69,000   139,0 69,500     277,0 69,250
2 Diāna Kazina Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 132,0 66,000   134,0 67,000     266,0 66,500
3 Daiga Ramiņa Kadija D.Ramiņa Tukuma JSK 134,5 67,250   130,0 65,000     264,5 66,125
4 Anita Lapina Deichfee I.Ivančika Mežstrazdiņi 132,0 66,000   132,5 66,250     264,5 66,125
5 Dina Lukša Pasifikss Dina Lukša JSK Temperaments 129,5 64,750   132,0 66,000     261,5 65,375
6 Sindija Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 125,0 62,500   130,5 65,250     255,5 63,875
7 Jeļizaveta Jegorova Rolls Royce Antra Cukermane GREEN HORSE 125,5 62,750   126,5 63,250     252,0 63,000
8 Iveta Ivančika Constanza Corazon I.Ivančika Mežstrazdiņi 125,0 62,500   126,5 63,250     251,5 62,875
9 Olga Kiričenko Don Damian O.Kiričenko JSK "Kriķi" 127,0 63,500   124,0 62,000     251,0 62,750
10 Laila Radionova Grafalogs Meldra Tuliša JSK Rubīni 122,0 61,000   126,0 63,000     248,0 62,000
11 Irina Brūniņa Gvineta A.Mangale RJSK 121,5 60,750   120,5 60,250     242,0 60,500
12 Jasmine Martinova Coco LJF RJSK 122,0 61,000   119,5 59,750     241,5 60,375
13 Ieva Aleksandrova-Eklone Michael van stal Daimler Ieva Aleksandrova-Ek z/s Ekvi 117,5 58,750   121,5 60,750     239,0 59,750
14 Paula Megija Magone La Dance May Evija Žuka SK "Drostalas" 119,5 59,750   118,0 59,000     237,5 59,375
15 Jevgēnija Kozlova Kevin Flait J.Kozlova JSK Drostalas 117,0 58,500   120,5 60,250     237,5 59,375
16 Anastasija Groma Co-Go Meldra Tuliša JSK Rubīni 118,0 59,000   118,0 59,000     236,0 59,000
17 Jurijs Rendenieks Marts Vanadziņš A.Mangale RJSK 117,0 58,500   119,0 59,500     236,0 59,000
18 Natālija Siliņa Princese Ipolla Natālija Siliņa z/s Ekvi 115,0 57,500   120,5 60,250     235,5 58,875
19 Uldis Strautiņš Quarles U. Strautiņš Laimīgais pakavs 111,0 55,500   112,5 56,250     223,5 55,875
20 Jevgēnija Kozlova Kolhida J. Kozlova JSK Drostalas 112,0 56,000   110,0 55,000     222,0 55,500
21 Līva Pūre Nordens Sanita Veite JSK Princis 105,5 52,750   114,0 57,000     219,5 54,875
22 Līva Pūre Voda Līva Pūre JSK Princis 105,5 52,750   109,0 54,500     214,5 53,625
23 Antoņina Skudra Golden Dragon Antoņina Skudra   103,0 51,500   104,0 52,000     207,0 51,750
Shēma Nr.1- Preliminary  Competition Children Test  B (2020) 
1 Anna Karlīna Ramiņa Doloresa S.Dombrovska SK "Reiteri" 185,5 66,250 1 188,0 67,143 1   373,5 66,696
2 Ksenija Andrejeva Hiltons LJF RJSK 177,5 63,393 3 186,0 66,429 2   363,5 64,911
3 Jeļizaveta Sorokina Hiltons LJF RJSK 180,0 64,286 2 183,0 65,357 4   363,0 64,821
4 Terēze Rozenberga Rostoka Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 175,5 62,679 4 183,5 65,536 3   359,0 64,107
5 Justīne Vārpa Dark Double Dee J.Vārpa RJSK 171,0 61,071 7 181,5 64,821 5   352,5 62,946
6 Nikola Pence Gvineta A.Mangale RJSK 173,5 61,964 5 174,5 62,321 6   348,0 62,143
7 Jekaterina Budanova Angel Aiga Ozoliņa JSK Atēna 173,5 61,964 5 174,0 62,143 7   347,5 62,054
8 Kristiāna Kaniņa Kanāda J.Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 160,0 57,143 8 170,0 60,714 8   330,0 58,929
                             
                             
                             
                             
                             
             
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina              

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX