Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks :

Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2020

 420483/Lab.Jatn.konkurs.20.12.14.xlsx (201.01 KB)        420483/Latvijas Labakais Jatnieks nominanti.Konk.doc (24.50 KB)

 420483/Lab.Jatn.iejade.20.12.21.xls (123.00 KB)             420483/Latvijas Labakais Jatnieks nominanti.Iejade.v2.doc (22.50 KB)

 420483/Lab.paj.Braucejs.20.12.20.xls (383.50 KB)           420483/LR_labakais_braucejs_2020_nominanti.doc (49.00 KB)

 

 Latvijas Jātnieku federācijas Gada balvas ieguvēji un jāšanas disciplīnu nominanti 2020. gadā.doc (49.00 KB)

Latvijas Jātnieku federācijas Gada balvas ieguvēji 2020. gadā

 

 

KONKŪRS

 

Pieaugušie

1

Kristaps Neretnieks

Baltic Equestrian Team

2

Laura Penele

ZS Lielceri

3

Ģirts Bricis

RJSK Sport De Lux

 

Jaunie jātnieki

1

Sabīne Siliņa

JSK Mežstrazdiņi

2

Mārtiņš Ernests Pilders

JSK Zāgkalni

3

Agnese Kroiča

Veti Active

 

Juniori

1

Markuss Roberts Vasiļjevs

JSK Mustangs

2

Magdalēna Pildere

JSK Zāgkalni

3

Anna Annija Alsiņa

ZS Tīraines Staļļi

 

Bērni

1

Odrija Roberta Brālēna

JJS

2

Anna Čakstiņa

JSK Demora

3

Marta Vildava

JSK Princis

 

Tautas klase

1

Kristīne Egle

JSK TopSport

2

Iveta Biruma

ZA Burtnieki

3

Anna Šellere

JSK Telfas

 

Amatieri

1

Ilze Krūmiņa

JSK EquiLat

2

Marta Ločmele

Golden Equestrian Club

3

Ilona Juraša

ZA Burtnieki

 

 

IEJĀDE

 

Pieaugušie

1

Terēze Rozenberga

JSK Mežstrazdiņi

2

Elza Zaķe

JSK Drostalas

3

Airisa Penele

ZS Lielceri

 

Jaunie jātnieki

1

Elza Alma Graumane

ZS Lielceri

2

Ilva Lazdiņa

LSVK Harmonija

3

Ieva Renāte Pētersone

JSB Lagoss Dressage

 

Juniori

1

Dominika Lela

RJSK

2

Letīcija Politere

LLU SK

3

Sintija Elizabete Apsīte

SK Reiteri

 

Bērni

1

Anda Cukermane

Green Horse

2

Sofija Tarasova

JSB Lagoss Dressage

3

Viktorija Reinholde

LLU SK

 

Amatieri

1

Ennī Žuka

JSK Temperaments

2

Katarīna Molla

ZS Tīraines staļļi

3

Aiga Marčenoka

JSK Reiteri

 

 

PONIJU JĀŠANA

 

Ar I grupas ponijiem

1

Žanete Bitmane

Brocēnu un Saldus JSK

2

Loreta Ivanova

JSK Princis

3

Baiba Brokāne

JSK Princis

 

Ar II grupas ponijiem

1

Ance Aleksandrova

Brocēnu un Saldus JSK

2

Alise Lūse

JSK Demora

3

Beatrise Balama

JJS

 

 

PARALIMPISKĀ IEJĀDE

 

Paralimpiskā iejāde (Grade 1)

1

Rihards Snikus

ZS Tīraines staļļi

 

Paralimpiskā iejāde (Atvērtā klase)

1

Mareks Jedinaks

JSK Mežstrazdiņi

 

 

PAJŪGU BRAUKŠANA

 

Zirgu vienjūgu klase

1

Anita Tašiņa, palīgs Zigmunds Tašiņš

Laimes zeme JSK

2

Anda Pavlovska, palīgs Zane Caune

Biedrība Horses.eu

3

Dace Stūre, palīgs Māris Stūris

SIA Zirgaudzētava Kocēni

 

Poniju vienjūgu klase

1

Renāte Spirģe, palīgs Andris Spirģis

Biedrība Zirgi Cilvēkiem

2

Sintija Varnovska, palīgs Madara Hūne

Biedrība SB Kanu atvars

3

Madara Hūne, palīgs Sintija Varnovska

Biedrība SB Kanu atvars

 

Zirgu divjūgu klase

1

Dzintra Blūma, palīgs Inta Vanaga

Biedrība SB Kanu atvars

 

Amatieru kategorija

1

Agnese Bērziņa, palīgs Megija Sargsjane

Biedrība Horses.eu

 

Jauno braucēju klase

1

Loreta Aleksejeva, palīgs Andrejs Aleksejevs

Biedrība SB Kanu atvars

2

Sindija Alksne, palīgs Juris Juhņēvičs

Biedrība Laimes zeme JSK

3

Laima Hamitova, palīgs Loreta Aleksejeva

Biedrība SB Kanu atvars

 

Bērnu kategorija

1

Karlīna Monika Ulme, palīgs Anita Tašiņa

Biedrība Laimes zeme JSK

2

Karlīna Kvitka, palīgs Aiga Ozoliņa

Biedrība JSK Atēna

 

Jauno zirgu/poniju klase

1

Anita Tašiņa, palīgs Zigmunds Tašiņš

Biedrība Laimes zeme JSK

2

Loreta Aleksejeva, palīgs Iveta Aleksejeva

Biedrība SB Kanu atvars

3

Dzintra Blūma, palīgs Inta Vanaga

Biedrība SB Kanu atvars

 

 

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS KONKŪRĀ

Abby (LS) Audzētājs SIA Burtnieku Zirgaudzētava, īpašnieks SIA Burtnieku Zirgaudzētava,

jātnieks Iveta Biruma SIA Burtnieku Zirgaudzētava

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS IEJĀDĒ

Falestra (LS) Audzētājs/īpašnieks Natālija Šakurova RJSK, jātnieks Sergejs Šakurovs RJSK

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS PAJŪGU BRAUKŠANĀ

Dāvana (LS /5 gadi) Audzētājs Viesturs Kurmis, īpašnieks Aira Rēvele Biedrība Laimes zeme JSK

 

PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU JĀŠANAS SPORTA  ATTĪSTĪBĀ

Ingrīda Rozenberga – bijusī sportiste, trenere un zirgaudzētāja

 

 

 

=== KONKŪRS 2020 ===

kopā februāris

kopā junijs

kopvērtējums 2020

 

 

=== IEJĀDE 2020 ===

kopā 24.08.

kopā 20.11.

 

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX