Nolikumi : ARHĪVS : 2019 :

05-08.2019

  ==== LATVIJĀ ====
 
1.05.2019. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
4-5.05.2019. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2019- I POSMS - KLEISTI, RĪGA
11.05.2019. “TĒRVETES – ĶIRPJU KAUSS” - 1. POSMS - TIŠAS, KROŅAUCE, TĒRVETES PAG., TĒRVETES NOV.
11.05.2019. LJF KAUSS IEJĀDĒ – 1.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
12.05.2019. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ - KLEISTI, RĪGA
18.05.2019. TRENIŅSACENSĪBAS „VALMIERMUIŽAS PAVASARIS 2019” - VALMIERMUIŽA, VALMIERAS PAG., BURTNIEKU NOV.
25.05.2019. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
25-26.05.2019. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ - 1.POSMS - JJS SPORTA CENTRS, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
26.05.2019. JĀTNIEKU SPORTA SACENSĪBAS KONKŪRĀ - DURBES NOVADA KAUSS 2019 - “ATVASES“, DURBES NOV.
1-2.06.2019. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2019 - II POSMS - KLEISTI, RĪGA
8.06.2019. LIELCERI FUTURE DRESSAGE CUP 2019 / IEJĀDE / - RIDING CENTRE LIELCERI, JAUNMĀRUPE, MĀRUPES NOV., LATVIJA
8.06.2019. LIELCERI FUTURE DRESSAGE CUP 2019 / IEJĀDE / - SACENSĪBU PROGRAMMA
11.05,15.06.2019. LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2019 - KLEISTI, RĪGA
15.06.2019. LJF KAUSS IEJĀDĒ – 2.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
16.06.2019. (LABOTS) LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ „ROPAŽI / TĒRVETE 2019” - „TĪRUMI SKUDRAS”, ROPAŽI
16.06.2019. TRENIŅSACENSĪBAS – SEMINĀRS KONKŪRĀ - MEISTARKLASE AR EINĀRU CĒSNIEKU - TUKUMA JSK, “PAKAVIŅI”, SMĀRDES PAG., ENGURES NOV.
22.06.2019. SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTA IEJĀDES DISCIPLĪNĀ - „DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2019 - „DROSTALAS”, IECAVAS NOV.
22.06.2019. TUKUMA UN KANDAVAS NOVADU ATKLĀTĀS JĀŠANAS SPORTA SACENSĪBAS ŠĶĒRŠĻU PĀRVARĒŠANĀ ZIEMEĻKURZEMES KAUSS 2019 - “LEJNIEKI“, SĒMES PAG., TUKUMA NOV.
22.06.2019. SACENSĪBAS KONKŪRĀ SALACGRĪVAS KAUSS 2019 - „KAPTEIŅU OSTA”, SALACGRĪVA
29.06.2019. „ŪSIŅA KAUSS 2019” - LUĢENIEKI, ĀBEĻU PAG., JĒKABPILS NOV.
29.06.2019. „TUKUMA JĀTNIEKU SPORTA KLUBA KAUSS KONKŪRĀ 2019” - „PAKAVIŅI”, SMĀRDES PAG., ENGURES NOV.
29-30.06.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , LATVIA -2019 - KLEISTI, RĪGA
29-30.06.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , LATVIA -2019 - SACENSĪBU PROGRAMMA
29-30.06.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , LATVIA -2019 - TIMETABLE
6.07.2019. LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDES SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTĀ - JSK “PRINCIS”, OZOLNIEKI
6.07.2019. LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDES SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTĀ - SACENSĪBU PROGRAMMA
7.07.2019. GREEN HORSE KAUSS IEJĀDĒ - “BIRZĪTES”, TĪNŪŽU PAG., IKŠĶILES NOV.
12-14.07.2019. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ II POSMS & XII VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS - „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
20.07.2019. JĀTNIEKU SPORTA SACENSĪBAS „CESVAINES KAUSS” - „PAKAVS”, CESVAINES NOV.
20-21.07.2019. “DROSTALU KAUSS 2019” - „DROSTALĀS”, IECAVAS NOV.
20-21.07.2019. “DROSTALU KAUSS 2019” - SACENSĪBU PROGRAMMA
21.07.2019. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ “SKUDRU KAUSS 2019” - TĪRUMI SKUDRAS, ROPAŽI
25-28.07.2019. PASAULES KAUSA CENTRĀLEIROPAS ZONAS POSMA SACENSĪBAS ŠĶĒRŠĻU PĀRVARĒŠANĀ JĀTNIEKU SPORTĀ CSI2*-W, CSIYH1* - RIGA, KVALIFIKĀCIJA OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM TOKIJA - 2020 - RIGA, LAT
25-28.07.2019. CSI2*-W, CSIYH1* - RIGA, LAT - SACENSĪBU PROGRAMMA
25-28.07.2019. CSI2*-W, CSIYH1* - RIGA, LAT - TIMETABLE
3.08.2019. “TĒRVETES – ĶIRPJU KAUSS” - 2019 - TIŠAS, KROŅAUCE, TĒRVETES NOV.
3.08.2019. ZIRGKOPĪBAS ENTUZIASTAM VILIM STUKULAM - 110 - TRENIŅSACENSĪBAS KONKŪRĀ „KRUSTPILS NOVADA KAUSS 2019” - LĪČI, KRUSTPILS PAG., KRUSTPILS NOV.
3-4.08.2019. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
3-4.08.2019. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM UN BĒRNIEM (IEJĀDE) - KLEISTI, RĪGA
3-4.08.2019. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - SACENSĪBU PROGRAMMA
3-4.08.2019. PĀCES KAUSS – „KALĒJI” 2019 - „KALĒJI”, PĀCE, DUNDAGAS NOV.
4.08.2019. SACENSĪBAS KONKŪRĀ „RŪJIENAS KAUSS” - RŪJIENA
9-11.08.2019. (ATCELTS) LATVIJAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2019 BĒRNIEM, JUNIORIEM/ JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM, PIEAUGUŠAJIEM, JAUNZIRGIEM UN PONIJU JĀTNIEKIEM - KLEISTI, RĪGA
11.05,15.06, 17.08.2019. LJF KAUSA IZCĪŅAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ – 2019.G. - KLEISTI, RĪGA
17.08.2019. LJF KAUSA IZCĪŅAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ – 2019.G. - 3.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
17.08.2019. MĀRUPES KAUSS 2019 - TĪRAINE, MĀRUPES NOV.
17.08.2019. „VALMIERMUIŽAS KAUSS 2019” - VALMIERMUIŽA, BURTNIEKU NOV.
   
  === CITĀS VALSTĪS ===
1-5.05.2019. CDI-W, CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDIU25, CDICH, CDIYH - PILISJASZFALU, BUDAPEST REGION, HUNGARY
2-5.05.2019. CSI3*-W - EXHIBITION CENTER, SAINT PETERSBURG, RUS
2-6.05.2019. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSICH-A, CSIP - CHEPSTOW, GBR
9-13.05.2019. CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDIU25, CDICH, CDIAM, CDIYH, CPEDI3* - CENTRO ECUESTRE DE CASTILLA Y LEÓN, SEGOVIA, ESP
15-19.05.2019. CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDIU25 - AALBORG, DEN
9-12, 16-19.05.2019. DARGUZIAI - HORSEMARKET EQUESTRIAN SPRING TOUR 2019 - VMG CUP & ELIZAVETA SHCHIBRIK MEMORIAL CUP - CSI2*-W, CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIP - KLAIPEDA, LTU
17-19.05.2019. CDI3*, CDI1*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDICH - VAZGAIKIEMIS, LITHUANIA
17-19.05.2019. CAI3*-H4/2/1, CAI2*-H4/2/1, CAI2*-P4/2/1, CAI1*-H2/1, CAI1*-P2/1, CAIY1*-H2/1, CAIY1*-P2/1, CAIJ1*-H2/1, CAIJ1*-P2/1, CAICH2*-P1, CAICH1*-P1, CAI-YH1 5/6/7YO - BOGUSŁAWICE, POL
20-22.05.2019. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - TOPS INTERNATIONAL ARENA, VALKENSWAARD, NED
23-26.05.2019. CDIO4*, CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDIU25, CDIOJ, CDIOY, CDIOP, CDIAM, NC - UGGERHALNE, DEN
1-2.06.2019. MARIA CARRIAGE 2 0 1 9 - CAI2*-H2/1, CAI2*-P2/1, CAIY2*-H1, CAIY2*-P1, CAIJ2*-P1, CAICH2*-P1, CAI1*-H1, CAI1*-P1 - MARIA FARM, KÕPU VILLAGE, PÄRNU, EST
21.05-9.06.2019. BALTICA SPRING TOUR 2019 - CSI3*, CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - CIEKOCINKO, POLAND
6-9.06.2019. CS4*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25 - POZNAŃ, POL
7-10.06.2019. CSI3*, CSI1*, CSIYH1*, CSIAM-A - BETHUNE, FRA
13-16.06.2019. CSIO5*, CSIYH1* - HIPODROM SOPOT, POL
13-16.06.2019. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIJ-B, CSICh-B - OTRADA, MOSCOW, RUS
20-23.06.2019. CDI2*, CDIJ, CDIY, CDICH - MAXIMA PARK, MOSCOW, RUS
21-23.06.2019. CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIP, CSIJ-B, CSICH-B, CSIAM-B - VAZGAIKIEMIS, LTU
27-30.06.2019. CDI4*, CDI2*, CDIJ, CDIY, CDICH - MOSCOW REGION, RUS
27-30.06.2019. CPEDI3* - PFERDEZENTRUM STADL-PAURA, AUT
28-30.06.2019. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIJ-A, CSICH-A, CSIAM-A, CSIP - VAZGAIKIEMIS, LTU
25-30.06, 2-7.07.2019. CSI2*, CSIYH1* - LAKE ARENA, WIENER NEUSTADT, AUT
3-7,10-14.07.2019. CSI3*, CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIJ-A, CSICH-A - JAKUBOWICE, WILKÓW, POL
4-7.07.2019. CDI1*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDIU25, CDICH, CDIYH - ST. MARGARETHEN, AUT
4-7.07.2019. LONGINES FEI JUMPING NATIONS CUP OF FINLAND - CSIO2* - EQUESTRIAN CENTER AINO, JÄRVENPÄÄ, FINLAND
4-7.07.2019. CAIO4*-H2 - SCHWAIGANGER, GERMANY
5-6.07.2019. CDIO4*, NC - JÄRVENPÄÄ, FINLAND
4-7.07.2019. CSI2*-W, CSIYH1* - "DERBY', ST. PETERSBURG, RUS
9-14.07.2019. FEI JUMPING EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2019 FOR YOUNG RIDERS AND JUNIORS - Y-J-CH - ZUIDWOLDE, NED
3-7, 10-14.07.2019. CSI3*, CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIJ-A, CSICH-A - JAKUBOWICE, WILKÓW, POL
13-14.07.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE 2019, LITHUANIA - „HARMONY PARK“, VAZGAIKIEMIS, LTU
13-14.07.2019. IHASTE CARRIAGE AND 4TH PHASE OF THE DRIVING CUP 2019 - IHASTE, RAEREMMELGA 4, TARTU, EST
17-21.07.2019. CDI2*, CDIJ, CDIY, CDICH - MAXIMA PARK, MOSCOW, RUS
25-28.07.2019. CAI3*-H1/2/4, CAI3*-P1/2/4, CAI2*-H1/2, CAI2*-P1/2, CAIY2*-P1, CAIJ2*-P1, CAI1*-H1, CAIY1*-H1 - PTAKOWICE, POL
26-28.07.2019. CDI2*, CDIJ, CDIY, CDICH - MAXIMA PARK, MOSCOW, RUS
26-28.07.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE ESTONIA 2019 & ESTONIAN YOUNG HORSE & PONY CHAMPIONSHIPS 2019 PERILA SUMMER DRESSAGE 2019 - PERILA STABLES, PERILA, HARJUMAA, EST
9-11.08.2019. CAI3*-H1/P1, CAI2*-H1/P1 - OLUSTVERE, EST
9-11.08.2019. OLUSTVERE DRIVING CUP 2 0 1 9 - OLUSTVERE, ESTONIA
   

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX