Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 : 25-26.05.2019. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ - 1.posms - JJS Sporta centrs, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 4 – Šķēršļu augstums 80 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem

Rk Rider Club Group H.No Horse Sex Born Country Studbook Color Sire Sire of dam Breeder Owner Faults Time Prize
1 Janely Saar 1 84 Deja Ar Vilkiem Mare 2011 Janely Saar  0 37,07 60
2 Anna Čakstiņa JSK Demora 6 230 Veto Gelding 2008 EST Viks Aku Maira Čakstiņa 0 39,86 50
3 Jessica Mölder 130 TRIKK Stallion 2008 EST Trevor Tukker Ene Kurrikoff Ene Kurrikoff 0 41,1 40
4 Anna Salmiņa 6 78 Vetra Mare 2007 LAT - - Z/S Viesturi 0 42,52 30
5 Elīna Jekale 8 193 Varbūtība Mare 2007 Winterwald Ako Dace Jekale 0 43,54 30
6 Džuljeta Jēkabsone JSK Kriķi 4 195 Contests Gelding 2008 LAT LV Diāna Zepa 0 45,06 25
7 Iveta  Biruma 7 252 Casadora Mare 2013 Carpaccio II Aromats z/s ķēniņkalni 0 45,31
8 Darja  Starikova 50 Alfa Mare 2011 Ilona Drikina 0 46,13
9 Paula Dagile 4 227 Paloma Mare 2001 LAT Latvijas Oskars Dagilis 0 46,46
10 Kate Dzenīte 6 216 Drongo  Gelding 2015 Annija Vārna  0 47,47
11 Elīza Berkolde 4 261 Hori Gelding 2010 LAT Sniedze  0 47,81
12 Sofia Negreskul 4 128 Talisman S Picobello Z  Gelding 2004 LAT JJS 0 48,34
13 Agnese Šneidere 53 Dakāra Mare 2003 SIA Mālnieki 0 48,5
14 Iveta Ēdolfa Jauno Jātnieku Skola 7 215 Lotuss Gelding 2011 LAT Latvijas Leston Rends 3 Vītolu staļļi Iveta Ēdolfa 0 49,78
15 Elza Stumpe 8 47 Caldelero-S Gelding 2013 LAT Zane Gaiķēna 0 54,28
16 Guna Vasiļjeva Jauno Jātnieku Skola 1 215 Lotuss Gelding 2011 LAT Latvijas Leston Rends 3 Vītolu staļļi Iveta Ēdolfa 0 54,81
17 Katrīna Kelmere JSK Zāgkalni 6 176 Cielaviņa Mare 2010 M. Pildere 0 54,93
18 Marta Vīgante 4 15 Kamēlija Mare 2012 LAT Valts 0 55,67
19 Anna Marta Nešpora 4 218 Lirika Mare 2004 LAT LWB Le Grand Rufs Anna Marta Nešpora 0 56,09
20 Gabriella Austwick 4 274 Avalanš Gelding 2012 LAT Anytime Picobello Z Andiamo Sia Lautas Young Riders School 0 57,97
21 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 2 108 Flayders Stallion 2015 LAT Furioso Aromats Burtnieku Zirgaudzētava SIA Jānis Jurašs 0 60,26
22 Erīna Krūze Jauno Jātnieku Skola 270 Palermo Gelding 2003 JJS 0 61,43
23 Heili Püümann 103 Just Me VDM Gelding 2014 KWPN Heili Püümann 0 61,59
24 Regina Rahula 99 Kiss Mare 2015 NED KWPN El Clarimo Whitesnake Regina Rahula 1 63,33
25 Nikola  Marčenkova Mēmeles JSK 6 140 Dancing Grace Mare 2009 LAT Dancing Boss Velga Marčenkova 4 40,45
26 Marija Klukina JSK Īriss 8 170 Lobijs Gelding 2007 LAT Edīte Vāgnere 4 42,41
27 Līva Balode 3 269 Andžela Mare 2012 Annija Vārna  4 44,87
28 Anna Romašenko JK Mežezeri 8 92 Karl Gelding 2011 LAT Colard Levantinus Anna Romašenko 4 47,45
29 Velta Romāne JSK Kriķi 4 93 Culon Stallion 2015 Annija Vārna  4 51,23
30 Guna Palma 4 124 Deli Mare 2001 K.Ansone 4 56,99
31 Ilona Juraša ZA Burtnieki 8 188 Arlando Gelding 2012 Arguments Lavaš Ilona Juraša 4 57,78
32 Maruta Lapše RJSK Sport De Lux 1 151 Egipt  Gelding 2014 LAT Esprit Ginness Maruta Lapše 5 64,87
33 Janely Saar 86 Mexicana  Mare 2006 Janely Saar 8 48,56
34 Baiba Grīnberga 8 206 Kamene Mare 2014 LAT LS Kapteinis Cukurs Diriģents Baiba Grīnberga 8 54,81
35 Sendija Setkovska 4 271 Rīgas Relikvija Mare 2014 LAT Andra Steinberga 8 55,61
36 Rūta Treimane 4 40 Ambera Mare 2013 LAT JJS 9 81,56
37 Luīze Veikša 4 17 O'Venus Mare 2012 Elizabete 12 47,42
38 Brigita Tiits 46 Testarossa Mare 2004 EST Barbie Bligzna 13 66,54
Hedi Voor Voort 12 Donna Mare 2006 EST Hedi Voor-Voort EL
Agris Seilis 8 73 Dakota Mare 2015 LAT Diploms Furioso Burtnieku Zirgaudzētava Anna Beļska Seile EL
Elizabete Dreska 8 217 safirs  Gelding 2011 K. Rava EL
Agnese Helēna Liepiņa 276 Apsara Mare 2009 LAT Vents Arnis EL
BK Guna Vasiļjeva Jauno Jātnieku Skola 1 40 Ambera Mare 2013 LAT JJS 2 70,77

 

Rk Rider Club Group H.No Horse Sex Born Country Studbook Color Sire Sire of dam Breeder Owner Faults Time Prize
1 Luīze Lamberte 6 152 Efekts Stallion 2009 A. Stafecka 0 37,76 60
2 Marta Aleksandra  Jansone 6 197 Minkakatinka Mare 2000 Mac Namara Oakley  Marta Aleksandra Jansone 0 40,43 50
3 Karita  Beilmann 266 Retro Gelding 2014 Karita Beilmann 0 41,59 40
4 Žanna Metus 7 136 Florida Mare 2012 LAT Friscati Guido Ilva Visendorfa 0 42,63 30
5 Laura Kauliņa 2 177 Chalou Gelding 2012 LAT Indra Neratniece Ingus Akolovs 0 45,03 30
6 Terēze Šeniņa RVA 8 66 Columbīne Mare 2011 LAT Calliano Dekondē Aiga Šeniņa 0 45,06 25
7 Diāna Miķelsone Jauno Jātnieku Skola 7 133 Lovely Lady Mare 2008 LAT LS Levantos I Velvets Inga Miķelsone 0 45,7
8 Pēteris  Pētersons 4 114 Nilans Gelding 2011 LAT . SIA Princis SIA Princis 0 46,18
9 Linda Kadeka-Harkova 4 292 Leandra Mare 2010 0 47,07
10 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 8 277 Lizetta Mare 2007 LAT Lemings Zevs II Inese Zalamane 0 47,65
11 Elizabete Voika Jauno Jātnieku Skola 4 13 Rozmarīns Gelding 2014 LAT Kristīna Zeltkalne-Voika 0 48,09
12 Kristīne Krūmiņa 8 160 Charīsma Mare 2013 LAT Colard Salana- Radiants Ināra Krūmiņa 0 48,44
13 Diāna Miķelsone Jauno Jātnieku Skola 7 132 Zarien N Gelding 2004 NED KWPN Osmium Bazuin Diāna Miķelsone 0 49,24
14 Iveta  Biruma 7 253 Queen Aurora Mare 2015 Alibi Zelta Krizantēma Ritma Jedinaka 0 54,25
15 Aleksandra Jankovskaja 4 199 Chandra H Mare 2003 GER HAN Kate Ansone 0 54,46
16 Kate Laicāne Jauno Jātnieku Skola 4 153 Late Mare 2013 LAT / / / / Young Rider school 0 54,83
17 Inese Tītmane 7 45 Corado  Gelding 2013 LAT Carmen Lear Egils Tītmanis 0 55,6
18 Janely Saar 1 89 Lara Mare 2014 Janely Saar 0 55,93
19 Iveta  Biruma 7 255 Cinderella Mare 2015 Clerus ABC Gluosnis Jānis Jurašs 0 57,71
20 Agnese Kroiča 3 165 Kialotta Z Mare 2011 BEL Kannan Corofino Iveta Kroica 0 58,91
21 Katrīna  Štefenberga 4 49 Verons - Diezs Gelding 2003 LAT Liāna Štefenberga 0 60,5
21 Magdalen Pildere 4 112 Kamilla Mare 2013 LAT Martiņš Pilders 0 60,5
23 Annika Veerpalu 18 HOTSTAR V Gelding 2014 EST Hugo V Peeter Viiard 0 62,75
24 Heiki Vatsel 21 Jabalou Gelding 2014 P.Geerink & H.Vatsel 1 63,58
25 Ņikita Aleksejevs JSK Zāgkalni 4 283 Golda Mare 2011 LAT Jekaterina Aleksejeva 4 41,71
26 Beatrise Balama 270 Palermo Gelding 2003 JJS 4 44,57
27 Annija Feldmane "RJSK" 4 213 Saprāts Gelding 2013 LAT Starts Protets Inese Nagliņa Rolands Stivriņš 4 47,36
28 Krista Milberga 131 Concorde Mare 2014 LAT Cristāls Cattio Krista Milberga 4 50,61
29 Tina Dreimane JJSK Meždruvas 1 4 218 Lirika Mare 2004 LAT LWB Le Grand Rufs Anna Marta Nešpora 4 51,92
30 Līga Krūmiņa 8 158 Nautilius Gelding 2003 LAT Nostradamus Tormoz Liga Krumina 4 57,76
31 Enija Albova 4 284 Any Victory Will Do Mare 2015 Ritma Jedinaka 4 61,6
32 Sofija Baikulova 4 271 Rīgas Relikvija Mare 2014 LAT Andra Steinberga 7 72,46
33 Sniedze Robiņa 8 94 Taifun De La Mountain  Gelding 2014 LAT Sniedze 8 54,69
34 Sintija Semenkova 2 67 Con Liberty Mare 2015 Consensus Libertino Melana Krūze 8 55,58
35 Iveta  Biruma 7 254 Ace Ventura Gelding 2015 Amor-Leo Pleimonts Ritma Jedinaka 8 56,35
36 Santa Šorņikova 51 Klifords Gelding 2011 LAT Kovbojs Santa Šorņikova 10 67,39
37 Emīlija Mežaraupe 293 Cystal Claud Unknown 2010 12 75,6
38 Anželika Aļabjeva 8 285 Laiena Mare 2011 LAT Lebrons Latvāns Signe Zujeva  16 52,99
Jelizaveta  Reznuka Ropažu JK 5 97 Magic Dancer Stallion 2013 LAT Tatjana Reznuka EL
Patrīcija Arne 276 Apsara Mare 2009 LAT Vents Arnis EL
Pavel Kulaga 8 157 Lyric-G Gelding 2007 Pavel Kulaga EL
Vadims Blažēvičs 1 249 Laplada Mare 2014 LBW Leksus Kristīne Kellija Kārkliņa EL

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX