Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 : 25-26.05.2019. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ - 1.posms - JJS Sporta centrs, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 7 – Šķēršļu augstums 120 cm. Akumulācijas maršruts ar Džokeri (Art. 269.5), bez ierobežojumiem

 
Rk Rider Club Group H.No Horse Sex Born Country Studbook Color Sire Sire of dam Breeder Owner Points Time Prize
1 Andis Vārna Z/s Lielceri 1 31 Chaccos Girl Star PS  Mare 2012 Paul Shockemohle 65 50,19 100
2 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 1 39 Pekhorka Mare 2011 SIA "LAKSTA" 65 52,28 70
3 Siim Sinijärv 58 Leander Gelding 2007 LAT OLD Levantos I  Landgraf SIA 3 Vitolu Stalli Maarja Annuste 65 53,96 50
4 Siim Sinijärv 55 Cashmir Gelding 2008 Cardinalis Zymbal  GINTARE MALINAUSKAITE Laura-Lota Mölder 65 54,03 40
5 Janely Saar 88 Ilsonne V Bareelhof Mare 2008 BEL Didas D L'Esperance Nelson Z Janely Saar 65 56,5 30
6 Kristina Zomera 4 2 Quanta Costa Mare 2007 GER Westf Natalia Zomera 65 57,06 25
7 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 1 37 Elegance Mare 2010 LMPF 65 57,77
8 Agnese Kroiča 3 164 Luzi Mare 2011 Iveta Kroiča 65 58,81
9 Laura Penele 1 122 Iniesta D Gelding 2013 KWPN Diarado Gran Corrado Jekaterina Meļņika 65 59,21
10 Anna Annija Alsina 4 281 Krīgers Gelding 2005 LAT Calvados 87 Sacramentoson a/f "Tērvete" A. Stafecka 65 61,81
11 Elīna Kaimiņa JSK Princis 2 184 Cipra Mare 2011 Kapteinis Cukurs Princis - Prince Aleksejs Pravdins 65 62,77
12 Laura Penele 1 121 Chamann du Vercol Gelding 2012 SF Rock’n Roll Semilly Bayard D’Elle Laura Penele 65 63,52
13 Līga Pētersone JSK Princis 7 117 Liberts Stallion 2010 LAT Neapļ Ladiesman SIA"Princis" 65 65,56
14 Aleksandrs  Šakurovs Rīgas JSK 1 79 Cabaletta Mare 2008 LAT Aleksandrs Šakurovs 65 65,72
15 Keitija Racina BET 2 102 Carlos Z Gelding 2010 Clintissimo Z Landor S Edgars Treibergs 63 58,96
16 Valts Seglins 7 74 Haribo Gelding 2012 Biscayo Concorde Saldus JSS 62 63,49
17 Karol-Kenneth Lootus 142 Coolman Gelding 2007 Karol-Kenneth Lootus 60 52,23
18 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 2 111 Rigli-Vu Stallion 2012 Ramses XII Vāgners Jānis Jurašs 60 60,44
19 Dinija Poikāne 7 106 Candy Gelding 2008 LAT Carpaccio II Devejs SIA"Muitnieki" SIA"Muitnieki" 59 68,59
20 Elizabete Skudra JSK Eminent Sport 3 54 Wanja 441 Mare 2006 GER Clearway Contender Almants Skudra 58 63,89
21 Anna Annija Alsina 4 282 Cleo Gelding 2012 LAT Colard Levantos l R. Ruķeris R. Ruķeris 57 59,9
22 Daniela Briņķe Ropažu JK 3 238 Pikarda Mare 2009 Aija Beiņķe 57 60,55
23 Valts Seglins 7 75 Gaja Mare 2011 Applaus Burggraaf Saldus JSS 57 63,32
24 Heiki Vatsel 20 Las Vegas Mare 2011 M.Kangur & J.Brabander 57 75,13
25 Miia Varula 24 Teun Z Gelding 2011 Claribel OÜ 56 65,23
26 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 1 239 Carlondra First Mare 2013 LAT Elina Bibikova 56 66,35
27 Kitija Bilinska JSK Princis 3 258 Nilla Mare 2010 Neapoļ Leuthen I Edgars Bilinskis 51 65,81
28 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 2 109 Kavallo Stallion 2006 LAT Calano 2 Vintas J. Bušers 50 55,84
29 Sintija Semenkova 2 68 Lemon Squash Gelding 2003 Le Primeur Sandro I. Kaminska 49 57,41
30 Teet Juul 186 Qui De Toriel Mare 2012 Liisi Von Wowern 48 67,71
31 Taisi Viire 14 Baleriin Mare 2011 Taisi Viire 48 87,77
32 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 1 38 Gusar 30 Gelding 2012 SIA "LAKSTA" 47 59,55
33 Janely Saar 85 Thobias Lauwes Forever Gelding 2000 Janely saar 46 58,09
34 Gabija  Venciute Bitaičių žirgai 8 16 Queen B  Mare 2004 DEN DWB Quebec Racot  Gabija Venciute  44 66,11
35 Siim Sinijärv 56 Saxello K Gelding 2014 EST EST Sopranist K For Pleasure Mihkel Kangur Monika Nõmm 44 67,04
36 Līga Pētersone JSK Princis 7 118 Nileone Mare 2012 LAT LAT Neapoļ Kapteinis Cukurs SIA Princis 42 67,72
37 Krista Kliesmete Jauno Jātnieku Skola 1 173 F Gelding 2010 Excenel V  Casantos Eliis Pliev 41 74,55
38 Siim Sinijärv 57 Eddy Gelding 2013 EST ESH Eldorado vd Zeshoek Spartacus  Sven Leek 33 79,39
39 Ance Anna Katkovska Jauno Jātnieku Skola 4 178 Falko Gelding 2005 Anitra Eglite 25 64,9
40 Madara  Pētersone JSK Princis 4 116 Pandors  Gelding 2012 SIA Princis 22 52,25
41 Annika Veerpalu 1 19 CALIPSO V Gelding 2012 EST Close Harmony Pille Parm 22 71,52
42 Giedrius  Butkus Bitaičių žirgai 234 Nirvana VD Donkhoeve Mare 2013 BEL BWP  Hunters' Scendro  Calato Donkhoeve Giedrius Butkus  1 73,01
43 Luīze Dinsdorfa JSK Eminent Sport 4 223 Agrīna Stallion 2012 LAT LS Svens Dinsdorfs -6 82,62
Karlina Adata Z/A Kocēni 2 286 Cleopatra Mare 2005 LWB Karlīna Adata Karlīna Adata EL

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX