Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 : 25-26.05.2019. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ - 1.posms - JJS Sporta centrs, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 12 - Šķēršļu augstums 60 cm, 2 fāzēs (Art. 274.1.5.3.), bez ierobežojumiem

 
Rk Rider Club Group H.No Horse Sex Born Country Studbook Color Sire Sire of dam Breeder Owner Faults Time Faults_1 Time_2 Prize
1 Hedi Voor Voort 86 Mexicana  Mare 2006 Janely Saar 0 42,08 0 16,59 100
2 Hedi Voor Voort 12 Donna Mare 2006 EST Hedi Voor-Voort 0 39,58 0 16,63 70
3 Karita  Beilmann 266 Retro Gelding 2014 Karita Beilmann 0 37,84 0 17,99 50
4 Karita  Beilmann 264 Vapper Gelding 2008 Valgeranna Tall OÜ 0 40,16 0 18,29 40
5 Agate Ļevčenoka 242 Val di Sole Mare 2007 LAT Dace Samuša 0 39,29 0 18,84 30
6 Karita  Beilmann 4 265 Arabella Mare 2010 Valgeranna Tall OÜ 0 44,17 0 19,14 25
7 Māra Buša JSK Īriss 5 235 Zibens Makvīns Gelding 2009 LAT Edīte Vāgnere 0 46,92 0 19,48
8 Laureen Piirak 265 Arabella Mare 2010 Valgeranna Tall OÜ 0 46,67 0 19,61
9 Diāna Rengarte 5 236 Eiro Gelding 2004 LAT Andris Bušs 0 50,08 0 19,82
10 Jennifer Mölder 130 TRIKK Stallion 2008 EST Trevor Tukker Ene Kurrikoff Ene Kurrikoff 0 45,1 0 20,19
11 Elizabete Voika Jauno Jātnieku Skola 4 13 Rozmarīns Gelding 2014 LAT Kristīna Zeltkalne-Voika 0 48,16 0 20,63
12 Kate Dzenīte 6 216 Drongo  Gelding 2015 Annija Vārna  0 46,79 0 21,56
13 Sofia Negreskul 4 128 Talisman S Picobello Z  Gelding 2004 LAT JJS 0 43,88 0 21,58
14 Elza Buša JSK Īriss 5 236 Eiro Gelding 2004 LAT Andris Bušs 0 51,42 0 21,9
15 Jelizaveta  Reznuka Ropažu JK 5 97 Magic Dancer Stallion 2013 LAT Tatjana Reznuka 0 48,64 0 23,13
16 Margreta Stepiņa Jauno Jātnieku Skola 153 Late Mare 2013 LAT / / / / Young Rider school 0 49,84 0 23,47
17 Erīna Krūze Jauno Jātnieku Skola 270 Palermo Gelding 2003 JJS 0 46,65 0 23,93
18 Anete  Rozīte Jauno Jātnieku Skola 256 Tims Gelding 2009 LAT / / / / Young rider school 0 48,53 0 24,66
19 Terēza  Smiltniece 153 Late Mare 2013 LAT / / / / Young Rider school 0 51,53 0 25,63
20 Renāte Ozola RJSK Sport De Lux 125 Ladoga Mare 2009 LAT LB Agris Zanders 0 49,36 0 25,79
21 Rūta Treimane 4 40 Ambera Mare 2013 LAT JJS 0 56,08 0 28,04
22 Regina Rahula 99 Kiss Mare 2015 NED KWPN El Clarimo Whitesnake Regina Rahula 0 53,76 0 28,12
23 Kristiāna  Šarapova 4 166 Crystal Cloud Mare 2010 Andra Steinberga 0 56,58 0 30,8
24 Sindija Samohvalova 77 Hugo Gelding 2014 LTU LT Larelee Sarmīte Samohvalova 0 45,67 4 19,18
25 Linda  Bindule 8 269 Andžela Mare 2012 Annija Vārna  0 47,66 4 19,8
26 Agris Seilis 6 73 Dakota Mare 2015 LAT Diploms Furioso Burtnieku Zirgaudzētava Anna Beļska Seile 0 43,02 4 24,09
27 Nellija Kārkliņa 179 Fortūna Mare 2005 LAT LWB Fabiāns Rapsis Lauma Birzniece 0 54,2 4 27,24
28 Kellija Karklina 249 Laplada Mare 2014 LBW Leksus Kristīne Kellija Kārkliņa 0 50,95 12 24,74
29 Karita  Beilmann 86 Mexicana  Mare 2006 Janely Saar 4 39,22
30 Eva Lepp 144 Riimu Mare 2011 EST RIKOSHET AROON RISTITEE TALU Audru Polder MTÜ 4 58,77
31 Normunds Zelčāns 3 Sabrina Mare 2011 LAT LWB Sprinters Bankets Normunds Zelčāns 6 64,88
32 Aksels Hofmanis 203 Crystal claud Mare 2010 Andra Šteinberga 6 65,36
33 Sendija Setkovska 4 65 Mozaura Mare 2015 Andra Steinberga 8 49,6
Keitija Racina BET 2 101 Amadea Mare 2013 Alfanss Devējs Raivo Saļms EL
Brigita Tiits 46 Testarossa Mare 2004 EST Barbie Bligzna EL
Jennifer  Saar 264 Vapper Gelding 2008 Valgeranna Tall OÜ EL
Jennifer Mölder 275 Spirit Gelding 2006 NED Brixsim oü EL

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX