Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2020 : 11.07.2020. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.3

 
LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ
    REZULTĀTU   PROTOKOLS      
                   
11.07.2020. Kleisti, Rīga         Tiesnesis C Natālija Šakurova
                Tiesnesis B Sandra Karisa
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta B % vieta H % vieta
  Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test Juniors (2018)
1 Olga Korolenko Dustinov V Gunita Šumska-Žagata JSK Eminent Sport 203,5 67,833 1 206,0 68,667 1   0,000     409,5 68,250
2 Terēze Rozenberga Fresno FW Oksana Žguna JSK Mežstrazdiņi 201,0 67,000 2 199,5 66,500 3   0,000     400,5 66,750
3 Elza Zaķe Wind's Caroline   JSK Drostalas 200,0 66,667 3 200,0 66,667 2   0,000     400,0 66,667
4 Dominika Lela Radamira J.Savickis Rīgas JSK 193,0 64,333 5 198,5 66,167 4   0,000     391,5 65,250
5 Dominika Lela Rikardo A.MuravskisA.Muravs Rīgas JSK 195,0 65,000 4 191,5 63,833 5   0,000     386,5 64,417
6 Anna Marija Romašečkina Lola A.M.Romašečkina   183,5 61,167 6 190,0 63,333 6   0,000   1 373,5 62,250
7 Vineta Kusiņa Marendo V.Kusiņa Veti Active 180,5 60,167 7 182,0 60,667 7   0,000     362,5 60,417
8 Laura Čaunāne Doma Antra Cukermane GREEN HORSE 174,5 58,167 8 180,0 60,000 8   0,000   1 354,5 59,083
                             
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta B % vieta H % vieta
  Shēma No.3 Team Competition Test – Juniors             (2018)
1 Dominika Lela Lord Rubinstein A.Muravskis Rīgas JSK 212,5 64,394 1 216,5 65,606 1   0,000     429,0 65,000
2 Sanita Auniņa Lambordžini Gita Zaķe JSS Kleisti 211,0 63,939 2 214,0 64,848 2   0,000     425,0 64,394
3 Everita Daubure Lemann A.Mangale LSVK "Harmonija" 208,5 63,182 3 211,0 63,939 3   0,000     419,5 63,561
                               
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļūda Summa %
C % vieta B % vieta H % vieta
  Shēma No.3 – KUR
1 Aleksandra Sīle Lauren E.Sīle Rīgas JSK 277,0 69,250 1 282,5 70,625 1   0,000     559,5 69,938
2 Stefanija Mechetina San Calida A. MECHETIN JSK Kleisti 258,5 64,625 2 272,0 68,000 2   0,000     530,5 66,313
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina
Sekojošās rindas vidējā vērtība

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX